Skocz do zawartości

zła interpretacja kart i oszustwo


Małgorzata N

Rekomendowane odpowiedzi

przychodzi do mnie wiele kobiet które byly juz u tylu pseudo wróżek ze zaółamuje rece biora po 400 pln a tak naprawde przeszły tylko jakis kurs przypadkowy i mają czarnego kota, jak niewiele osob ja zajmuje sie tym profesjonalnie naturalnie sa dni kiedy nie moge sie skupic ale wtedy nie wroze nie jak niekturzy. opowiedzcie jak was kiedys nabrano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko.... tyle powiem o tym poscie....

Po pierwsze kto dal Ci prawo oceniac prace innych wrozek.... jesli sama bys byla w tym dobra to bys wiedziala ze nie ocenianie jest najwazniejsze.... Ich sprawa ile biora.....

 

Ja powiem inaczej kazdy ma prawo skonczyc kurs jaki mu sie podoba, czasami nawet nie trzeba robic tego, by klasc karty, ale tak samo klient moze zle zrozumiec co wrozka do niego mowi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princess,ale co innego kurs,a co innego osoba,która nie ma predyspozycji i naciąga ludzi. To się zdarza wszędzie, nie rozumiem czemu się uniosłaś. Ja na szczęście mam trochę inne doświadczenie z wróżkami.

Ja też jestem tego zdania,co Małgorzata N. są dobre wróżki i partacze, całkiem nirmalne zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniosla sie poniewaz jesli sami nie doswiadczylismy tego a tylko o tym słyszeliśmy to nie powinnismy oceniac.....

 

ozatym jesli navciagaczki jak zostały tutaj nazwane zarabiaja i maja klientow to etz nie sa ttylko naciagaczkami, poniewaz ludzie korzystaja z ich uslug......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jako młoda dziewczyna byłam u jednej wróżki. Poleciła mi ją znajoma, która regularnie chodziła do niej po radę. Podobno ta wróżka widziała też aurę człowieka, wyczytywała ją także ze zdjęcia. Wzięłam więc zdjecia swojej rodziny i chłopaka... i poszłam. Dowiedziałam sie wielu rzeczy ...dziś piszę dziwnych rzeczy bo wtedy nie wydawały sie aż takie dziwne. W skrócie wrózba wyglądała tak: ten chłopak, z którym wtenczas byłam jest szatanem i nie będę z nim, poznam jakiegoś obcokrajowca i wyjadę z kraju, będę szczęsliwa i bogata. Chyba wrózka myślała, że ja oczekuje takich bajeczek. Z aury jaką rzekomo widziała to nic nie zrozumiałam. Tak kręciła, że można było przypisać wszystko do tych wypowiedzi. Czytanie aury przeplatało sie z zadawaniem pytań, których odpowiedzi mogły być na tyle sygestywne, ze mozna było domyslić sie na co ktos choruje i jakie ma predyspozycje. Sprytne zagranie hehe.

Dziś wiem, że nic sie nie sprawdziło z wrózby a wrózka żadnej aury nie widziała. Szkoda, że trafiłam na taką oszustkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Są tarocistki, które maja predyspozycje do kart

Są tarocistki, które maja szczere intencje do stawiania kart i pomocy, ale nie za bardzo ich wrózby sie sprawdzają,

Są tarocistki, które maja szczere intencje do stawiania kart i pomocy, ale nie za bardzo ich wrózby sie sprawdzają, ale kilku osobom sie zgadzało, wiec zachęcone tym faktem postanowily pomagac wiekszej rzeszy ludzi

 

sa oszustki.

 

 

czasami wyciagamy wnioski pochopne bo:

 

- albo nam się długo nei sprawdza, a czesto sami/same jestesmy sobie winni

- albo mamy jakies kompleksy

- albo naprawde trafilismy na oszustki

- albo nie znamy regul jakimi przy wrozeniu z kart kazdy powinien sie kierowac i o nich pamiętac

- albo mamy za duzo pieniedzy

- albo nie potrafimy kierowac swoim losem i wydaje nam się, ze karty zrobią to za nas :]

 

a jak nie dzieje sie wedlug tego co powiedzialy to tarocista jest złaaa

 

 

 

Moze po prostu lepiej jest nie oceniac i dac sobie spokój z wrózkami,albo naprawwwddęęe bardzo dobrze obadac grunkt, na jaki wchodzimy ?

:)

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iya> ależ ja sie cieszę, ze mi się ta wróżba nie sprawdziła. Wyszłam za maż za tego szatana, mamy sliczną, zdrową i mądrą córkę i jestem szczęsliwa. Nie chce zmieniać kraju....mam awersję do jezyków obcych...nie znam żadnego. Już wtedy gdy mi to wywróżyła to nie miałam oczekiwań, ze się to sprawdzi. Już wtedy wydawało mi się, że to jakieś strasznie nierealne...mimo, że brzmiało bajecznie. Dlatego napisałam, ze wróżka chyba myślała, że jako młoda dziewczyna oczekuje wrózby o bogactwie i niezłomnym szczęściu. Nie mam złości do wróżki....moja wina, że zaufałam uzależnionej od wróżb znajomej, i ze tam poszłam. To była bardziej ciekawość niz potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość lunnelunne

Witam, tak czytam wasze posty i dokładnie odzwierciedlają one moje wcześniejsze obawy przed pójściem do wróżki.

U wróżki byłam raz, niecały rok temu, w momencie gdy wszystko wokół zakręciło się paskudnie.. Wcześniej miałam awersję przed oszustami i chyba jeszcze bardziej, przed naruszeniem tej granicy intymności mojego "ja", której nie chciałam by ktokolwiek przekraczał..

W zeszłym roku, w pewnym pokręconym momencie mojego życia, zadzwoniłam do bliskiej koleżanki, której mama (rosjanka) od urodzenia ma różne zdolności.. Przyjęła mnie u siebie w domu, zapytała o datę urodzin, dała wskazówki co do noszenia różnych symboli i kamieni (na mnie za mocno działają symbole graficzne, nosiłam ciemne kryształy.. doradziła zamianę przedmiotów symbolicznych na rzemienie i jasne kryształy) oraz dokładnie opisała mi moją sytuację, a co najlepsze 95% z rzeczy o jakich mnie uprzedziła już się stało w przeciągu tych ostatnich 10 miesięcy - sprawa z domem rodzinnym i moją mamą, studiami i pracą, jej charakterem praz osobami w niej - choć, gdy byłam u niej nawet nie myślałam o obraniu tej drogi, a aktualną pracę znalazłam przypadkiem.. Opisała mi również "fizycznie" osoby, które kiedyś bardzo mnie skrzywdziły, a od których nie mogłam się emocjonalnie uwolnić.

Pani O. postawiła mi wiele rozkładów, tak z tarota jak i ze "zwykłych" kart, oraz zrobiła wstępną analizę numerologiczną.. Całą sesję odezwałam się zaledwie parę razy, głównie słuchałam.. nie wzięła ode mnie ani grosza, a to jak mnie w trakcie tej wizyty postawiła duchowo do pionu było niesamowite.. Wchodziłam tam roztrzęsiona, a wyszłam spokojna, uśmiechnięta, bardziej świadoma, że jeszcze chwilę muszę przeczekać.. Dała wskazówki nie mówiąc co mam robić, ale jak lepiej zrozumieć pewne sytuacje, jak się z niektórymi sprawami pogodzić..

Życzę wszystkim jak najwięcej podobnych wrażeń "powróżkowych" :)

pozdrawiam i przesyłam mnóstwo pozytywnej energii - Lunnelunne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Różnie to jest z wróżbami i wróżkami. Czasami zdarza się tak, że nie trafiamy na oszustki, a wróżba ma się nijak do naszego życia. Dlaczego? A to dlatego, ze karty to nie wyrocznia. każdy z nas ma wolną wole i postępuje tak jak uważa za słuszne, karty podpowiadają, mówią co może się stać, jakie stoją przeszkody co jest pozytywnego w danej sprawie itd To absolutnie nie wyrocznia bo klient może pójść inną drogą i całkowicie zmienić swoje życie.

Przykład: Pan X pyta czy będzie do końca życia z Panią Y karty wskazują że jak najbardziej taka szansa jest. Pan X wysłuchał i sobie pomyślał "no to skoro tak to nie musze nic robić" i nie robi. Nie dba o swoja partnerkę zdradza ja itd po czym kobieta nie wytrzymuję i odchodzi od niego a Pan X ma pretensje do wróżki i uważa ją za oszustkę.

Ten przykład pokazuje jak to wszystko zależy od nas

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jestem tarocistka a także zajmuję się numerologią i runami. Zawsze staram się tłumaczyć na czym to wszystko polega.Karty mogą wskazac drogę pokazac jak sprawy się potocZa zaleznie od tego co zrobimy, więc karty mogą być przestrogą oraz radą. Wszystko ma swoją przyczynę i skutek i to co robimy teraz, jakie mamy nstawienie ma wpływ na nasa przyszłość , miedzy innymi dlatego możemy odczytać ją w kartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dała wskazówki nie mówiąc co mam robić, ale jak lepiej zrozumieć pewne sytuacje, jak się z niektórymi sprawami pogodzić-bardzo mi się spodobał tem watek ponieważ uwazam to za batrdzo ważną częśc pracy osoby wrózącej, udzielajacej porad.Ja sama tez się do tego stosuję rozkładając karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Princess,ale co innego kurs,a co innego osoba,która nie ma predyspozycji i naciąga ludzi. To się zdarza wszędzie, nie rozumiem czemu się uniosłaś. Ja na szczęście mam trochę inne doświadczenie z wróżkami.

Ja też jestem tego zdania,co Małgorzata N. są dobre wróżki i partacze, całkiem nirmalne zjawisko.

 

Musicie cos zrozumieć

SŁABA wróżka to taka która ma niską sprawdzalność jest po kursach lub ma tam jakieś zdolności

OSZUSTKA to osoba która nie ma zielonego pojecia o kartach a podaje sie za wrożke i bierze za to pieniądze no moze sobie kupiła książkę i czyta interpretacje .\

 

więc kiedy jest ktos kto ma wiedze doświadczenie itp nie wolno go nazwac oszustem lecz słabą wrożką i z niej nie korzystać .

Są np lekarze ktorzy sie nie znają nie pomogą ale mają dyplom ,czy to oszust ? nie po prostu słaby lekarz .

wiec zastanówcie sie nad tym nim o kims piszecie oszust bo moze przyjść dzień kiedy was tak ktoś oceni ...a bedzie to wasza praca ...co wtedy poczujecie ? powiecie kazdy może mieć słabszy dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w życiu 3 razy u wróżek. Pierwsza, prosta kobieta wróżyła ze zwykłych kart sprawdzalność 75% w moim przypadku, druga również kobieta wróżyła z kart, które sama nazywała germańskimi (cokolwiek to znaczyło) kobieta jest znana w naszym mieście, przychodzą do niej lekarze, dziennikarze. Mnie nie sprawdziło się nic, kompletnie nic. Trzecia moja wizyta to wróż-mężczyzna. Tani nie był ale w 99 % powiedział co było, jest i będzie. Byłam bardzo zaskoczona bo wróżby spełniały sie jedna po drugiej.

W przypadku drugiej wróżki mogłabym powiedzieć że to oszustka, bo karty jakieś niewydarzone, kobieta mamrotała czasem bez ładu i składu i zero sprawdzalności. Ale inni są jej klientami do dziś dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...