Skocz do zawartości

Mecz,rocznica śmierci , schody


Wojtek17

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem bardzo dziwny sen ... Śniło mi się , że grałem w piłkę nożną z kolegami (choć byli też ludzie , których nie znałem). Za boiskiem znajdowało się jezioro . Skończyliśmy mecz . Uderzyłem jeszcze na bramkę lecz piłka wpadła mi do jeziora ... jakimś cudem wyszła na brzeg i przyniósł mi ją jeden z kolegów . Potem zobaczyłem , że inny kolega jest smutny więc postanowiłem do niego podejść (miał długie farbowane włosy)

Okazało się , że jest rocznica śmierci jego ojca (choć na prawdę jego ojciec żyje) ... sam sie go o to spytalem czy z tego powodu jest smutny ... odpowiedzial ze tak i spytal sie skad wiedzialem ... odpowiedzialem ze pamietam poczatek kazdych wakacji .. (ale te cytaty raczej nie maja wiekszego znaczenia prawda ?) ... nastepnie przytulilem go kolezensko na pocieszenie i poczochralem po wlosach po czym poszedlem gdzies z przyjacielem ... po drodze zorientowalem sie ze ide z moja mama i siostra , a nie z moim przyjacielem ... zobaczylismy ze obok nas sa wielkie schody w dol ... schodki byly wysokie (i pojedynczo i caloscia) udalo sie nam zejsc na sam dol (po drodze spotkalem jeszcze jednego kolege) na dole rozmawialem z mama o wiezach ktore wystawaly z tego dolu ... potem sie obudzilem ... czy ktos moze mi pomoc zinterpretowac ten sen ?

 

chcialbym tez dodac , ze ostatnio moje sny sie sprawdzaja (w mniejszym lub wiekszym stopniu)

Edytowane przez Wojtek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku,

spytałam, żeby sprawdzić, czy Twój sen nie odnosi się do Twoich wcześniejszych przeżyć, wspomnień.

 

Twoje cytaty mają sens i bardzo dobrze, że pamiętasz dialogi, które prowadziłeś we śnie.

Są one informacjami od Twojej podświadomości.

 

chcialbym tez dodac , ze ostatnio moje sny bardzo sie sprawdzaja (w mniejszym lub wiekszym stopniu)

 

Być może masz jakiś dar i możesz przewidzieć kierunek przyszłych wydarzeń. Spytaj kolegę o stan zdrowia jego taty.

Gdyby informacja zwrotna wskazywała na jakieś problemy zdrowotne, poradź wizytę u lekarza.

Nie chwal się jednak źródłem swojej wiedzy, taka informacja nie przysporzy Ci przyjaciół w Twoim otoczeniu.

W razie czego przygotuj jakąś odpowiedź wymijającą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...