Jump to content

ona lew on byk


byk
 Share

Recommended Posts

Wybacz, że stosuję "formatkę", ale 75% osób zadaje ten sam wzór pytania, zatem i moja odpowiedź musi być niejako wzorem. Zapoznaj się z tym - to Cię uświadomi w wielu sprawach.

 

Czy ja (znak zodiaku) i on/ona (znak zodiaku) pasujemy do siebie.

 

Pytanie dotyczy relacji pomiędzy właścicielami Słońca w danym znaku. Czyli np „czy Byk pasuje do Skorpiona”, etc. Pytanie to nie jest głupie, ale… niepełne. Otóż, wyznaczników „pasowania do siebie” jest ogromnie sporo. Raz, że „nie samym Słońcem” człowiek żyje – posiada jeszcze cztery dodatkowe planety, fundamentalne dla związków. Tak też Księżyc oznacza codzienność i temperament (w skrócie), Merkury komunikację, Wenus harmonię i sposób budowania relacji, Mars aktywność i sposób przekształcania świata za pomocą aktywności, względnie agresywności. Dopiero uwzględnienie tych pięciu energii (nie jednej !) może cokolwiek orzec. O pozostałych metodach (ascendent, aspekty, znaki, domy, siły) wolę się nie wypowiadać, bo przekroczę ramy czasowe i … cierpliwość czytelnika.

 

Warto jednak z tej strony dodać, że „pasują do siebie” znaki z tego samego trygonu ognistego (Baran, Lew, Strzelec), powietrznego (Bliźnięta, Waga, Wodnik), ziemskiego (Byk, Panna, Koziorożec), oraz wodnego (Rak, Skorpion, Ryby). Jeśli obydwie osoby są spod tego samego znaku (ale – tylko „znaku”, czyli położenia Słońca), to szansa na udany związek, albo zrozumienie pewnych cech jest łatwiejsza do urzeczywistnienia. Trochę słabiej, ale dobrze też działają relacje żywiołu powietrza, z żywiołem ognia, oraz wody z ziemią.

 

Pozdrawiam !

----------

Gwiazdologia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...