Skocz do zawartości

Tamta miłość...


Skalda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :icon_smile2:...mam prośbę o interpretacje snu(oczywiście jeżeli,jest to możliwe)

Miałem kiedyś dziewczynę(przez 10 lat)...7 lat temu rozstaliśmy się(to znaczy ja Ją zostawiłem...),Ona teraz ma męża,2-letnie dziecko...

Mój problem(?)polega na tym,że Ta była dziewczyna od kilku lat ciągle mi się śni(1-2 razy w tygodniu) w każdym śnie ma wygląd sprzed 8-10 lat,w żadnym nie wygląda tak jak obecnie(nie raz Ją spotykam),90% tych snów to rozmowa z Nią podczas której namawiam Ją do powrotu...

Dziękuję za pomoc:_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalda, jeżeli Ty nie jesteś teraz w żadnym związku, to takie sny są wyrazem pragnienia bliskości drugiej osoby. Nie chodzi tutaj o to, że Ty za nią tęsknisz i na prawdę chcesz abyście znów byli razem (bo podejrzewam, że gdyby tak było nie prosiłbyś o interpretację), a o to, że Twoje pragnienie bycia z kimś utożsamia się z tamtym związkiem, ponieważ trwał dość długo i na pewno przez ten czas zebrałeś masę miłych wspomnień związanych z drugą osobą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź:dostal_na:,ale sprawa wygląda trochę inaczej...teraz jestem z osobą dla której rozstałem się z Tamtą...i tutaj moje kolejne pytanie,

dlaczego obecna partnerka nie śni mi się nigdy a osoba z przeszłości(o której rzadko myślę)-śni mi się ciągle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...