Skocz do zawartości

Brat który ma "papiery" na moją śmierć


RedoP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jest to sen, który przyśnił mi się w sierpniu tego roku. We śnie jestem w salce. Wchodzę tak jakby po podeście, co oznacza, że osoby w tej salce (pokoju) widzę tak jakby troszkę z góry. Widzę 3 osoby które naśrodku pokoju są odwrócone do mnie plecami i coś robią. Podchodzę do nich i w pewnym momencie jedna z tych osób się odwraca. Jest to mój brat cioteczny (który zmarł 2 lata temu w wieku 31 lat z przyczyn niewyjaśnionych). Zaczynam z nim rozmowę na różne tematy (cały czas mam we śnie świadomość, że brat nie żyje). Po chwili widzę, że brat tak jakby zmieszany chowa za sobą jakieś kartki papieru. Zapytany, z niechęcią, odpowiada, że są to "papiery" na moją śmierć. Z sensu wypowiedzi wynika, że raczej rychłą niż późną. Zaczynam go prosić zatem żeby wyprosił "tam na górze", że jeszcze chcę żyć. Mówię mu, że chcę żyć dlatego, że chciałbym jeszcze zobaczyć kiedyś swoje nienarodzone dziecko i,m że tylko to jest dla mnie ważne (sierpień to był okres po tym jak w kwietniu moja żona, w 6 miesiącu ciąży poroniła trojaczki). Brat po chwili mówi, że jedyne co może załatwić to chwilowe opóźnienie terminu ale nic więcej nie może zrobić (nie podaje konkretnej informacji czy o miesiąc, dwa czy np. o 5 lat).

Sen przyśnił mi się tylko raz. Zaraz po tym odmówiłem modlitwę za brata i sen się nie powtórzył. Niestety jest to jeden z niewielu snów, który zapadł mi mocno w pamięć i nie daje mi spokoju. Będę wdzięczny za pomoc w interpetacji. Dodam, że z bratem łączyły mnie bliskie stosunki pomimo tego, że był to brat cioteczny i widywaliśmy się 2-3 razy w roku (wcześniej częściej bo jako dziekco każde wakacje spędzałem u niego).

 

P.S. Dane "demograficzne" mojej osoby: lat 32, żonaty, aktualnie bez dzieci (4 miesiąc ciąży u małżonki), jedynak, oboje rodzice nieżyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedoP, Ten sen poprzedza jakieś wieści, które niebawem otrzymasz. Będą one dotyczyły zamknięcia pewnego rozdziału w Twoim życiu i rozpoczęcia nowego (we śnie symbol śmierci). Będziesz miał czas, aby przygotować się do zmian (odroczenie śmierci).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...