Skocz do zawartości

czy ktoś miał do czynienia z wróżką gabriella?


maria82

Rekomendowane odpowiedzi

dostałam darmową wróżbę przez meil, po uprzednim podaniu daty oraz imienia. w sumie zgadza się, ale tak ogólnikowo napisana wróżba, że każdemu może przypasować, kto ma problemy finansowe i sercowe ( zazwyczaj z takimi się zwracamy do wróżek ). moje pytanie czy możliwe jest, że jest to prawdziwa przepowiednia czy szablony wysyłane do każdego? nie podam pełnej nazwy strony, nie będę robić reklamy. zaznaczam, że za dalszą wróżbę należy zapłacić, a raczej za wskazówki dotyczące przyszłości, jak postąpić aby wróżba w 100% się spełniła. co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też taką wrozbe dostalam na 2 rozne maile- pierwsze wiadomosci byly prawie identyczne.. oczywiscie " jestem w szczytowym momencie mojego zycia i jesli dokladnie teraz dowiem sie co mnie czeka (wykupujac wielka wrozbe..) za jedyne 20 Eur zmienie moje zycie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

...to zwyczajna sciema, w dodatku kolportowana w kilkunastu jezykach.

Tez pokusilam sie na darmowa wrozbe, a nastepnie przez kilka tygodni, dzien w dzien

przychodzily maile ostrzegajace mnie przed przegapieniem wielkiego szczescia, ktore

zaznalabym tylko po uiszczeniu odpowiedniej zaplaty. Ta sama wrozbe otrzymalam

logujac sie na holenderskiej stronie - z dokladnie tym samym efektem i motywem przewodnim.

W ogole obrazek pani Gabrielli to sciema, i na jakims forum dowiedzialam sie, ze jej fotka

jest wykorzystana wylacznie do marketinowego celu.

Nie dajcie sie zwariowac i oszukiwac przez falszywe wrozki (ostatnio mam alergie na niejaka

jasnowidzke Amale, ktora tak lze na ekranie, ze az sie chce od tych jej bzdetow rzygac) czy

elektroniczne boty automatycznie wysylane do ludzi z listy mailingowej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też się zgadzam, że to jest ściema,bo wróżby są ogólnikowe nic konkretnego. I jak pamiętam najpierw chce za wróżbę 100zł a w kolejnych meilach schodzi do 20zł. Masakra nie dajcie się nabrac/Ja później juz kolejne meile kasowalam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, najsmieszniejsze bylo to, ze juz w drugim meilu rzekoma "Gabriela" nazywala mnie swoja przyjaciolka od serca...tupet i zenada tych, co komponuja te teksty wysylane automatycznie do wszystkich odbiorocow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ściema, wszystko idzie z automatu, rzeczona Gabriella jest postacią fikcyjną, sami tak piszą w warunkach sprzedaży i co chwila wymyślają nowy pretekst na wyciągnięcie pieniędzy i to niemałych, jeśli już wydawać pieniądze, to polecam znaleźć jakąś wróżkę lub wróża, kto wróży przez maila, skype, telefon, czy cokolwiek w tym stylu, wcześniej poczytać opinie, w sieci tego mnóstwo. Ja tak zrobiłam, zadałam kilka konkretnych pytań przez maila i dostałam rzeczowe odpowiedzi, myślę, że bardzo trafne, czy się sprawdzą, to już czas pokaże i to wcale za nieduże pieniądze, nieporównywalnie małe do propozycji fikcyjnej Gabrielli, która w rzeczywistości jest jakimś programem komputerowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku dostałam wiadomości ile to mnie szczęścia czeka, ale muszę tylko zapłacić chyba 99zł i wróżka gabriella wszystko mi powie krok po kroku co powinnam robić, żeby to szczęście uzyskać...po czasie jak nie reaguję dostaję miele, że straszne rzeczy mnie czekają, same przykrości, jak nie skorzystam z rady gabrielli to one się spełnią:) strach się bać...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja również potwierdzam, że to wszystko niezła bujda na resorach- kiedyś przez głupotę tez podałam dane i otrzymałam ogólną wróżbę, a potem ciągle mi zaśmiecali skrzynkę tymi swoimi przesłaniami... szkoda słów- lepiej sobie tymi @ nie zawracać głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja polecam z własnego doświadczenia wróżkę internetową ;) wystarczy napisać do niej meila, miła, dyskretna i po prostu cudowna!! świetnie wróży.

Edytowane przez KatiJo
niedozwolona reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...