Skocz do zawartości

Drapieżny ptak!!! :/


vanilcia207

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo bym prosila o interpretację mojego snu... a więc sniło mi się, że : Wskoczyłam z moją przyjaciółką do pociągu, wszystkie drzwi były pootwierane... pociąg jechał tak szybko i nie było się czego złapać, wypadłabymz niego, ale moja przyjaciółka mi pomogła i wciągła z powrotem do tego pociągu. Potem poszłyśmy pod okno i tam usiadłysmy na podłodze. Po czym przed otwarte okno do pociągu wleciał czarny groźny ptak i zaczął mnie atakować. Moja przyjaciółka starała go ode mnie odciągnać, przykryła mnie jakąś kołdrą, ale to nie wiele dawało. On dalej mnie atakował... Dopiero po dłuższym czasie atakowania mnie opuścił ten pociąg. Co taki sen może oznaczać??

Obudziłam się wystraszona... potem znowu zasnęłam i przyśnił mi się mój chłopak. Że ja czekałam na niego pod jego pracą po czym on wyszedł i pisał do kogos smsa ja myślałam ze do mnie bo w czasie gdy On pisał to ja dostałam smsa ale nie od Niego. Był na mnie o coś zły... ale nie wiem o co. Później zaczęliśmy tańczyć i obcy ludzie patrzyli co robimy... bo to było w publicznym miejscu... Na jakimś przystanku czy coś... Umiałby ktoś jeszcze ten sen zinterpretowac??

Bardzo prosze... I czekam niecierpliwie. Pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanilcia207, myślę że te 2 sny mają ze sobą związek. oba odnoszą się do przejściowych problemów jakie Cię teraz czekają, w pierwszym śnie te problemy symbolizuje czarny ptak, który atakuje Cię znienacka, w drugim natomiast to, iż Twój chłopak jest zły na Ciebie. W obu przypadkach kłopoty szybko mijają - ptak odlatują, a Ty z chłopakiem zaczynacie tańczyć - czyli po okresie kłopotów nastąpi błoga radość.

Masz wokół siebie osoby, które pomogą Ci przetrwać ciężkie chwile.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...