Skocz do zawartości

interpretacja snów.


Tygrysek

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłabym o interpretacje kilku snów.

Pierwszy:

Szłam prze podwórko babci (która nie żyje od kilku lat). Weszłam do domu, a ona robiła dużo kanapek. Prosiła, zebym porozmawiała z ciocią (która teraz tam mieszka i nie utrzymujemy z nią kontaktów) bo ciotka sie do niej nie odzywa.

Sen drugi:

Sniło mi się, ze wybiegałam ze starego domu z którym mieszkałam kiedyś z babcia (która nie żyje od roku) z moim byłym narzeczonym. babcia stała na podwórku sąsiadki i patrzyła jak biegniemy,

Sen trzeci:

Pakowałam torbę na wyjazd ( w domu którym kiedyś mieszkałam) i z szafy wyjełam spodnie, były dziurawe. Wtedy (wydaje mi się ze powiedziała to babcia) usłyszałam, ze wszystko można zszyć. Wyszłam do kuchni z torbą. Tam siedziała babcia a mam stała przy zlewie. Powiedziałam że mam ciężkie walizki a mama na to, ze Piotrek (były narzeczony) ma jeszcze cięższe. Pamietam, ze dawałam babci jakieś tabletki.

Sen czwarty:

Stałam na podwórku babci, a ona siedziała przy jakimś stoliku. prosiła zebym przełożyła karty lewą ręką od serca a ona wtedy je rozłoży. (moja babcia nie cierpiała kart i wróżB)

Sen piąty: (powtórzył sie dwa razy)

Zamykałam kluczami drzwi sklepu w którym pracuje (w którym pracuje i robie to zawsze), jednak drzwi nie chciały sie zamykać, przekręcałam klucz jednak drzwi ciągle były otwarte i ludzie wchodzili do środka. W końcu kiedy już byłam na zewnatrz (nie wiem jak zamknełam sklep) przyjezdzał po mnie mój były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen I

Chciała byś porozmawiać o czymś z ciocią, albo ona z wami.

Sen II

Chciała byś zamknąć za sobą dawne tematy, i rozpocząć "nowy rozdział" w twoim życiu

Sen III

Nie jestem pewny...

Sen IV

To jest chyba wyśniony charakter babci, (chodzi tylko o karty) śniło ci się że twoja babcia każe ci przekładać karty, co może być po prostu przeciwieństwem, w skrócie: śniłaś o przeciwnych cechach babci, jak by było gdyby zachowywała się "odwrotnie"

Sen V

Chcesz coś ukryć przed światem ale ci się to nie udaje.

 

Te sny zinterpretowałem, ale nie wiem czy poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ciocią raczej nie mam o czym rozmawiać. Ona zreszta z nami chyba też nie, bo na ulicy odwraca glowę.

Babcia mówiła tylko zeby przełożyc karty lewą ręka a ona zrobi reszte. Więc to raczej nie miało nic wspólnego z tym jakby było gdyby inaczej sie zachowywała.

A co do ukrywania czegoś przed światem to nie mam niczego do ukrycia.

 

A czy te sny mogą mieć coś wspólnegoz tym, że za dwa miesiące mam zamiar wyprowadzić sie od rodziców do innego miasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może:

1. Jeżeli chodzi o przekładanie kart to może oznaczać zmianę w twoim losie.

2. Sen ze sklepem którego nie możesz zamknąć oznacza właśnie to że się wyprowadzasz gdzieś indziej, ale i tak będzie przy tobie, no nie wiem, dużo ludzi, przed którymi tak łatwo nie uciekniesz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze moze coś w tym jest... bo ja właśnie wyprowadzam się przez to rozstanie z narzeczonym... uciekam przed tym wszystkim...

 

doda jeszcze, ze kiedy pierwszt raz sniło mi się zamykanie sklepu, kiedy już nzalazłam się na zewnatrz czytałam gazete i czekalam na byłego, który w końcu przyjechał. za drugim razem wyszłam na zewnatrz i okazało się że jestem na drugim końcu miasta i kierowniczka powiedziala ze jestesmy daleko od domu i wtedy on znów po mnie przyjechał.

Edytowane przez Tygrysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...