Skocz do zawartości

pokręcony sen...


luzvivianna

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak: sniło mi się że jakiś ptak, w śnie wydawało mi się że to orzeł, nie chciał wyrwac swojego pióra i mi dac. A to pióro to niby smsem był.... Później pamiętam że ten ptak miał mój tel komórkowy i też chyba nie chcial mi go oddac... A później nie wiem jak ale sie nagle spalił razem z moim telefonem.... W tym śnie był chyba jeszcze mój brat i stał koło mnie. To wszystko chyba działo sięw lesie....

Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś zinterpretowałby mój sen....

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzvivianna, Ten sen oznacza rozwiązanie kwestii, która gnębi Cię od jakiegoś czasu. Przy okazji przekonasz się, że masz większą kontrolę nad swoim życiem, lepiej poznasz siebie. Jesteś osobą o silnym, bezkompromisowym charakterze i dążysz do celu, który sobie postawiłaś. Wykorzystaj okoliczności sprzyjające samorozwojowi, a wyjdzie Ci to na dobre.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki wielkie za odp :)

Mam jeszcze prośbe jakbys mogła zinterpretowac sen mojej koleżanki...

Kiedys mojej koleżance sniło sie że gonił ją wilkołak gdy wracała ze szkoły potem ugryzł jej sąsiadkę i ona zmieniła sie w wilkołaka. Jak wrócila do domu poszła sie przebrac do pokoju i miała wrazenie ze ktos tam jest. Nie wie skąd ale wiedziała ze to wilkołak. Bardzo sie bała. Gdy powiedziała o tym rodzicom coś jej odpowiedzieli ale nie pamieta co, i jej nie uwierzyli. Kazali jej po cos isc do tego pokoju i jak tam poszła to sie przestraszyła i sie obudzila....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...