Skocz do zawartości

wróżka, pieniądze, policja


kasiunia87w

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się dzisiej że razem z moimi dwiema przyjaciółkami i dwoma znajomymi ze studiów (mężczyznami z którymi tylko mówimy sobie cześć) pojechaliśmy do wróżki. najpierw ona powiedziała że nie może mi pomóc a później na zadane przeze mnie pytanie odpowiedziała że czeka mnie dużo cierpienia i łez (chodziło o chłopaka z którym się rozstałam tydzień temu) wzięł od nas bardzo dużo pieniędzy za tą wróżbę a jak wracałyśmy do domu to moja koleżanka zamiast jechać prawą stroną jezdni jechała lewą zatrzymała nas policja i zamiast mandatu dostaliśmy tylko upomnienie policjant kazał nam mówić że jechaliśmy dobrze co ten sen może oznaczać? CHCIAŁAM DODAĆ ŻE ZASTANAWIAŁAM SIĘ JUŻ CZY NIE IŚĆ DO KOBIETY KTÓRA STAWIA KARTY a wczoraj dowiedziałam się że ten chłopak z którym się rozstałam oszukiwał mnie

z góry dziękuję wszyskim którzy pomogą mi zrozumieć mój sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czesto to co mówi wróżka w śnie to proroctwo. Odpowiedz jaką Ci udzieliła może się spełnic, sama miałam podobny sen i to co mi wróżka powiedziała spełniło się. Możliwe, że jest niestety zapowiedzą łez przez tego chłopaka o którym piszesz. Policjant co Cie upomina, każąc Ci mówić, że jechałaś dobrze jest być może głosem twojej podświadomości, która Ci mówi, że postąpiłaś dobrze rozstając się z tym chłopakiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...