Skocz do zawartości

Biały kotek


scokrotka

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dzisiejszej nocy dziwny sen... Śniło mi się, że miałam małego, białego kotka, który był na coś chory. Przez cały sen trzymałam go na rękach i głaskałam prosząc aby nie umierał.

Z tego co wyczytałam w senniku, kot to fałszywy przyjaciel, ale nie potrafię sobie poradzić z pełną interpretacją tego snu. Chyba powinnam jeszcze zaznaczyć, że uwielbiam koty.

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scokrotka, jeśli uwielbiasz koty, i we śnie nie jesteś przez nie atakowana, to raczej ta sennikowa interpretacja o fałszywym przyjacielu odpada.

Myślę, że ten sen traktuje o Twojej nadmiernej czułostkowości. Dodatkowo, mogą dręczyć Cię jakieś problemy, dołek psychiczny, smutek z powodu utraty kogoś lub czegoś. Ciężko Ci się wydobyć z tego stanu, musisz wziąć się w garść i skupić tylko na sobie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne dołki psychiczne nie wchodzą w grę, gdyż jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd... Nie utraciłam też nikogo bliskiego... Pamiętam jeszcze, że w tym śnie byłam bardzo zapatrzona w tego kotka, i nie zwracałam uwagi na otaczających mnie ludzi. Może to ma jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga!

 

Ten sen oznacza, że kochasz swoją rodzinę i udało się wreszcie ustabilizować złą/niekorzystną sytuację, która w niej panowała.

 

Życzę szczęścia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim senniku kot oznacza kochanka, ukrywaną znajomość. Mnie się osobiście ten symbol zgadzał po podciągnięciu to pod sympatię dla np. męskich postaci z filmu, gry, powieści, które sobie często wyobrażałam i nie miałam powodów, by komukolwiek o tym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ta ostatnia interpretacja jest chyba najbardziej prawdopodobna, bo ostatnio poznałam kogoś. Jednak nie mam powodów, żeby go ukrywać... Ale faktem jest iż nie jestem pewna jego szczerych zamiarów... Może to jest ten fałsz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...