Skocz do zawartości

były chłopak,obecny i latawiec


m-r-o-w-k-a

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośbą o interpretację snu,bardzo mi na niej zależy.Śnił mi się mój były chłopak,byliśmy razem 3 lata,on zostawił mnie dla innej.Ale ja przez ten czas o nim nie zapomniałam chociaż minęły już 2 lata od razstania.Mimo rozstania nadal otrzymuję smsy z podtekstami np. fajnie byłoby gdyby...pamiętasz to czy tamto...:chytry_na:koniec końców obiecałam sobie że o nim zapomne i jestem obecnie w związku.Wracając do snu...mój były chłopak w moim pokoju,słychać muzykę,leżymy na łóżku,on mnie obejmuje,na drugim łóżku leży kobieta:koleżanka z liceum(brak związku z chłopakiem)odbieram jej obecność jako przyzwoitki... ;)Następny urywek:były chłopak próbuje przejechać autem obecnego(ja wybucham na byłego ale w podświadomości wiem że wyolbrzymiam żeby tylko dać upust emocjom).KOlejny urywek:puszczanie latawca przez mojego ojca:_bezradny: ja widzę jak leci(jest ogromny,biały)ojciec nie może nad nim zapanować.Z góry dziękuję .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-r-o-w-k-a, sny o byłym chłopaku są odzwierciedleniem Twoich uczuć, po prostu jest to znak, że myślisz o mim, chociaż wiesz że nie nie powinnaś czuć się w stosunku do niego zbyt swobodnie (jest "przyzwoitka" i krzyczysz na niego).

1.Sen o latawcu można tłumaczyć na dwa sposoby:

latawiec może symbolizować złudne szczęście. Nie do końca panujesz nad swoją sytuacją i przydałaby Ci się dobra rada. Myślę, że to taka mała nutka niepewności w Twoich wyborach miłosnych.

 

2.Ten sen można tez odnieść do sytuacji materialnej Twojej rodziny - jeżeli ostatnio drastycznie się pogorszyła. Latawiec w tym przypadku oznacza, że sytuacja może jeszcze odwrócić się na Twoją korzyść, o ile nie będziesz szczędzić wysiłków.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...