Jump to content

proszę o interpretacje snu: osy/pszczoły i kot


Aaniaaa

Recommended Posts

Witam!

Mam sen do rozpracowania;) Nie wiadomo skąd znalazłam się w ogródku mojej babci, obok szklarni siedział mały, szary kotek, chciałam do niego podejść ale atakowały mnie pszczoły albo osy, (nie byłam w stanie zobaczyć do końca co to jest) ale atakowały mnie niegroźnie bo mnie nie gryzły, kiedy juz doszłam do tego kota, on bardzo sie mnie bał, uciekł, ale za chwilę zaczął powoli do mnie podchodzić, az mogłam go pogłaskać. Kotek nagle złapał jedną pszczołę lub osę;) i przygniótł ją łapą, ja wzięłam go na ręce i niosłam do domu... i się obudziłam:) z góry dziękuję za pomoc:)

Link to post
Share on other sites

Witaj miałaś bardzo ciekawy sen muszę Ci powiedzieć,ale do rzeczy :)

 

Wnioskuję że masz dobry kontakt z Twoją babcią i lubisz ją odwiedzać ;) Możliwe, że często tak masz,że jak chcesz coś zrobić od razu, lub w jakieś innej sytuacji coś staje Ci na drodze i nie pozwala Ci tak szybko do tego dojść,spowalnia Cię,że to się wydłuża. Ty byś chciała od razu,ale to musi trochę poczekać. I kiedy już się doczekasz lub miniesz przez ten trud myślisz,że wszystko już masz stracone,ale tak naprawdę to czeka na Ciebie i jest jeszcze cenniejsze niż wcześniej. Bo wyczekane i zdobyte ;)

Link to post
Share on other sites
Guest LuckyBoy94

Sen o pokonowyaniu przeszkody/przeszkód.

Jestes w ogrodku u babci - Twoj grunt, bezpiecznie sie tam czujesz, taki poczatek, oaza.

Ten kotek oznacza jakiś Twój cel, który sobie upatrzyłaś, takie to coś małe, szare, takie "bezbronne" czyli coś pozytywnego ;)

Chcesz do niego podejsc, ale widzisz mase przeszkod ! One sa straszne.. Troche sie cofasz, ale myslisz sobie "Kurcze, ale po co, a ide!" no i te przeszkody nie okazuja sie wcale takie straszne.. Jakbys je troszke wyolbrzymiala <- mile rozczarowanie ;)

Juz przechodzisz przez te przeszkody i ... ten dobry cel sie troche boi, ucieka, ale wraca. "Jesli kogos kochasz daj mu odejsc, a jak Cie kocha to wroci", a ten Twoj cel do Ciebie wraca i symbolicznie pokazuje Ci zlamana jedna ze "strasznych przeszkod". Bierzesz sobie ten swoj cel i zabierasz go ze soba, nawalczylas sie o niego ;)

Swoja droga ciekawi mnie co jest tym celem. Odwaga?

 

Interpretacja moze byc nieco "pojechana"^^

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...