Skocz do zawartości

Silva poszukiwania pracy


nepwk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dwa miesiące temu ukończyłem kurs I stopnia. Możecie polecić, w jaki sposób najlepiej wykorzystać metody Silvy, aby dostać wspaniałą pracę? Co jak co, ale nie za dobrze mi z tym idzie :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też dwa misiącu temu byłam na kursie I stoni. Mozesz mi powiedziec jakie metody stosujesz aby znaleźć ta prace?

Bo ja nie cwiczyłam systematycznie metod i dopiero od teraz biore sie w garsc i bede cwiczyc.

Nie moge tylko sie zaprogramowac na noc, bo wieczorem przed snem zasypiam:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dwa miesiące temu ukończyłem kurs I stopnia. Możecie polecić, w jaki sposób najlepiej wykorzystać metody Silvy, aby dostać wspaniałą pracę? Co jak co, ale nie za dobrze mi z tym idzie :(

 

pozdrawiam

 

Ja znam bardzo dobrą metodę. I nie trzeba wcale do tego kończyć kursu Silvy. Napisać porządne CV, porządny list motywacyjny i wysyłać, zanosić, rozmawiać. A jeszcze lepiej nie nazywać tego szukaniem pracy lecz wspaniałego, wymarzonego zajęcia. Do tego fajnie jest widzieć siebie już podczas tego zajęcia. Na mnie działa, bez kursu. Obecnie jestem w trakcie zbierania materiałów i uruchamiania biznesu, w jakim zawsze chciałam być lecz byłam (i jestem) ograniczona finansowo. I nagle przyszła szansa, tak naprawdę znikąd. Zadzwonił do mnie po prostu człowiek, z którym kiedyś miałam dość nikły kontakt, coś zaproponował i tak oto małymi kroczkami realizuję zawodowe marzenie. I nie mogę powiedzieć, że zadziało się wszystko ot tak sobie. Wcześniej wykonałam działanie - czyli rozmawiałam, opowiadałam co chcę robić i jak to widzę. Miałam jasny obraz jak wszystko ma wyglądać. W ten oto sposób informacja dotarła do mojego wspólnika. Samo odbycie kursu niczego za Ciebie nie załatwi. Potrzebujesz konkretnego działania ze swojej strony, a o tym niczego nie napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie az tak na skroty isc, ze mysle sobie

 

PRAAAAAAAAACA - CZAAAAARRYYYY i przychodzi do Ciebie dyrektor banku pytajac czy bys przypadkiem nie raczyl go zastepowac bo mu sie robic nie chce, popieram przedmowczynie, potrzebne jest porzadne CV i list motywacyjny, jak nie masz odpowiednich kwalifikacji do pracy na stanowisku, o ktorym marzysz to je zdobadz, podszkol sie, moze trafisz na firme, ktora w Ciebie zainwestuje i zafunduje szkolenie ktoz to wie, ale nie napiszesz listu nie wiedzac co chcesz robic, musisz miec jakis cel, jak chcesz dzialac bez celu?

Idac do nikad wlasnie tam dojdziesz :), los moze Cie rowniez naprowadzic, zwracaj uwage na szczegoly, myslisz o wspanialej pracy, wyobrazasz sobie szczegolowo co chcesz robic i nagle trafiasz na jakis artykul w internecie, albo dostajesz maila, albo cos tam, potem poznajesz kogos z branzy i opowiada Ci jak doszedl tam gdzie jest, jesli droga Ci sie podoba - idziesz, nie pojdziesz ta sama, ale bedziesz mial wskazowki i bedzie Ci latwiej :)

 

CZAAAAAAAARY pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Ismer zmienił tytuł na Silva poszukiwania pracy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...