Skocz do zawartości

co może oznaczać ten sen?


NiceKate7

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że szłam z kimś nad morze, fale były duże, pogoda była bużliwa i brzydka ale ciemno nie było, słońca nie było widać. Biegłam z kimś na plaże byłam ubrana w sandały i reszte ciuchów, fala była tak długa że mnie zamoczyła i miała mokre buty i spodnie. Potem nagle się pojawiłam w kościele, byłam w konsekwionale, gdy otworzyłam drzwi na ołtarz to widziałam pełno ludzi siedzących w łąwkach, w ławce była również moja mama, i coś do mnie muwiła, jak by mnie wyzywała, potem zamkłam drzwi. Co może oznaczać ten sen? pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda jako taka zawsze oznaczała świat uczuć. Duże fale oznaczają wzburzenie, "kotłowanie się" uczuć, gniew, niepokój, strach.

Zbiegasz na plażę - plaża kojarzy się z miejscem publicznym, chodzą po niej ludzie, kładą się na piasku, żeby się opalić itd. Na dodatek zwracasz uwagę, że zamoczyłaś ubrania, coś, co nosisz na sobie.

Prawdopodobnie czujesz jakieś zagrożenie w związku ze swoim wizerunkiem wśród ludzi, przejmujesz się, jak Cię inni widzą.

Później znajdujesz się w zapełnionym kościele - czyli wśród ludzi, którzy mają ten sam światopogląd, mentalność, zostali wychowani w ten sam sposób i wierzą w to samo. Twoja mama jest jedną z tych osób, coś się jej nie podoba we wspomnianym wizerunku (przy czym zaznaczam, że nie musi chodzić o wygląd zewnętrzny, ale także o sposób bycia i zachowanie, które wszyscy zauważają). Ty chowasz się w konfesjonale - nie przyjmujesz do wiadomości problemu, starasz się sama siebie przekonać, że postępujesz właściwie i odgradzasz się od tego, co mówią inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...