Skocz do zawartości

Sen o bardzo dziwnej podróży pociągiem


Ekate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ciężko mi jest zinterpretować samodzielnie ten sen, pojawia się w nim sporo motywów, itp. Proszę o pomoc..

 

Oto co mi się śniło:

 

Jechałam pociągiem osobowym bodajże (?), siedziałam w wagonie, obok moja mama, ja od okna, po prawej stronie.

W pewnej chwili zauważyłam przez okno z lewej strony burzę w oddali.. ciemne chmury, błyski, ale wszystko daleko, jakby nad jakimś miastem.

Nagle ktoś wszedł do środka przez okno (;o) i zaczął jak gdyby nigdy nic rozmawiać z mamą..

Później pociąg się zatrzymał na czymś w rodzaju przejazdu kolejowego (;o)

wyszliśmy na chwilę z pociągu, żeby zobaczy co się stało, dookoła rosła trawa, z prawej strony był jakiś las, pogoda była dziwna, niby było widno, ale niebo było blado szare, nie widać było słońca.

Chwilę później znalazłam się znów w środku, ale już bez mamy, za to dwa siedzenia przede mną dostrzegłam chłopaka do którego wzdycham już od pewnego czasu.. siedział z kimś, ta druga osoba coś do mnie powiedziała, ale nie pamiętam już co..

 

 

Sama nie wiem co to mogło wszystko znaczyć.. proszę o pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekate, myślę, że Twój sen sugeruje lepsze poznanie siebie. Jazda pociągiem odzwierciedla Twoje nastawienie do otoczenia - siedzisz w wagonie w poczuciu bezpieczeństwa biernie obserwując z boku jakieś przykre wydarzenia z otoczenia. Mężczyzna wchodzący przez okno oznacza tutaj nadchodzące zmiany w Twoim życiu, sposobie rozumowania, być może zawsze tego chciałaś, ale dotychczas nie miałaś odwagi, bądź nie byłaś w stanie niczego w swoim życiu zmienić.

Końcówka snu wyraźnie mówi o tym, iż zmiany najchętniej wprowadziłabyś w uczuciowy aspekt swojego życia - jedziesz pociągiem w towarzystwie osoby, która Ci się podoba - oznacza to nakierowanie swoich myśli na tę sprawę.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...