Skocz do zawartości

Góra,Rzeka,Toaletta


Zaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mialem dzis sen ktory zaczol mnie zastanawiac, za pomoc w interpretacji bylbym wdzieczny.

Snilo mi sie ze bylem na jakiejs górze z dwoma przyjaciulmi z dawnych lat,

z nimi byly ich jakies 2-wie znajome ktore wydawaly mi sie bardzo przyjacielskie, zchodzadz kretoa droga z tej góry z tymi dweiema dziewczynami stwierdzilem ze niebedzie to krutka droga, przystanolem przy murku odgradzajacym droge od zbocza góry.

Przyglondalem sie rzece plynacej w dole i wrecz euforycznie stwierdzilem, "wiem jak to zrobimy" woda byla czysta i plynela szybko a ja mialem uczucie ze z nia lub nad nia poruszam sie w jej tepie i plynnej ale szybkiej harmoni.

Nagle znalazlem sie w rodzinnym miescie, bylem ubrany w bardzo wykwintny garnitur (czulem sie w nim dobrze choc z natuy nielubie garniturow), spotkalem znajoma z szkoly podstawowej ktora byla z dzieckiem, przeprosilem ja i poszlem do toaletty ktora byla obszerna i bogato wyposazona, stwierdzilem ze myjac rece moge pochlapac sobie marynarke i bedzie lepiej jak ja sciagne, myjac rece obejrzalem sie za siebie i zobaczylem ze pani z obslugi prasuje moja marynarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaki, ten sen zwiastuje Ci sukcesy. Nadchodzą zmiany w Twoim dotychczasowym życiu, wysiłek jaki do tej pory wkładałeś w ciężką pracę bardzo Ci się opłaci. Zyskasz uznanie a nawet podniesiesz swój status społeczny. Postaraj się tak pokierować swoim sukcesem, aby inni dobrze czuli się pod Twoim nadzorem, aby w razie potrzeby byli chętni do bezinteresownej pomocy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...