Jump to content

gniazdo na słupie z dwomw bocianami w środku

danka6000
 Share

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• KasienkaNurek
      By KasienkaNurek
      Snilo mi sie ze kolo mojego starego domu bocian zrobil gniazdo, a potem trzy mlode bociany sie wykluly. Bocian gdzies polecial. Ja musialam pomoc pisklom zeby sie najadly. Same jadly owady, trawe itp. Te gniazdo bylo na ziemi. Co moze oznaczac ten sen?
    • brydziula6
      By brydziula6
      witam, prosiłabym o interpretację tego snu:
      wracałam do domu, nagle dostrzegłam pewną zagrodę w której była wilka kupa drewna. bardzo mi się ten teren spodobał postanowiłam przyjrzeć się mu bliżej. weszłam za ogrodzenie zaczęłam podziwiać, w pewnym momencie zaczęłam wchodzić na to ułożone drewno abym miała lepszy widok. gdy byłam na samej górze dostałam olśnienia, że właśnie w tym miejscu chcę zamieszkać, postawić swój wymarzony dom i właśnie wtedy nadleciały bociany. nigdy nie widziałam ich w takiej liczbie! było ich całe mnóstwo wszystkie leciały w jednym kierunku. gdy oddalały się przylatywały następne...
    • oliwkaaa1
      By oliwkaaa1
      2 miesiące temu zerwałam z chłopakiem,byliśmy 3 latarazem, odeszłam od niego, mieszkaliśmy razem niecałe 3 miesiące. Kocham go nadal,byłam u niego,by wrócił do mnie,ale nie chce, wydaje mi się,że ze względów finnansowych.Odeszłam,bo zostałam bez pracy i głupio mi było,a wsydziłam sie mu to powiedzieć.Mam teraz myśli samobójcze, w dodatku przeszłam anoreksje i bulimię. Śniło mi się, że miałam wziąść z nim ślub. Wieczorem w przeddzień ślubu poszliśmy na spacer na polne drogi (często tak chodziliśmy razem) rozmawialiśmy jacy będziemy szczęśliwi, leciało nad nami stado bocianów, ja powiedziałam,ze jeszcze nie chcę mieć dzieci- on również był tego zdania. Potem szykowałam się do ślubu, miałam już ubraną białą suknię, przeglądnęłam się w lustrze strarej szafy, którą kiedyś miałam w pokoju,malowałam się, cieszyłam się bardzo. Nagle przyszedł on i powiedziała,że odwołuje ślub nie wie czego. Powiedziałam,ze niech sam pojdzie do księdza.I poszedł,ja się obudziłam. Tydzień wcześniej też mi się śnił z nim własny ślub. Marzę o tym byśmy zostali małżeństwem. Proszę o interpretację.
    • Tiika
      By Tiika
      Stałam przed kościołem kiedy ujrzałam młodego, jasnoszarego latającego gołebia. Potem znalazłam sie przed innym budynkiem. W dużym gnieździe siedział czarny, stary, krwawiący gołąb. Poczułam się bardzo zmartwiona i postanowiłam że pomoge temu stworzeniu. Stałam nad nim, prosiłam ludzi o pomoc(jakies bandaze, wode, jedzenie dla golebia)...Zaczęłam się nawet modlic, powtarzałam że bedzie dobrze...Po chwili ujrzałam że do gniazda zbliżają się inne zwierzeta(czulam że chca zrobic krzywde gołebiowi). Były to dwa koty, (jeden czarny, drugi jaśniejszy), chyba pies itd., Nie wiedziałam co zrobic, na chwile odwrocilam wzrok...a potem gołąb byl już martwy. Pamiętam że pomodliłam się za niego...Uszanowałam gniazdo, przytrzymałam pewną kolorową waze kiedy chciała spaśc...

To mój sen...Wydaje mi się bardzo dziwny więc proszę o interpretację.
    • martix
      By martix
      ostatnio nie moge zgodzic sie ze swym partnerem ....klucimy sie czesciej niz jestesmy w zgodzie ,wiem ze racja lezy po srodku...ale zastanawiam sie nad tym zwiazkiem .czy moj sen moze miec cos wspolnego z ta sytuacja?snilo mi sie gniazdo z ktoreg wyfrunely ptaki...ja trzymalam je w dloniach byla noc ale bardzo jasna...w tym gniezdzie zostaly tylko skorupki jaj i co najdziwniejsze pawie piora!!!prosze mi pomoc,czy to aby jakas przestroga?
  • Create New...