Jump to content

Pogrzeb, króliki, sklep, polityk, woda, kościół, uciekać, słodycze

Paulla
 Share

Recommended Posts

Witam,

miałam dwa sny. Pierwszy:

byłam na pogrzebie śp. cioci Marzeny, która zmarła w lato. Jej trumna przykryta była czarnym materiałem. Chciałam odejść stamtąd, bo się bałam i poszlam w przeciwną stronę lecz jednak trafiłam na jej pomnik było tam napisane Tyszka. Ludzie, którzy szli z trumną również mówili, że Tyszka umarła.

Drugi:

Byłam na wsi, u rodziny. Była ładna pogoda w miarę. Trochę błota. Miałbyć jakiś koncert czy impreza. Na drzewach i w nich białe króliki były. Siostra cioteczna mówiła, że w rękę się ułożyły i, że to znak, że ta impreza zaraz się zacznie. Weszłam do domu. Ciotka robila coś w kuchni, później oglądała telewizję siedząc w fotelu. Był Palikot. W telewizji była pokazana ta impreza plus program Ewa Gotuje. Miałyśmy chęć coś upiec. Wpadłam na pomysł, żeby to były babeczki różowym lukrem polane. Siostra cioteczna wzięła szlałk i oblała swoją koleżankę, później mnie byłam w krótkich spodenkach i oblewała je tworząc pionowe paski, a później ciocię siedzącą w fotelu i sufit. Za oknem wtedy padało.

Wczorajszy sen może również pomoże w interpretacji: pierwszy także jakiś pogrzeb, a drugi to, że byłam w sklepie były tam 2 ekspedientki. Stoisko z alkoholem i słodyczami także przede wszystkim z rogalami. I doszłam do tego stoiska. Była kolejna. Chciałam kupić wino lub szampana, ale zamiast tego kupiłam rogala wiśniowego.

Bardzo proszę o interpretację tych snów. Mam ich ostatnio mnóstwo i niektóre mnie przerażają wręcz tj. ten pogrzeb.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Ruda Jędza
      By Ruda Jędza
      Witam serdecznie
      mam nieprzepracowana karme z pewnym Panem, nie mamy ze soba kontaktu od ponad 6 lat. Laczyl nas watek milosny, ale czysto duchowy.
      Oboje jestesmy w stalych zwiazkach, mieszkamy w innych panstwach. Kiedys juz mi sie snil, zawsze ten sam schemat - spotykamy sie gdzies przypadkiem, ale nie zamieniamy ze soba slowa. Po kilku latach znowu mi sie on sni, tyle ze schemat sie zmienil - on w tych snach bardzo zagaduje, szuka kontaktu.
      Ogolnie nie zwracalabym na to uwagi ale czestotliwosc i intensywnosc tych snow troche mnie martwi, i zastanawiam sie czy to nie jest jakis znak-sygnal, skoro nadal mamy nieprzepracowana karme..

Moze ma ktos podobne doswiadczenia, i wie co zrobic by sny odeszly :witch::witch::witch:

Dziekuje
    • Tajo.pl
      By Tajo.pl
      Witam,
      Nurtuje mnie jeden sen, z dzieciństwa, przyśnił mi się w wieku 4-5 lat.
      A zatem, byłem w jakimś dużym pomieszczeniu przypominał on podziemie, coś tego rodzaju.
      Posadzka była zanurzona w jakiejś brudnej wodzie pod kolor zieleni...
      Wtedy pojawiła się osoba. Owa osoba chciała mi pokazać wyjście,
      ale szybko się oddalała nie zdołałem jej dogonić w tej wodzie.
      Przy (może) wyjściu odwróciła się i uśmiechnęła po czym odeszła
      Ja w tej chwili próbowałem przyspieszyć lecz sen się skończył...
      Czułem się jak bym coś stracił, nie zdążył.
      Myślę, że nie chodzi tu może o samo otoczenie a o tą postać
      wydaje mi się, że też była koloru ciemnozielonego. Miała zniszczona twarz jakby po wypadku pożarowym.
      Jako dziecko raczej bał bym się takiej osoby a ja wręcz przeciwnie

Jeszcze dopowiem, że poprzedniego dnia przyśnił mi się sen, w którym również spotkałem tą osobę
      bawiliśmy się razem, itp.

Teraz z biegiem czasu opisując odczucie do tej osoby powiedział bym, że bylem w niej zakochany

Proszę o interpretacje moich snów, aczkolwiek dużo mi dał sam fakt, że to napisałem.
      Pozdrawiam.
    • LEPEK9999
      By LEPEK9999
      Witam, otóż ostatnio miałem 2 ciekawe sny:

28.10.2014r
      W śnie zastrzeliłem 3 nieznane mi osoby, po czym ścigała mnie ciągle policja; odczuwałem paniczny strach i poczucie winy.

29.10.2014r
      Zacząłem brać kokainę(nigdy nie brałem narkotyków), po czym uświadomiłem sobie, że ona jest sensem mojego życia, nie mogłem żyć normalnie bez wzięcia odpowiedniej dawki narkotyku, ciągle dążyłem, aby ją zdobyć i zażyć; uczucie bezsilności i całkowite uzależnienie.

Bardzo proszę o dobrą interpretacje tych motywów, ponieważ nie wiem co się dzieje, skoro nigdy nie miałem żadnych snów a tu nagle dwa i to takie dziwne. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
    • Yumiko
      By Yumiko
      Witam.

Szukam osoby, która pomoże uporać mi się z pewnym problemem, dotyczącym czarnej, budzącej strach, postaci, która mi się przyśniła. Czytałam już na forum troszkę, jednak była bym wdzięczna, za rozmowę z kimś. Najszybciej chyba było by dogadać się na gg, więc jeśli ktoś z Was byłby tak miły, to podajcie tu, albo napiszcie w prywatnej wiadomości nr.

Jeżeli jednak będzie trzeba, napiszę tu później szczegóły mojego problemu
      Jak źle dodałam post, to bardzo przepraszam. Z góry dziękuję za wyrozumiałość
    • ada.music@poczta.onet.pl
      By
      Śniło mi się, że przyjechał do mnie były chłopak. Przy nim zakładałam białe buty mojej mamy, które były niewygodne i zbyt wysokie, więc zmieniłam je na inne. Mieliśmy jechać razem na pogrzeb, nie wiem czyj. Czy jest to zły zwiastun?
      Dodam tylko, że to był piękny, słoneczny dzień.
  • Create New...