Skocz do zawartości

Przeznaczona osoba


Afuredasu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stagnacja

ojjjj nie zawsze fiore... każda liczba może wibrować negatywnie - pamiętaj o tym:)

 

a wedlug Was najlepszy zwiazek jest o wibracji .... ?

 

związek o każdej wibracji będzie najlepszy jeśli ludzie się w nim kochają, nie ma sensu patrzeć na liczby - to tylko informacja czego dana para będzie musiała się nauczyć

Edytowane przez stagnacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjjj nie zawsze fiore... każda liczba może wibrować negatywnie - pamiętaj o tym:)

 

związek o każdej wibracji będzie najlepszy jeśli ludzie się w nim kochają, nie ma sensu patrzeć na liczby - to tylko informacja czego dana para będzie musiała się nauczyć

 

wiem... wiem... :)

Edytowane przez fiore86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość enke89
Nie wiem czy umieściłam to w odpowiednim dziale. Mam pytanie. Czy wierzycie, że istnieje takie coś jak przeznaczenie i osoba która wam jest przeznaczona, czy to według was tylko nasz wybór z kim się zwiążemy itp???

 

wierzę w przeznaczenie. i w przeznaczoną osobę - uważam, że to jest na mur beton przeznaczenie, nawet jeśli w grę wchodzi wolna wola, to ostatecznie i tak wybieramy kogoś, kto jest nam przeznaczony. czasami, aby dojść do tej właściwej osoby, trzeba przejść przez kilka innych "lekcji" po drodze i wbrew pozorom, niepowodzenia miłosne też mogą być nam po prostu przeznaczone. ale to oczywiście moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

przede wszystkim chyba powinnaś sprawdzić, czy jesteście związkiem karmicznym (np. poprosić kogoś tutaj na forum w odpowiednim dziale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczuszko przyczyn może być wiele :)

Możliwe, ze to był Twój czas. Zdarza się, ze takie 'uwolnienie' następuje znienacka i nie wiadomo skad. Tego się nie wytłumaczy ;)

Pytanie - czego czujesz się winna?

 

A co do tematu - przeznaxczenie, jak już większość z nas pisała - istnieje. My możemy je przyśpieszyć / opóxnić.

A jeśli chodzi o przeznaczoną osobę - nie jest powiedziane, czy spotkamy ją w tym wcieleniu nawet. Zdarza się, ze dusza może błądzić przez 3 - 4 wcielenia i dopiero za 5tym razem natrafić na 'przeznaczoną' - gdy we wcześniejszych wcieleniach odrobi dług karmiczny. I póxniej, gdy się już znajdą, to będą się znajdywać za każdym razem (najczęściej ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

może to brzydko zabrzmi, ale może po prostu Ci się znudziło myślenie o nim, rozpamiętywanie? może miałaś już dość? ja tak chyba mam obecnie. zobaczymy na jak długo ;)

 

fajne słowa kiedyś słyszałam - w miarę czekania przestaje się czekać. coś w tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to chyba dobrze, ze wrqcasz do normy, nie sądzisz? I czujesz się winna, ze chcesz prowadzić 'normalne' życie?

Jaki Ty jestes znak zodiaku dziecinko?

 

Enke - to nie chodzi o to, ze się nudzi ;) to czas weryfikuje, czy była to miłość czy zauroczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia 'zauroczenia / zakochania' to raczej umysł ;) że byłaś spięta to Twoja zasługa :)

Twój znak zodiaku ma to do siebie, ze lubi długo pamiętać i się zastanawiać, więc jeszcze trochę może potrwać Twoje 'zapominanie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczucho długo by pisać, ale to ma zwiazek z oddziaływaniem myśli na organizm człowieka et. Siła podświadomosci etc.

 

Czy ziazek mozesz sprawdzić też wahadełkiem a co trzeba wypraciować - kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Uwazam, ze nikogo, z kim lacza nas blizsze relacje, nie spotykamy przez przypadek. Takze teraz niewazne, czy relacje zaliczymy do udanych i spelnionych czy bolesnych i nieszczesliwych, to wszystko jest karma.

 

Seung Sahn mowil, ze aby otrzec sie ramie o ramie z kims na ulicy, trzeba miec z nim karme. Tym bardziej jest wspolna karma z osobami, z ktorymi laczy nas cos wiecej, czy to wiezy uczuciowe czy wiezy krwie czy inne silne wiezy.

 

Czyli nie ma co czekac na tego jedynego przeznaczonego. Codziennie spotykamy osoby, z ktorymi laczy nas przeznaczenie. ;)

A ten wariat, z ktorym bedziemy sie lepiej niz dobrze rozumiec... no fajnie takiego spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...