Jump to content

Kącik wróżb FairyWitch

FairyWitch

Recommended Posts

FairyWitch

Serdecznie zapraszam do swojego kącika wróżb.

:_kotek:

Posługuję się kartami Tarota, czasem pomagam sobie kartami Lenormand oraz kartami Anielskimi :aniolek:

Aby wszystko było na swoim miejscu: :bukiet:

- przy każdej wróżbie proszę o podanie imienia i daty urodzenia osób, o które pytacie, o ile takie dane są wam znane

- odpowiadam na wątku, na pw tylko zdecydowanie wyjątkowe sytuacje

- nie wróżę na temat zdrowia, na t. osób 3, chyba, że łączy was jakaś relacja z nimi - nie stawiam kart osobom poniżej 20 r.ż.

- liczę, że pytający są uczciwi i podają prawdziwy wiek

- nie odpowiem na pytania o numery w grach liczbowych - nie wróżę na pytania "Czy kiedyś jeszcze ktoś mnie pokocha...?" i tym podobne - z takim nastawieniem mogę bez kart powiedzieć, że najprawdopodobniej nie

- na pytania bez ograniczeń czasowych stawiam karty na najbliższy miesiąc/ 3 miesiące, dlatego też nie powiem "kiedy wyjdę za mąż/ kiedy urodzę dziecko"- wtedy modyfikuję pytanie np. "czy w ciągu najbliższych 3 mies. X wyjdzie za mąż".

- nie odpowiem również na ogólne pytania np."co mnie czeka...", a także na te, które już zostały omówione przez kogoś innego

- nie wróżę także kiedy to samo pytanie zostało zadanie innym wróżkom/wróżbitom

- staram się wróżyć kiedy mam czas wolny- proszę się uzbroić w cierpliwość

- czasem może zdarzyć się tak, że odmówię wróżby, nie muszę wtedy podawać powodu

- liczę na zweryfikowanie wróżby o ile jest to możliwe.

Mam nadzieję, że pomożecie mi zdobyć doświadczenie we wróżeniu, a ja odnajdę dla Was odpowiedzi i rady jakie przekazują mi karty.

Serdecznie zapraszam.:wstydnis:

Edited by FairyWitch
  • Like 1
constantinella

Witam serdecznie, czy w ciągu najblizszego miesiąca/trzech miesięcy widac pogłębienie relacji z mężczyzną ur 21.4.76?Czy pojawiają się spotkania i b ędzie więcej nc jest?Pozdrawiam Magdalena13.5.77

FairyWitch
Bede pierwsza:) Joanna 8styczen 79r.

czy rozwine sie w swoim hobby, ezoteryce?

Tak. Na dzień dzisiejszy widać, że pracowałaś już nad tym, włożyłaś w to część siebie. Teraz zbliża się czas oczekiwania na zbieranie plonów. W ciągu roku osiągniesz duże postępy. Zacznie się to dziać dosyć szybko, nagle, ale to tylko na lepsze, bo widać że zdecydowanie będziesz się dobrze czuła w tym co robisz. Powiedziałabym, że karty radzą wybrać jakąś jedną, główną dziedzinę, której powinnaś się bardziej poświęcić, a to naprawdę nieźle zaowocuje.

Także powodzenia :spoko_na:

FairyWitch
Ja chciałabym się zapytać jak spędzę Sylwestra?

Kasia 26.09.1989

Pozdrawiam :)

Wygląda na to, że będziesz zastanawiała się nad jakąś propozycją "wyjazdu" na Sylwestra. Niestety dostaniesz nagle wiadomość, że "oferta" jest nieaktualna, impreza zostanie odwołana. Skutkiem tego wpadniesz w mały dołek, ale postanowisz spędzić ten czas w domu i sama się dobrze bawić. Wyjdzie na to, że będziesz miała zmienny humor, niby w większości przygnębiająco- zdenerwowany, ale mimo to będziesz się starała jemu nie poddać. Kojarzy mi się jednak taki wieczór przed tv, z masą jedzenia i zwierzakiem na kolanach.

Życzę jednak fajnej zabawy i w tym przypadku tego, że wróżba się nie sprawdzi. :z_jezorem_na:

FairyWitch
witam.Ja prosze o spojrzenie w temacie.Jak w tym tygodniu uda mi sie pogodzic i uporac sie ze sprawami urzedowymi?Jadwiga 06.04.72.Pozdrawiam

Witam serdecznie :zeby_na:

Na początku mogą być małe problemy z załatwieniem tych spraw. Natrafisz być może na jakieś przeszkody, będzie to również bardzo męczące, jakby było za dużo na głowie. W dodatku nastąpi coś, co zdawałoby się "gwoździem do trumny", ale to obudzi w Tobie siłę do walki o swoje. Mimo to, wszystko będzie pod kontrolą, wzięcie spraw w swoje ręce spowoduje, że zacznie to nagle pędzić do przodu i zakończy się sukcesem.

Także po kilku przeszkodach wreszcie uda się załatwić wszelkie urzędowe sprawy pod koniec tygodnia.

Życzę powodzenia :)

Edited by FairyWitch
FairyWitch
Witam serdecznie, czy w ciągu najblizszego miesiąca/trzech miesięcy widac pogłębienie relacji z mężczyzną ur 21.4.76?Czy pojawiają się spotkania i b ędzie więcej nc jest?Pozdrawiam Magdalena13.5.77

Witam :_kwadr:

Na dzień dzisiejszy widać, że większa praca nad tą relacją wychodzi z Twojej strony- w podstawie tej znajomości starasz się dawać z siebie wiele. Tak naprawdę w myślach u Ciebie pojawiła się karta, która mówi o spełnieniu w miłości/związku- najpiękniejsza karta jaka może wyjść. Widać, że dobrze czujesz się przy nim, jesteś bezpieczna, swobodna, czujesz, że marzenia mogą się spełnić. Czujesz też, że nie jesteś mu obojętna. Tak naprawdę chciałabyś być jego kochanką, żoną ... i matką jego dzieci- jesteś na to gotowa. Można by nawet rzez, że pragniesz tego w głębi serca. Nie pokazujesz po sobie jakichś złych chwil, które przeżywasz, raczej tylko te dobre, aby postrzegano Cię jako spełnioną i szczęśliwą. Tak jakbyś miała cały świat w swoich rękach. :_kwadr: Wygląda na to, że pierwsza wyciągniesz rękę w jego stronę, od tego czasu coś zacznie się dziać.

Jak sprawa wygląda u niego:

Obecnie znajduje się w swojej samotni- rozmyśla, medytuje, zamyka się w swojej jaskini, aby poznać czego tak naprawdę chce. Wie, że związek wymaga pracy nad nim, z obydwu stron. On sam stara się coś od siebie dawać, ale nie do końca jest przekonany, że poradzi sobie ze wszystkim. Mimo to jego uczucia do Ciebie są bardzo ciepłe i pozytywne, widzi Cię jako być może swoją żonę. Chciałby obdarzyć Cię miłością [a może nawet już to zrobił:bukiet:]. Jednak na zewnątrz nie chce tego jeszcze pokazać, czeka aż będzie pewny na 100% i podejmie ostateczną decyzję. Czasem za dużo myśli- a to spowoduje, że zamknie się znowu na chwilę i będzie czuł się jak w pułapce, w kropce. Nie będzie chciał się ruszyć z miejsca.

W ciągu najbliższych 3 miesięcy wszystko ładnie się rozwija :ok: widać spełnienie i radość przy drugiej osobie. Ukazuje mi się tutaj karta szczęśliwie zakochanych ludzi. Będziecie spotykać się coraz częściej, umawiać na randki... ale musisz uważać, żeby nie przyspieszać tego wszystkiego za bardzo. Warto wyjść z inicjatywą, ale należy robić to z głową, z umiarem. Karty radzą, żebyś działała, ale ostrożnie. Tak aby go nie osaczyć, nie wystraszyć. On będzie czasem nadal uciekał sam w siebie, oddalał się, ale tylko chwilowo. Chyba potrzebuje jeszcze czasu.

Życzę wszystkiego najlepszego :_kwadr:

Guest trotkaaa

Witaj. Bardzo proszę abyś powiedziała mi , co dobrgo przyniesie mi nadchodzący rok czego się nawet jeszcze nie spodziewam . Lucyna 29 10 1975 Chodzi mi o rozkład ogólny.

FairyWitch
Czy w ciagu roku poprawi sie atmosfera w firmie, w ktorej pracuje? Czy jednak zmienie na inna?

Agnieszka 16.01.1980.

Milego dnia.

Wygląda na to, że niestety atmosfera nie będzie najlepsza. Szczególnie w okresie do 3, góra 6 miesięcy. Widać tutaj "walkę z wiatrakami", z jakimiś oskarżeniami w Twoją stronę, może będą krążyć jakieś nieprzyjemne plotki. Szykuje się wiele pracy, dużo obowiązków, ale jednocześnie czeka Cię jakiś nieprzyjemny cios. Niestety widzę tutaj zwolnienie, odprawienie z kwitkiem, że się tak wyrażę, do tego malutkim. Ale nie ma się co bać, bo to otworzy Twoje oczy jeszcze szerzej, dowiesz się być może co tak naprawdę się w firmie działo. Odżyjesz trochę, poczujesz się jak nowo narodzona i uwolniona od tego ogromnego ciężaru, odetchniesz z ulgą. :)

Rodzina będzie Cię wspierać, pomagać. Niedługo potem powinnaś znaleźć się w nowej pracy, może właśnie dzięki komuś z rodziny, ze znajomych. Wszystko poleci do przodu, w dobrym kierunku. Karty pokazują, że ten "osobisty sukces" stanie się jeszcze w pierwszej połowie 2012 roku.

Oby było jak najlepiej :bukiet:

Edited by FairyWitch
FairyWitch
no to i ja bym chciala poprosic ale dane bym wolala przeslac na pw czy jest taka mozliwosc??

Tak, jak najbardziej- ale wróżbę wolałabym umieścić w wątku. :)

Witaj. Bardzo proszę abyś powiedziała mi , co dobrgo przyniesie mi nadchodzący rok czego się nawet jeszcze nie spodziewam . Lucyna 29 10 1975 Chodzi mi o rozkład ogólny.

Nie robię "wróżb ogólnych"- mogę np. zrobić rozkład na dany rok typu: jak będą w tym roku wyglądały: praca, finanse, uczucia, co robić... itd.

Wygląda na to, że będziesz zastanawiała się nad jakąś propozycją "wyjazdu" na Sylwestra. Niestety dostaniesz nagle wiadomość, że "oferta" jest nieaktualna, impreza zostanie odwołana. Skutkiem tego wpadniesz w mały dołek, ale postanowisz spędzić ten czas w domu i sama się dobrze bawić. Wyjdzie na to, że będziesz miała zmienny humor, niby w większości przygnębiająco- zdenerwowany, ale mimo to będziesz się starała jemu nie poddać. Kojarzy mi się jednak taki wieczór przed tv, z masą jedzenia i zwierzakiem na kolanach.

Życzę jednak fajnej zabawy i w tym przypadku tego, że wróżba się nie sprawdzi. :z_jezorem_na:

Dziękuje, mam nadzieje ze jednak ta wrozba sie nie sprawdzi :)

pozdrawiam :)

Witam przedwszystkim gratuluje wątku bardzo mi sie podoba:)) mam pytanie o dwóch mężczyn...wiem że może mi Pani odmówić odpowiedzi bo nie jestem już z nimi związana ale chciałabym wiedzieć czy kontakt z nimi w jakikolwiek sposób będzie wznowiony. Chodzi o Patryka 14.03.1978 oraz Andrzeja 21.05.1960. Moje pytanie to czy znajomość z nimi to zamknięty rozdział czy też jakis kontakt jeszcze będzie ? Gdyby karty pokazały ich zdanie na mój temt to też będę za to wdzięczna. Moje dane Dorota 30.06.1974. Pozrdrawiam.

FairyWitch
Hmm, to czego się nie spodziewam w sferze zawodowej i finansowej?

Zerknęłam na sferę pracy:

wygląda, że będziesz dobrze się czuła na swoim miejscu... ale mogą pojawić się jakieś przykre niespodzianki. Może jakiś szantaż, zastraszanie? Pomoże Ci prawdopodobnie jakaś wyżej postawiona kobieta, może szefowa/szef. Wszystko skończy się dobrze, będziesz pewna swojego stanowiska, kto wie... może nawet czeka Cię awans :spoko_na: Uważaj na kłótnie i awanturnicze osoby w towarzystwie.

W strefie finansowej:

czeka Cię nagła wiadomość lub pomysł, który "trzaśnie Cię" jak grom z jasnego nieba. To będzie nagły przypływ pieniędzy, jakaś nowa szansa. Pojawiła mi się karta odjazdu, podróży- dlatego skojarzył mi się wyjazd za granicę lub pomoc od osoby spoza kraju. Nie ważne co to będzie niewątpliwie przyniesie Ci radość, spełnienie i poczucie, że wszystko jest dobrze. Równowaga zostanie osiągnięta, a Ty będziesz spokojna o każdy dzień, o jutro.

:_kwadr:

Spełnienia dobrej części wróżby życzę :onajego_na:

FairyWitch
Bardzo mi się podoba ''a Ty będziesz spokojna o każdy dzień, o jutro''. Oby się Słoneczko Twoje słowa sprawdziły. Dziękuję ;)

Mam nadzieję, że tak będzie :*

Dane wyslalam na pw i krotki opis tego co tu napisze w kilku slowach

jak sie bede czuc w domu podczas swiat i nowego roku ? powiazane z tym pytaniem czy powroce tu gdzie jestem ?

Witaj :)

Chciałam zapytać o finanse na najbliższy rok o ile to możliwe jak nie to na najbliższe 3 miesiące:)

I takie luźne pytanko - jak spędze Sylwestra ?? ;)

Edited by AA66

Witaj

Wysłałam na priv dane i krótki opis sytuacji.Jeśli bedziesz mogła odpowiedzieć to chciałabym wiedzieć jak potoczy się relacja z tym mężczyzna,jaki ma do mnie stosunek.Pozdrawiam:dostal_na:

Witam

Chciałabym zapytać o sytuację finansową, a także zawodową na najbliższe miesiące oraz co z tym związane zakończenie remontu i upragniona przeprowadzka. Dane wysyłam na priv.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za poświęcony mi czas :)

Czy znajdę nową pracę w 2012 roku?? oraz Czy poznam mężczyznę z którym stworzę długotrwały związek w 2012?? Starałam się sprecyzować jak najdokładniej.

Magda 13.09.1985

Pozdrawiam

AprilGoodwill

Witaj!

Mam trzy pytania, moze niezbyt "wymyslne", ale co tam. =D

1. Jak spedze Sylwestra? ;)

2. Czy Piotrek (ur. 22 2 1984) bedzie sie ze mna kontaktowal w ciagu miesiaca?

3. Jak potoczy sie sprawa wyboru tematu i napisania pracy na studiach podyplomowych?

Maria (ur. 7 4 1983)

Gratuluje watku! I dziekuje z gory i z dolu!

Pozdrowienia,

April

Edited by AprilGoodwill
FairyWitch

Dziękuję pięknie za takie zainteresowanie moim kącikiem wróżb :bukiet:

Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć każdej osobie, proszę jedynie o chwilę cierpliwości :_kwadr:

FairyWitch
Witaj! cHcialam sie zapytac jak spedze sylwestra? Ewa 29.11.73 dziekuje i pozdrawiam

Hej :zeby_na:

Sylwester zapowiada się ciekawie.

Masz już może jakąś propozycję? Bo zobaczyłam jakąś niewielką "imprezę" u kobiety. Będzie dużo alkoholu, zabawa, głośna muzyka- może niekoniecznie Twoja ulubiona. Będziesz czuła się przytłoczona, zmęczona, będziesz się lekko zamykać i bronić przed kontaktami, ale...potem wyjdzie na to, że będzie super. Musisz tylko początkowo oswoić się z "nowym terenem". Co ciekawe karty pokazuję, że poznasz kogoś interesującego. Będzie zabawiał Cię rozmową, żartami, to będzie dosyć wygadana, młoda osoba, lecz troszkę taki "siewca zamętu"- czasem lubi być w centrum uwagi.

Także uważaj aby nie pić za dużo, bo widocznie zaznacza mi się tutaj karta diabła- wszystko dla ludzi, ale z umiarem.

Miłej zabawy :piwo:

• Like 1
FairyWitch
Ale fajny wątek :) gratuluję :)

Pytanie: po co do mnie pisze niejaki Pan (M. urodzony 1 czer. 1983) Na co on liczy?

Goska 16 6 1983

Dziękuję ^^

Wygląda na to, że po cichu skrada się do Ciebie. Nie jest do końca szczery, może szuka pocieszenia, jakiejś uwagi. Ale ma "niecne" zamiary, a mianowicie będzie próbował flirtować, podrywać... aby zdobyć. Krótko mówiąc karty pokazują, że interesuje go Twoja cielesność i ma ochotę na łóżko. Także w głowie mu sex, nic więcej. :diabelek:

Hej :zeby_na:

Sylwester zapowiada się ciekawie.

Masz już może jakąś propozycję? Bo zobaczyłam jakąś niewielką "imprezę" u kobiety. Będzie dużo alkoholu, zabawa, głośna muzyka- może niekoniecznie Twoja ulubiona. Będziesz czuła się przytłoczona, zmęczona, będziesz się lekko zamykać i bronić przed kontaktami, ale...potem wyjdzie na to, że będzie super. Musisz tylko początkowo oswoić się z "nowym terenem". Co ciekawe karty pokazuję, że poznasz kogoś interesującego. Będzie zabawiał Cię rozmową, żartami, to będzie dosyć wygadana, młoda osoba, lecz troszkę taki "siewca zamętu"- czasem lubi być w centrum uwagi.

Także uważaj aby nie pić za dużo, bo widocznie zaznacza mi się tutaj karta diabła- wszystko dla ludzi, ale z umiarem.

Miłej zabawy :piwo:

Dziekuje Kochana za wszystko :bukiet: jeszcze nie mam zadnej propozycji ale zapowiada sie ciekawie :) juz niedlugo zweryfikuje wszystko. Rowniez zycze udanego i szampanskiego sylwestra :szampan_na:

FairyWitch
Witaj!

Mam trzy pytania, moze niezbyt "wymyslne", ale co tam. =D

1. Jak spedze Sylwestra? ;)

2. Czy Piotrek (ur. 22 2 1984) bedzie sie ze mna kontaktowal w ciagu miesiaca?

3. Jak potoczy sie sprawa wyboru tematu i napisania pracy na studiach podyplomowych?

Maria (ur. 7 4 1983)

Gratuluje watku! I dziekuje z gory i z dolu!

Pozdrowienia,

April

Serdecznie witam :)

Odpowiadając na pytania:

1. Sylwester zapowiada się męcząco- jakbyś musiała szykować imprezę. Pierwsze moje skojarzenie to wizyta rodziców- lub jakichś mocnych, wpływowych osób- tutaj należy uważać na kobietę, może starszą od Ciebie, to taka awanturnica, zimna królowa, bezwzględna, stanowcza. Jednak widać też zadowolenie z tego co zrobisz, satysfakcję i radość oraz docenienie Twoich starań.

Rada: uważaj na używki, alkohol, kłótnie. :icon_smile2:

2. Prawdopodobnie Piotr odezwie się, ale nie będzie miał czystych intencji. Jeśli już, to chodzi mu o flirt, jakieś gierki, może nawet coś związanego z finansami, jakieś interesy. Niestety jest to typ, który zabawi, zawróci w głowie, aby osiągnąć swój cel a potem zrani i odjedzie. Także lepiej na niego uważać. :nonono:

3. Z wyborem tematu an początku może być mały kłopot, będziesz czuła się niezdcydowana, coś nie dokońca będzie Ci pasować, ale się uda. Skutkiem tego poczujesz się usatysfkacjonowana końcowym efektem.

Jeśli chodzi o samo pisanie: Początki wychodzą bardzo ładnie- pełne zapału do pracy, świezości umysłu. Temat może być czymś nowym dla Ciebie, ale interesującym [mam tu kartę Głupca]. Będą chwile zwątpienia, ostudzenia zapału do pisania. Pod koniec mogą pojawić się jakieś problemy, jakby ktoś chciał Ci zaszkodzić, lub z zazdrości utrudnić sprawę. Ale to wszystko ma ładne zakończenie, bowiem rozkład zamyka piękna karta spełnienia i co najważniejsze zadowolenia z siebie i z innych. To już taka pełnia zamknięta w całość.

Zerknęłam jeszcze jak sprawa formalna: tutaj może być lekkie przesunięcie w terminie "obrony" czy złożenia samej pracy. Mimo, że będzie napisana na czas. Nie będzie to jednak z Twojej winy.

Najlepszego :bukiet:

Edited by FairyWitch
FairyWitch

Chciałam zapytać o finanse na najbliższy rok o ile to możliwe jak nie to na najbliższe 3 miesiące:)

Anna 10.10.85

I takie luźne pytanko - jak spędze Sylwestra ?? ;)

Witam :)

Finanse na najbliższe 3 miesiące:

nie widać tutaj jakiegoś zastoju lub problemów. Trzeba jednak uważać na otoczenie, ponieważ może pojawić się jakaś nieciekawa osoba. Ktoś kto będzie chciał coś zabrać. Także należy mieć oczy dookoła głowy, uważać na złodziejaszków, kieszonkowców oraz nieuczciwych urzędników.

Będzie trzeba też troszkę więcej popracować w końcówce tego okresu 3 miesięcy.

Rada: wszelkie wydatki powinny być dokładnie przemyślane, robione z głową. Staraj się nie być "głupcem"- nie wydawaj niepotrzebnie.

Sylwester:

ten dzień prawdopodobnie spędzisz razem z najbliższymi, z rodziną. Będzie to okres wspomnieniowy, lekko nostalgiczny, taki rozmarzony. Możesz też zatęsknić za czymś, za kimś. Ogólnie to nie jest to o czym marzyłaś, ale tragicznie nie będzie.

Życzę dobrej zabawy i pomyślności finansowej :rotfl:

Wiedziałam :rotfl:

Dzięki za wszystko, za pomoc i za czas :)

EDIT:

jeszcze jedna prosba:

ten pan (P. 1 5 1978)

pomagam mu w pewnym przedsięwzięciu, pytanie czy on czasem nie chce od tego rąk umyć? tzn w razie czego wina będzie po całkowicie mojej stronie? czy on nie chce mnie wykorzystać?

to tak w wolnym czasie kochana :), i tak dziękuje za wszystko :)

Edited by Virus
dopisek
Guest Linkinia

Bardzo proszę o odpowiedź na dwa pytania:

1. Jak w Sylwestra będzie wyglądała moja relacja (Izabela 6.04.1992) z Krzysztofem (11.09.1990)? Mam tu na myśli, czy będzie jakiś flirt czy olewka z jego strony...

2. Czy w ciągu trzech miesięcy widzi Pani polepszenie kontaktów z Rafałem (5.10.1993)?

Edited by Linkinia
Guest Polaris

Witam serdeczniuchno! Proszę Cię bardzo o odpowiedź na pytanie, na które być może Ci zbrzydło odpowiadać:P... jak spędzę sylwestra?:)

Edited by Polaris
FairyWitch

Pamiętam o wszystkich :_kwadr: tylko potrzebuję czasu i sił.

Linkinia- niestety nie postawię kart- tak jak w regulaminie napisałam, nie wróżę osobom poniżej 20 r.ż. :nonono:

FairyWitch
Przepraszam. Czytałam kiedyś regulamin, ale dziś pod wpływem emocji i popularności wątku napisałam. Powodzenia ;)

PS zgłoszę się na wiosnę ;D

Serdecznie zapraszam :)

Finanse na najbliższe 3 miesiące:

nie widać tutaj jakiegoś zastoju lub problemów. Trzeba jednak uważać na otoczenie, ponieważ może pojawić się jakaś nieciekawa osoba. Ktoś kto będzie chciał coś zabrać. Także należy mieć oczy dookoła głowy, uważać na złodziejaszków, kieszonkowców oraz nieuczciwych urzędników.

Będzie trzeba też troszkę więcej popracować w końcówce tego okresu 3 miesięcy.

Rada: wszelkie wydatki powinny być dokładnie przemyślane, robione z głową. Staraj się nie być "głupcem"- nie wydawaj niepotrzebnie.

Sylwester:

ten dzień prawdopodobnie spędzisz razem z najbliższymi, z rodziną. Będzie to okres wspomnieniowy, lekko nostalgiczny, taki rozmarzony. Możesz też zatęsknić za czymś, za kimś. Ogólnie to nie jest to o czym marzyłaś, ale tragicznie nie będzie.

Życzę dobrej zabawy i pomyślności finansowej :rotfl:

Ah z tym niewydawaniem niepotrzebnie...hehe jakby człowiwke miał co wydawać...a tak jak nie ma to wydaje na co trzeba ;)

Co do Sylwka - to faktycznie nawet nie chce mi się nigdzie wychodzić....

Edited by AA66
FairyWitch

No nic, zobaczymy co czas pokaże :_kwadr:

Co ciekawe mój Sylwester też wychodzi inaczej niż bym chciała, także czekam z niecierpliwością jak to się potoczy :cwaniak:

witam serdecznie :)

Mogłabym zadać pytanie dot.tego jak sylwester 11/12 spędzę? jedne plany się sypnęły,a znowu od 21lat w domu go spędzić tez niezbyt miło..

ja Adrianna 22,12,89

FairyWitch
Dane wyslalam na pw i krotki opis tego co tu napisze w kilku slowach

jak sie bede czuc w domu podczas swiat i nowego roku ? powiazane z tym pytaniem czy powroce tu gdzie jestem ?

Karty pokazały, że odważysz się na tę decyzję. Będzie ona naprawdę przełomowa, wielka transformacja. Nagle utniesz tą relację całkowicie, nastąpi potem krótka chwila konsternacji "czy na pewno dobrze się stało", ale w wyniku widać pozytywne zakończenie tej sprawy. Poczujesz, że na nowo się odradzasz, poczujesz wielką ulgę i przysłowiowy kamień spadnie Ci z serca. To będzie zamknięcie rozdziału- niby takie "uśmiercające" ale jednocześnie odradzające i oczyszczające.:buja_w_oblokach_na:

Święta spędzisz w miłej, ciepłej atmosferze. Będzie radośnie, spontanicznie, zabawnie. Tutaj pokazuje się takie bardziej tradycyjne spędzanie tych dni. Nie będą to szampańskie zabawy. Raczej spokojnie, refleksyjnie. Będzie czas wspomnień i zadumy. Coś bardziej jak podróż wgłąb siebie, odnalezienie swoich potrzeb, które wcześniej były mocno tłumione i chowane.

FairyWitch
Witam serdeczniuchno! Proszę Cię bardzo o odpowiedź na pytanie, na które być może Ci zbrzydło odpowiadać:P... jak spędzę sylwestra?:)

Basia, 11.11.1987

Przy każdym pytaniu mam okazję się uczyć i doświadczać wszystkiego na nowo, także się cieszę, że pytasz :_kwadr:

Sylwestra prawdopodobnie spędzisz na świeżym powietrzu- przynajmniej większość czasu.

Z wieloma ludźmi, którzy krążą w różne strony. Kojarzy mi się tłum, który jest wiecznie w ruchu, co chwile ktoś inny stoi obok Ciebie.

Podejrzewam, że pójdziesz tam z kilkoma znajomymi, będziesz się czuła bardzo dobrze. Spokojnie, z właściwymi ludźmi, na właściwym miejscu. Widać, że będziesz zadowolona, że ta zabawa była naprawdę fajna, a nie pochłonęła prawie żadnych kosztów.:piwo:

Jedyne co to może będziesz miała ochotę wrócić wcześniej niż inni, jakby wymknąć się cichaczem.

Podsumowując wygląda mi to na wszelkie zabawy na mieście- na starówkach, placach.

FairyWitch
witam serdecznie :)

Mogłabym zadać pytanie dot.tego jak sylwester 11/12 spędzę? jedne plany się sypnęły,a znowu od 21lat w domu go spędzić tez niezbyt miło..

ja Adrianna 22,12,89

Jak najbardziej.:wstydnis:

Sytuacja ma się podobnie jak powyżej. Bardziej prawdopodobna jest taka "impreza na mieście". Poza domem, na powietrzu, tam gdzie jest jakiś człowiek, który góruje, przewodzi, ma głos. "Rządzi wszystkimi". Nie pójdziesz tam całkiem sama- raczej z koleżankami [ok. trzema], w podobnym wieku do Twojego. Na początku nie będziesz zbytnio zadowolona z tego pomysłu, nawet wręcz przeciwnie- zgodzisz się tylko dlatego, żeby przełamać wreszcie ten etap "domowy", aby się wyrwać. Ale to będzie dobra decyzja, ponieważ to Ci się spodoba. Będzie Cię to ciekawiło i bawiło. Może nie będzie to idealnie to czego być oczekiwała i Twoim zdaniem powinno się dopracować kilka szczegółów, ale będziesz naprawdę zadowolona.

Rada: zrelaksuj się, zdystansuj, działaj na spokojnie, a będziesz bawić się wspaniale! Pozwól sobie na to! :spoko_na:

AprilGoodwill

Dziekuje, FairyWitch!

1. Co do Sylwestra to mnie zadziwilas - bo w tym roku postanowilam zaszyc sie w domu i siedziec sobie, nikogo nie zapraszac, odpoczac. Ale zobaczymy... ;)

2. Wolalabym, zeby wyszlo, ze on sie do mnie nie odezwie, ani ja nie bede musiala sie odzywac do niego... :/ Bleh. Moze bedzie chcial zyczenia swiateczne zlozyc. ;)

3. Dziekuje za wrozbe dot. pracy dyplomowej. Kosmicznie optymistyczna. Oj, mam nadzieje, ze sie spelni! Dzieki za spojrzenie na termin obrony. Jesli mi sie uda napisac, to juz i tak bede megaszczesliwa, wiec jakakolwiek obsuwa mnie nie rusza. ^.^

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje watku. Oczywiscie bede weryfikowac.

Duzo zdrowia,

April

FairyWitch
...jak spędze sylwestra? Agnieszka 20.4.81

Odpowiadam :_kwadr:

Tegoroczny sylwester szykuje się... w domu. Tam gdzie cieplutko, spokojnie, nie da się zmarznąć i można robić co się chce.

Niestety nie widzę tu jakiejś domówki czy czegoś w tym stylu. Ciężko mi stwierdzić czy na pewno będziesz wtedy sama, ponieważ pojawiła się karta Króla Pucharów, którego można wziąć za parntera, albo normalnie za ciepłą osobę, taką uczuciową, romantyczną, starszą- na pewno dojrzalszą, nie będzie to nastolatek. Do tego wyciągnęłam kartę, która w połączeniu z królem wskazuje raczej na kontakty pośrednie- także wszelkie telefony, internet, maile. Widać, że będziesz na pewno część wieczoru sama, lekko smutna, znudzona, zamyślona i będziesz czekała i czekała aż coś się wydarzy. Właśnie wtedy nadlatuje jakaś wiadomość, coś troszkę zaczyna ruszać do przodu, także nie będziesz zapomniana :dostal_na:

Rada: pozbądź się iluzji i złudzeń. Nie możesz czekać z założonymi rękami. Współpraca daje rezultaty- także spróbuj działać, jeśli nie chcesz spędzić tej nocy przed tv. :z_jezorem_na:

Co ciekawe- pojawiły się 2 karty, które nawiązują do współpracy, pomocy, działania w grupie- także to jest wskazówka jak uniknąć spełnienia tej wróżby ^^

FairyWitch

Chciałam wszystkim podziękować za zainteresowanie moim kącikiem wróżb i takim odzewem na niego :bukiet:

Jest mi bardzo miło, cieszę się, że mogę komuś pomóc, a przy tym nabrać doświadczenia i uczyć się coraz więcej.

Człowiek uczy się całe życie, dlatego wszelkie nawet najmniejsze weryfikacje są mi niezmiernie pomocne. :_kwadr:

Staram się jak najczęściej zaglądać na forum, ale wiadomo, że zbliża się okres świąt i czasu jak na lekarstwo, dlatego uprzedzam, że na niektóre wróżby będzie trzeba poczekać troszkę dłużej.

Jednocześnie życzę aby sprawdziły się tylko te pozytywne. :czarodziej:

Witam:)

Nie będę orginalna i zapytam, w jakiej atmosferze miną mi święta? Mam jeszcze jedno pytanko FairyWitch, kiedy odezwie się do mnie Małgorzata 15.02.82, czy zależy jej na odnowieniu kontaktu?

Dziękuję i pozdrawiam,

Anna 9.04.82

FairyWitch
Chyba zaginełam w akcji :((

Moja wróżba chyba także została pominięta :( Strona 4 sam dół

Przepraszam strona 3 sam dół :)

Pamiętam o Was cały czas- proszę poczekać. Same widzicie, że jest sporo próśb o wróżby, a jednak doba ma tylko 24h i trzeba w niej zrobić o wiele więcej rzeczy i spraw niż samo stawianie kart.

:usmiech_na:

FairyWitch
Czy znajdę nową pracę w 2012 roku?? oraz Czy poznam mężczyznę z którym stworzę długotrwały związek w 2012?? Starałam się sprecyzować jak najdokładniej.

Magda 13.09.1985

Pozdrawiam

Tak, będzie nowa praca. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych 3 miesięcy, będzie to szybka decyzja, jakaś szansa. Może to nie praca marzeń, ale widzę tutaj podpisanie umowy.

Co do pana:

tak, ale karty mówią: nie siedź z założonymi rękami, tylko działaj. Masz tendencje do zamykania się w sobie i uciekania od ludzi. Popatrz czasem z innego punktu widzenia i odważ się na rzeczy, których byś kiedyś nie zrobiła. Musisz włożyć energię i pracę w to, aby osiągnąć cel, aby móc zebrać owoce.

Prawdopodobnie będzie to w okresie do 6 miesięcy od teraz. Pokazała się tutaj taka sama karta jak w pytaniu 1, dlatego może to być związane z tą nowo zdobytą pracą. Jednak początkowo znajomość będzie bardziej taka "uzależniająca", niekoniecznie zdrowa i uczciwa. Cielesność, kuszenie, sex...

Życzę więc odwagi, ale i rozsądku i ostrożności. :usmiech_na:

FairyWitch
ewa 1979.01.3 kiedy przestane byc bezrobotna?

moje uczucia czy poznam kogos nowego?

Witaj Ewo :usmiech_na:

Zapytałam o pracę w ciągu najbliższych 3 miesięcy:

szansa jest i to spora. Ale... musisz się zastanowić czego chcesz- jakiej dokładnie pracy szukać i być gotową na walkę z przeciwnościami. Widać, że masz kilka wyjątkowych talentów, które byś mogła wykorzystać w tym celu. Zastanów się co najlepiej umiesz robić, co lubisz i działaj. Szukaj. Pokazuj się z jak najlepszej strony, pokaż swoje pasje i jak jesteś w tym dobra. Mam tutaj dwie karty Asów, które okazują że szansa jest duuuża i już niedługo czeka Cię początek czegoś nowego.

Pan powinien pojawić się do pół roku czasu- będzie dojrzały, na wyższym stanowisku, twardo stąpający po ziemi. Ale uważaj, aby nie wyobrażać sobie za dużo na początku. Nie spiesz się, bo możesz popełnić błąd. Najpierw odpowiedz sobie czy jesteś gotowa na poznanie nowego mężczyzny, czy jesteś odporna na ew. zranienia. Widać, że masz lekkie problemy w relacjach z ludźmi- chciałabyś aby były lepsze, ale jednocześnie czujesz, że potrzebujesz samotności. Czujesz się rozdarta. Dlatego zastanów się, postępuj i żyj spokojnie... ale nie siedź w miejscu. Rusz do przodu, przyszłość jest w Twoich rękach! :_usmiech:

Karty pokazały, że odważysz się na tę decyzję. Będzie ona naprawdę przełomowa, wielka transformacja. Nagle utniesz tą relację całkowicie, nastąpi potem krótka chwila konsternacji "czy na pewno dobrze się stało", ale w wyniku widać pozytywne zakończenie tej sprawy. Poczujesz, że na nowo się odradzasz, poczujesz wielką ulgę i przysłowiowy kamień spadnie Ci z serca. To będzie zamknięcie rozdziału- niby takie "uśmiercające" ale jednocześnie odradzające i oczyszczające.:buja_w_oblokach_na:

Święta spędzisz w miłej, ciepłej atmosferze. Będzie radośnie, spontanicznie, zabawnie. Tutaj pokazuje się takie bardziej tradycyjne spędzanie tych dni. Nie będą to szampańskie zabawy. Raczej spokojnie, refleksyjnie. Będzie czas wspomnień i zadumy. Coś bardziej jak podróż wgłąb siebie, odnalezienie swoich potrzeb, które wcześniej były mocno tłumione i chowane.

kochana dziekuje bardzo , powiedz mi tylko czy tam byla karta podrozy ? w glab siebie czy wyjaazd ?

FairyWitch

do Dorotka74

Pisałam wczoraj taaką wróżbę, ale nastąpił jakiś błąd i wsiąkło wszystko... :co: niestety kart nie zapisałam, także teraz będę polegać na swojej pamięci. W skrócie wróżba była mniej więcej taka:

Według kart relacja z Patrykiem nie jest zakończona całkowicie. Wygląda na to, że pan będzie kontaktował się jeszcze, ale w sprawie... jakiegoś interesu, bądź chęci pomocy od Ciebie. Będzie może flirtował, puszczał oczko, ale nie uczucia się za tym kryją. :niee: Prawdopodobnie spotkanie będzie tajemnicze, ukradkowe. Karty, które stanowiły część rozkładu ujawniły mi, że prawdopodobnie pan jest z kimś związany, być może ma już rodzinę, także nie będzie chciał, aby te osoby dowiedziały się o waszym spotkaniu. Jego intencje nie są do końca czyste, według mnie ma on jakąś tajemnicę- albo przed Tobą, albo właśnie te wasze spotkania ukrywa przed innymi osobami.

Co się tyczy relacji z Andrzejem:

Prawdopodobnie pan był ostatnio w związku, ale stało się tam coś nagle, bardzo ważnego. Nie było to pozytywne, wręcz przeciwnie. Nastąpiło do "wybuchu" i relacja tamtych państwa zakończyła się z hukiem. Wydaje mi się, że pan będzie chciał odnowić trochę relacje, ale wie, że nie będzie to łatwe zadanie.

Oby spełniły się tylko pozytywne dla Ciebie wróżby. :_okok:

FairyWitch

Czas przedświąteczny daje się we znaki, dlatego niektóre wróżby nadal czekają.

Przepraszam :zawstydzony_na:

ps. aniołek- czy pytasz o siebie, czy o jakąś inną osobę?

Tak, będzie nowa praca. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych 3 miesięcy, będzie to szybka decyzja, jakaś szansa. Może to nie praca marzeń, ale widzę tutaj podpisanie umowy.

Co do pana:

tak, ale karty mówią: nie siedź z założonymi rękami, tylko działaj. Masz tendencje do zamykania się w sobie i uciekania od ludzi. Popatrz czasem z innego punktu widzenia i odważ się na rzeczy, których byś kiedyś nie zrobiła. Musisz włożyć energię i pracę w to, aby osiągnąć cel, aby móc zebrać owoce.

Prawdopodobnie będzie to w okresie do 6 miesięcy od teraz. Pokazała się tutaj taka sama karta jak w pytaniu 1, dlatego może to być związane z tą nowo zdobytą pracą. Jednak początkowo znajomość będzie bardziej taka "uzależniająca", niekoniecznie zdrowa i uczciwa. Cielesność, kuszenie, sex...

Życzę więc odwagi, ale i rozsądku i ostrożności. :usmiech_na:

Kochana dziękuję za odpowiedź. Dopytam jeszcze Czy wygląda na to, ze Pan bedzie zajety?? Mam rozumiec, ze to raczej przelotna znajomosc skoro mam na nia uwazac?? Pozdrawiam

Czy między mną a moim partnerem oczyści się atmosfera (chodzi o to czy przestanie ciągle oglądać się za siebie, życ przeszłością, wypominać błędy, przestanie nimi dręczyć i wypytywać itp a zacznie życ raczej tu i teraz) czy uda się nam raz na zawsze zamknąć stare sprawy z przeszłości, dawne problemy i nie wracać już do nich?

Dane są w profilu

pozdrawiam ciepło

do Dorotka74

Pisałam wczoraj taaką wróżbę, ale nastąpił jakiś błąd i wsiąkło wszystko... :co: niestety kart nie zapisałam, także teraz będę polegać na swojej pamięci. W skrócie wróżba była mniej więcej taka:

Według kart relacja z Patrykiem nie jest zakończona całkowicie. Wygląda na to, że pan będzie kontaktował się jeszcze, ale w sprawie... jakiegoś interesu, bądź chęci pomocy od Ciebie. Będzie może flirtował, puszczał oczko, ale nie uczucia się za tym kryją. :niee: Prawdopodobnie spotkanie będzie tajemnicze, ukradkowe. Karty, które stanowiły część rozkładu ujawniły mi, że prawdopodobnie pan jest z kimś związany, być może ma już rodzinę, także nie będzie chciał, aby te osoby dowiedziały się o waszym spotkaniu. Jego intencje nie są do końca czyste, według mnie ma on jakąś tajemnicę- albo przed Tobą, albo właśnie te wasze spotkania ukrywa przed innymi osobami.

Co się tyczy relacji z Andrzejem:

Prawdopodobnie pan był ostatnio w związku, ale stało się tam coś nagle, bardzo ważnego. Nie było to pozytywne, wręcz przeciwnie. Nastąpiło do "wybuchu" i relacja tamtych państwa zakończyła się z hukiem. Wydaje mi się, że pan będzie chciał odnowić trochę relacje, ale wie, że nie będzie to łatwe zadanie.

Oby spełniły się tylko pozytywne dla Ciebie wróżby. :_okok:

Witam przedwszystkim gratuluje wątku bardzo mi sie podoba:)) mam pytanie o dwóch mężczyn...wiem że może mi Pani odmówić odpowiedzi bo nie jestem już z nimi związana ale chciałabym wiedzieć czy kontakt z nimi w jakikolwiek sposób będzie wznowiony. Chodzi o Patryka 14.03.1978 oraz Andrzeja 21.05.1960. Moje pytanie to czy znajomość z nimi to zamknięty rozdział czy też jakis kontakt jeszcze będzie ? Gdyby karty pokazały ich zdanie na mój temt to też będę za to wdzięczna. Moje dane Dorota 30.06.1974. Pozrdrawiam.

Tu wkleiłam moją prośbę nie s miem prosić o ponowne karty więc może skomentuję wróżbę. Co do patryka długo sie nie kontaktujemy i nie wiem czy ma rodzinę czy nie nie mam pewności. Andrzejem mnie kompletnie zaskoczyłaś bo nie przypuszałam ze coś tam sie u niego zakończy....miałabym prośbę jeszcze jedną - czy jest możliwe żebyś podała ewentualny czas kiedy się obaj panowie do mnie odezwą? Będę wdzięćzna za tę informację.

FairyWitch

Przepraszam wszystkich za takie opóźnienie, jednak okres świątecznych przygotowań pochłonął mnie mocniej niż oczekiwałam.

W miarę upływu czasu postaram się nadrabiać zaległe wróżby.

Z góry dziękuję za cierpliwość jednocześnie życząc rodzinnych, spokojnych i wesołych świąt.:tak::bukiet:

Tu wkleiłam moją prośbę nie s miem prosić o ponowne karty więc może skomentuję wróżbę. Co do patryka długo sie nie kontaktujemy i nie wiem czy ma rodzinę czy nie nie mam pewności. Andrzejem mnie kompletnie zaskoczyłaś bo nie przypuszałam ze coś tam sie u niego zakończy....miałabym prośbę jeszcze jedną - czy jest możliwe żebyś podała ewentualny czas kiedy się obaj panowie do mnie odezwą? Będę wdzięćzna za tę informację.

Dorotka- niestety nie czuję się na tyle doświadczona aby oceniać dokładny czas za pomocą kart. Pytając się czy dojdzie do kontaktu przyjmowałam okres do 3 miesięcy.:kwadr:

chciałabym spytać, w jakim czasie zacznę pierwszy związek z mężczyzną? Marta,20.07.1990

Podobnie jak wyżej- nie odpowiadam na pytanie "kiedy", "za ile..." :zawstydzony_na:

FairyWitch
Witam:)

Nie będę orginalna i zapytam, w jakiej atmosferze miną mi święta? Mam jeszcze jedno pytanko FairyWitch, kiedy odezwie się do mnie Małgorzata 15.02.82, czy zależy jej na odnowieniu kontaktu?

Dziękuję i pozdrawiam,

Anna 9.04.82

widać, że będziesz zmęczona i zapracowana. Coś jakbyś "musiała" a nie chciała. Ale widać, że to tylko takie zmęczenie okresowe- związane z przygotowaniami i ogólną atmosferą jaka panuje w tym czasie wśród ludzi- nerwowość i zniechęcenie.:_nerwus:

Same święta wyglądają dosyć miło i być może będą tam także dzieci lub jakiś nowy domownik, nowa osoba, której jeszcze nie znasz. Atmosfera ogólnie przyjazna i sympatyczna, ale może nastąpić jakaś zmiana. Niespodzianka. Mam tutaj kartę zwiastującą obrót losu, coś nieuniknionego. Lecz w takiej lżejszej formie może oznaczać np. podróż.

Prawdopodobnie będzie też osoba, która jest chłodna i zdystansowana. Ma swoje podejście do życia, jest lekko zgorzkniała i surowa.

To jest takie ostrzeżenie- nie daj się jej, nie warto walczyć :tak:

Co do Małgorzaty- ona chyba zakończyła ten rozdział, ten etap swojego życia. Jakoś nie specjalnie ma ochote odnowić kontakt. Wygląda na to, że w ciągu pół roku nie da znaku życia. Pojawiła mi się karta, która pokazuje zatrzymanie, zastój, z własnej woli. Być może zaczęła "nowe życie" i chce się w pełni temu poświęcić- może ma dziecko?

Wszystkiego najlepszego i wesołych świat :tak::usmiech_na:

FairyWitch
witam

czy Piotr ur.14.03.1972 i elżbieta ur.15.09.1978 będą razem? czy stworzą poważny związek?

Obydwoje wyglądacie na zranionych ludzi, jakby ktoś was skrzywdził i nadal macie to w sercu. On bardziej o tym myśli, jeszcze rozpamiętuje, żyje przeszłością , czuje że ktoś musi mu pomóc się z tym uporać. Widać, że to są raczej początki tej znajomości, aczkolwiek obydwoje chyba dosyć szybko chcecie działać. Karty które pojawiły się jako podstawa znajomości i to co wkładacie w nią to karty podróży, szybkości, sukcesu, pędu. Także jesteście żywi i pełni energii oraz chęci, aby ta znajomość się rozwijała.

Jest też w was jakiś ogień, który was łączy i przyciąga do siebie. U pana widać to zakochanie początkowe, lekko szczenięce oczy, filuterne zachowanie :)

Na chwilę obecną wygląda to całkiem nieźle mimo, że nie ma tutaj jeszcze uczuć takich jak miłość, przywiązanie. Widać, że czujecie się dobrze razem.

Także to takie spojrzenie na was przez najbliższe 3 miesiące. śmiem twierdzić, że po jakimś dłuższym czasie może to przerodzić się w coś więcej.

[tyle ode mnie, ponieważ nie stawiam kart na pytanie "czy", zerknęłam ogólnie na waszą znajomość i jej najbliższą przyszłość]

• Like 1
FairyWitch
Kochana dziękuję za odpowiedź. Dopytam jeszcze Czy wygląda na to, ze Pan bedzie zajety?? Mam rozumiec, ze to raczej przelotna znajomosc skoro mam na nia uwazac?? Pozdrawiam

Nie musi być zajęty- podczas stawiania kart miałam wrażenie, że to coś rodzaju "romans w pracy", czy z kolegą, czy z szefem. Raczej bez uczuć, tylko relacja oparta na sexie i przyjemności.

Także, jeśli nie interesują Cię takie znajomości to uważaj. :usmiech_na:

FairyWitch
Czy między mną a moim partnerem oczyści się atmosfera (chodzi o to czy przestanie ciągle oglądać się za siebie, życ przeszłością, wypominać błędy, przestanie nimi dręczyć i wypytywać itp a zacznie życ raczej tu i teraz) czy uda się nam raz na zawsze zamknąć stare sprawy z przeszłości, dawne problemy i nie wracać już do nich?

Dane są w profilu

pozdrawiam ciepło

Poproszę wasze imiona i daty urodzenia, partnera również :_usmiech:

witaj .mam na imie magda. bardzo prosze o wrozbe.

w tym roku planuje wyjechac na sylwestra 2011/2012 do warszawy do mariusza .czy ten wyjazd zostanie zrealizowany i sylwester bedzie udany w jego towarzystwie?

moja data 6.08.80 on mariusz 9.12.1970

pozdrawiam magda

czy bede sie dobrze bawic w sylwestra? czy znajde prace? obecnie ucze się dziennie i szukam czegos dorywczego. dane na moim profilu

Edited by Ewentualna
FairyWitch

Jeśli kogoś pominęłam, to tylko dlatego, że chciałam dłużej przyjrzeć się sprawie [dot. wróżb z pierwszych stron]- bardziej zająć się interpretacją, nie ukrywam, że święta nie pozwoliły mi zbytnio na to.

Nie zawsze mam czas i siłę na wróżby, dlatego jeśli zależy Wam na czasie, możecie pytać innych, ale chciałabym wtedy o tym wiedzieć, żeby nie stawiać drugi raz na to samo i tracić czasu. :oczko2:

Ogólnie planuję w najbliższym czasie nadrobić zaległe wróżby- do końca tego roku, ale niestety nie mogę nic obiecać.

Nie mniej dziękuję za zainteresowanie i za cierpliwość, jeśli zgodzicie się poczekać. :_buzki:

FairyWitch
witaj .mam na imie magda. bardzo prosze o wrozbe.

w tym roku planuje wyjechac na sylwestra 2011/2012 do warszawy do mariusza .czy ten wyjazd zostanie zrealizowany i sylwester bedzie udany w jego towarzystwie?

moja data 6.08.80 on mariusz 9.12.1970

pozdrawiam magda

Prawdopodobnie wyjedziesz do Mariusza na Sylwestra- niby te świąteczne wydatki niezbyt sprzyjają podróży, ale wreszcie się uda. Podróż będzie męcząca, ale to chyba jedyne wyjście, abyś nie spędziła tej nocy sama w czterech ścianach. :jezyk1:

Wygląda na to, że spędzicie sylwestra w miłej i sympatycznej atmosferze, będzie naprawdę fajnie. Tutaj również mam potwierdzenie tego, że jednak uda Ci się pojechać do Warszawy. Widać, że będziecie duuużo rozmawiali i to na całkiem poważne tematy, może nawet jakieś wspólne plany?

Życzę wesołej zabawy :zeby:

• Like 1
FairyWitch

Informacja: postaram się nadrobić wróżby, ale co chwila znika mi forum z komunikatem "database error". Dlatego są takie utrudnienia.

W wolnej chwili spiszę wasze prośby i dane, bo nie miałam do nich żadnego dostępu.

Mam nadzieję, że więcej nie będzie takich problemów. :zeby_na:

FairyWitch
witam, mam pytanie jak będzie wyglądala w najbliższym czasie moja relacja z pewnym facetem, może jak mnie postrzega? ja ewelina 18.06.90 on Dawid 22.09.91

Wygląda na to, że postrzegasz go jako lekko kłótliwego pana. Jakby chciał zawsze postawić na swoim, widzisz go jako zbyt zimnego i wyrachowanego człowieka. W głębi duszy zastanawiasz się czego potrzebujesz, wycofujesz się, idziesz do swojej samotni. To też pokazujesz na zewnątrz- takie znudzenie, apatię. Jakbyś nie bardzo wiedziała co robić, w którą stronę iść. natomiast zastanawiasz się w głębi duszy, czy do siebie pasujecie. Uważasz, że nawet mogłoby coś z tego być, a jesteś na etapie podejmowania decyzji, co dalej robić z tą znajomością- czy wkładać w nią swoją energię, czy lepiej odpuścić i iść w zupełnie innym kierunku.

Wydaje mi się, że to poczatek relacji, ponieważ u Ciebie w podstawie i tym co wnosisz do tej ralacji jest rzeczowość, twarde stąpanie po ziemii. Jakbyś była bardzo ostrożna i nie wyobrażała sobie za dużo, tylko chłodno obserwowała i oceniała sytuację.

U niego wygląda to nieco inaczej i w sumie chciałby coś od siebie wnieść- ciepło, empatię, opiekę. On jest uczuciowy i romantyczny, delikatny, troskliwy. Natomiast w głowie ma zaskakującą kartę Wieży- podejrzewam, że ostatnio coś ważnego wydarzyło się w jego życiu, może nagle zerwał poprzedni związek, albo obawia się, że jeśli to szybko się zacznie to skończy się tak samo szybko. W sercu widzi Ciebie jako bardzo podniecającą kobietę. Pewną siebie, pewną swojego ciała i seksapilu, która wie jak to wykorzystać. Według niego jesteś taką ognistą i mocną kobietą, silną, która wie czego chce i potrafi bronić i siebie i innych. Dlatego pokazuje, że podoba mu się Twoje towarzystwo. Tutaj pokazała się najpiękniejsza karta- karta spełnienia w uczuciach. Także mogę powiedzieć, że on chyba liczy na coś więcej, że to zacznie się rozwijać, powoli, ale ciągle do przodu. W sercu boi się natomiast, że możesz go zranić, być zbyt wymagającą i konkretną.

Najbliższa przyszłość [3 miesiące]: niedługo czeka was jakieś nagłe przyspieszenie. Wydarzy się coś niespodziewanego. Może nagle, któreś z was zainicjuje spotkanie? Trochę będzie lęku, obawy o zranienie i takiej niepewności czy na pewno dobrze się robi. Czekają was też gorsze chwile, takie "ciche dni", kiedy odwraca się od drugiego plecami i nie chce go słuchać, widzieć, itd. Jakby obrazić się na cały świat, poczuć się skrzywdzonym, zranionym.

Dlatego rada: spokojnie, pewnie, lekko tajemniczo... tak działać. Nic na siłę.

Powodzenia. :_kwadr:

FairyWitch
Elżbieta i Tomasz. Jego data 23.10.1983, moja 11.04.1987

Widać, że ta sytuacja bardzo Cię męczy. Jednocześnie czujesz jakby on Cię tym ranił, odsuwasz się od niego, aby uciec przed kolejnym ciosem. Obecnie nie jesteś optymistycznie nastawiona co do przyszłości związku, karty pokazuję taką małą rozpacz nad waszym losem. Wydaje się, że może pomóc jakiś inny pan- starszy, dojrzalszy- rozmowa z nim, jakaś rada, może od taty, kolegi, szefa, brata. Obawiasz się, że partner szykuje kolejny cios, coraz większy. Boi się tego, że on zechce zakończyć związek, albo Ty sama to zrobisz. Jednocześnie jesteś w kropce, bo czujesz, że "i tak źle i tak niedobrze". Nie wiesz w którą stronę się udać, bo nie da się wybrać dobrze, jedynie tzw. "mniejsze zło".

Wygląda na to, że w ciągu 3 miesięcy stosunki się ocieplą, odpłyniecie od tych zarzutów i złych dni, rozmów. Czeka was takie małe zwycięstwo, odzyskanie równowagi i uczuć. Będzie to próba zawieszenia broni. Także relacja zacznie się uzdrawiać, ale musicie nad nią mocno pracować.

Rada: dajcie ponieść się pozytywnym emocjom- więcej spontaniczności, energii, żaru i namiętności.

:_kwadr: oby było coraz lepiej.

• Like 1