Skocz do zawartości

Pytanie i prośba o pomoc


Viiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowa na forum i w jeszcze laik w dziedzinie run. Moja obecna sytuacja życiowa, jest bardzo nieciekawa pod wieloma względami. Znajoma poleciła mi wykonanie skryptu runicznego.

Waham się jednak, czy jako osoba dopiero poznająca runy mogę taki/e skrypt/skrypty użyć, stworzyć?

Czy lepiej zastosować skrypt czy jedna runę?

Nie chcę nadużywać run, ale czytałam na jednym z forów, że w sytuacjach kiedy czujemy, że sami nie damy rady można wspomóc się magią run.

Nie wiem tez czy można wykonać kilka skryptów. Nie ukrywam, że potrzebuje kilku:

na wyjście z trudnej sytuacji finansowej;

na znalezienie lepszej pracy;

na znalezienie mieszkania do wynajęcia na korzystnych warunkach;

na ochronę domu, związku, dzieci;

 

Byłabym wdzięczna o podanie wszelkich informacji, nawet związanych z wyborem koloru run.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie polecam stosowania skryptów, jeśli nie ma się wiadomości o runach. Skutki takich zabaw były już wielokrotnie omawiane. Bardziej skupiłabym się na pojedynczej runie/runach. Pojedyncza runa również może zdziałać wiele, a nieco łatwiej ją opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Dlatego właśnie, że nie znam się na tyle, chciałam skorzystać z gotowych, pewnych skryptów. Jeśli chodzi o pojedyncze runy - mogę prosić o podpowiedź. Owszem staram się poznać runy, ale wydaje mi się, ze mogę popełnić błąd.

zoska masz rację, znalezienie lepszej pracy z pewnoscią wpłynie na poprawę finansów. Jednak obecnie czuję, że w dziedzinie finansó zataczam błędne koło, a nie wiadomo jak długo zejdzie mi jeszcze z szukaniem pracy.

Natomiast skrypt ochrony - pomyślałam, że wszytsko co złe wokół mnie się dzieje wpływa niejako na moje domostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma róży bez kolców. Jeśli nosi się runę ot tak, "ogólnie" (a nie z konkretnym życzeniem) , to owszem zadziała jak będzie chciała. Skrypt użyty niepoprawnie i bez wiedzy, przyniesie tego zamętu jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się używać kilku skryptów jednocześnie, osoba nie znająca run jak najbardziej może nosić skrypt, pod warunkiem że będzie to dobrany przez osobę znającą runy.

W Twojej sytuacji zastosowałabym skrypt na poprawę losu: raido, wunjo, dagaz, mannaz, perthrio

Edytowane przez Aga 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz serdecznie dziękuję. W necie jest ogrom skryptów, ale niekoniecznie wydają się pewne, dlatego nie skorzystałam z nich od razu. Na forum chyba łatwiej otrzymać pewną odpowiedź.

W zasadzie potwierdziliście moje obawy.

Muszę się zastanowić co jest w tej chwili priorytetem, choć nie wiem czy odważę się wykonać skrypt, czy użyć choćby jednej runy. Nie często odczuwam jakąś wewnętrzną przestrogę, taką jak teraz, że nie jestem na to gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam od siebie ze perthor owszem moze i dzieki wczesniejszym runom odwróci los ale tak jak będzie tego chciała. perthro na dwoje babka wrózyła. wiec Aga polecasz skrypt z forum ale nie ostrzegasz przed runa, która na końcu daje wszystko lub nic.

 

Oczywiście perthrio to runa losu, która przy poprzedzających runach powinna ten los zmienić na lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz serdecznie dziękuję. W necie jest ogrom skryptów, ale niekoniecznie wydają się pewne, dlatego nie skorzystałam z nich od razu. Na forum chyba łatwiej otrzymać pewną odpowiedź.

W zasadzie potwierdziliście moje obawy.

Muszę się zastanowić co jest w tej chwili priorytetem, choć nie wiem czy odważę się wykonać skrypt, czy użyć choćby jednej runy. Nie często odczuwam jakąś wewnętrzną przestrogę, taką jak teraz, że nie jestem na to gotowa.

 

 

Jeśli odczuwasz niepewność i obawę, to tym bardziej radziłabym na razie skupić się na jednej runie, poznać ją, pomedytować, a wtedy gdy już się ją pozna, użyć. Sugerowałam wcześniej wunjo, ponieważ jak to napisała osoba, której w tym wypadku wierzę - nie ma radości bez pracy i związanego z nią dobrobytu - o czym traktuje także poemat przypisany tej runie:

 

"Rozkoszy zażywa kto nie zna cierpienia,

smutku ani obawy,

i ten kto dobrobyt, szczęście i dobry dom posiada."

 

A Fehu, ponieważ sama kilkakrotnie pomogła mi w sprawach finansowych. Tylko trzeba wiedzieć, czego się chce, i jakie warunki spełnić, by mogła ona nam pomóc (ponieważ nic nie zrobi się samo, runy nic nie zdziałają, jeśli się stoi w miejscu i czeka):

 

"Bogactwo każdemu służy,

Dzielić nim trza się z innymi,

by znaleźć uznanie w oczach tego,

który zna przyszłość."

 

"Zapłata raduje współtowarzyszy;

Wilki dorastają w lesie."

 

"Zapłata poróżnić może towarzyszy,

Pożoga, kłótnie i spory

Oto droga węża.

Przywódca. Złoto."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...