Jump to content

Zagadkowa czaszka


Recommended Posts

ziołowy_dziadek

[video=youtube;-DFHq32NuGo]

 

W 1930 r. w Meksyku odnaleziono dziwną czaszkę. Jak się okazało, była ona niesamowicie lekka i mogła mieścić większy mózg. Znaleziona została w starej kopalni, pochowana obok innego szkieletu. Jak się okazało, nikt nie jest w stanie wyjaśnić pochodzenia czaszki, którą zaczęto nazywać "czaszką gwiezdnego dziecka". Analiza wykazała szereg anomalii, co może wskazywać na fakt, że czaszka należy do hybrydy człowieka i istoty pozaziemskiej. Właśnie wyszła po polsku o tym znalezisku bardzo ciekawa książka, która do tej pory była tylko dostępna po angielsku.

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

Słyszałem o tej czaszce małego dziecka, że stwierdzono że to poważne wodogłowie z kilkoma defektami genetycznymi

. Książka zawiera błąd mówiący o tym że nie można absolutnie żyć bez zatok czołowych...

Sam urodziłem się bez zatok czołowych (potwierdzone rezonansem magnetycznym) i żyję... ;)

Edited by Piko
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Temat nadal istnieje w internecie pod tytułem książki  Lloyda Pye, autora „Starchild skull”, czyli „Czaszka Gwiezdnego Dziecka”.

 

Nadal pracują nad rozszyfrowaniem ( moim zdaniem silnie zmutowanego zmutowanego przez kojarzenia wsobne ) genomu dziecka.

 

Kolejne dwa zrzuty ekranowe pochodzą z narodowej bazy genów w Narodowym Instytucie Zdrowia (NIZ).  Owa ogólnodostępna baza danych stanowi scentralizowane repozytorium wszystkich informacji genetycznych, udostępnionych przez genetyków z całego świata.  Obecnie baza zawiera wiedzę dotyczącą właściwie wszystkich żywych organizmów na Ziemi, począwszy od różnych rodzajów wirusów i bakterii, poprzez rozmaite skorupiaki i ryby, a kończąc na wszelkich zwierzętach i roślinach, włączając w to małpy człekokształtne i ludzi.

 Dla wielu gatunków, w tym także dla ludzi, opracowano już sekwencje nukleotydów, zawierające cały genom.  Dlatego też sekwencje z DNA Gwiezdnego Dziecka można bezpośrednio porównać z ową olbrzymią bazą danych w celu sprawdzenia wszelkich korelacji.  Rezultat jednego z takich porównań widoczny jest poniżej w postaci tekstu znajdującego się poniżej błękitnej linii na dole zdjęcia (tekst jest niestety nieco rozmazany), który mówi, że 265 par zasad (dość długi łańcuch) wyodrębnionego z Gwiezdnego Dziecka jądrowego DNA pasuje idealnie do genu znajdującego się w ludzkim chromosomie 1.  Potwierdza to ponad wszelką wątpliwość, że część jądrowego DNA, widocznego na arkuszu żelowym pochodzi od istoty ludzkiej.

 

źródło: https://www.nautilus.org.pl/artykuly,2079,wreszcie-udalo-sie-wyodrebnic-jadrowe-dna-z-czaszki-gwiezdnego.html?cat_id=27   05.03.2020.

 

czaszka-gwiezdnego-dziecka1.jpg

 

źródło: https://olabloga.eu/czaszka-gwiezdnego-dziecka 05.03.2020

 

Edited by Piko
Link to post
Share on other sites
  • Ismer changed the title to Zagadkowa czaszka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...