Skocz do zawartości

Sprawdź jakim jesteś pokemonem!


Gość Vampirella

Rekomendowane odpowiedzi

225.gif

Delibird

 

 

Nawet pasuje, troszkę czupurna bywam:haha:

 

 

Delibird najsłynniejszych mocy jest to, że ataki, dając prezenty dla swoich przeciwników. Te prezenty, jarzące się sfery wyciągnął z wnętrza ogonem, często eksplodują, niszcząc wroga. Jednak ten ruch jest nieprzewidywalny, nawet dla Delibird. Życie obecnej zaszkodzić przeciwnikowi, lub może nawet pomóc. Delibird jest jedynym znanym Pokémon , że uczy Present przez wyrównanie i to jest jedyny ruch uczy się w ten sposób. Może nauczyć się innych, bardziej tradycyjnych Ice - i Flying-rodzaj ruchów poprzez bardziej pośredni.

[h=3]Zachowanie[/h] Delibird prowadzi żywności spakowanymi w ogonem, niosąc go tam, gdzie może się udać. To spędza cały dzień przenoszenia żywności do piskląt czeka.

Delibird są często dostarczanie elementów albo Pokémon lub osób. Dostawy są często od ludzi, ale może być z Pokémon.

[h=3]Siedlisko[/h] Mountain.gif Mountain Pokémon

 

 

Delibird żyją w regionach górskich, co czyni ich gniazda na ostrych skałach.

Edytowane przez Radiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]3598[/ATTACH]

a to mój :wow:

 

Tezeusz !!!Strach sie bać normalnie . heheheh

 

194.gif

 

Ja to kanapka w burgerkingu .Widać co ?

Edytowane przez miriam 1
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tezeusz !!!Strach sie bać normalnie . heheheh

 

194.gif

 

Ja to kanapka w burgerkingu .Widać co ?

Hihihi witam Cię - wcale tak źle nie jest. Widać że Twój jest z siebie zadowolony :haha: a te antenki to może do odbioru jedynego, właściwego radia na świecie?? Tylko że brak mu berecika :wysmiewacz:

A mój cóż - krowa która dużo ryczy, to malo mleka daje ponoć:haha:

A tak w ogóle to fajny temacik Vampirello, gratulacje :brawa:

 

Omg :_jezyk_oko: teraz dopiero znalazłem jego opis

Golbat (jap. ゴルバット Gorubatto) - trująco/latający Pokémon Kanto. Znany ze skłonności do wysysania krwi. W przeciwieństwie do poprzedniej formy, posiada oczy. Podobnie jak Zubat żyje w ciemnych jaskiniach, w których widoczność jest ograniczona więc i tak częściej używa ultradźwięków do badania terenu

 

Golbat (jap. ゴルバット Golbatto?) fikcyjny stworek z gier i anime pokémon. Nazwa pochodzi prawdopodobnie od angielskich słów "Golden bat" oznaczających złoty nietoperz. Golbat wygląda jak duży, niebieski nietoperz, którego głowa ustanawia swoje pełne ciało, ma dwie maleńkie nogi, dwa małe oczy i ma olbrzymi, rozdziawiony czarny pysk z kłami.

 

Golbat jest gwałtownym nocnym Pokémonem, mieszkając w ciemnych jaskiniach, jest najaktywniejszy podczas ciemnych nocy, szczególnie gdy księżyc jest w nowiu. Jest to powszechnie znane zjawisko. Bardzo lubi ssać świeżą krew z żywych istot. Jak tylko znajdzie żyjący cel, atakuje go znienacka, często uderzając niespodziewanie z tyłu, aby ugryźć swoją ofiarę. Jego 4 szpiczaste kły są w stanie przebić każdy pancerz, niezależnie jak gruby on jest. Golbat lubi krew tak bardzo że nie chce przerywać jej picia, chociaż gdy wypije jej dużo staje się tak ociężały że nie jest w stanie dobrze latać.

 

W odróżnieniu od typowego procesu ewolucji (rozwinięcie się na pewnym poziomie), Golbat ewoluuje w Crobata gdy jego wskaźnik szczęścia jest wysoki.

 

no no no charakterek to on ma, prawie jak ja. :haha:

Edytowane przez tezeusz
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feniks? Fajnie!! Ja go odebrałam raczej jak sępa szykującego się do ataku....... ale kolorki za to ma śliczne :jupi:

Nie no sępy nie atakują, one to padlinożercy:_jezyk_oko: A kolorki faktycznie ładne, moje pierwsze skojarzenie z inkami było. Andy i te klimaty :oczko: Już prędzej Kondor - królewski ptak.

Można powiedzieć o nim "Słońce Peru" :haha:

Edytowane przez tezeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]3619[/ATTACH] He,he

Wiem, że znów mogę oberwać, ale on wygląda tak jakby piorun dupnął w mokry szczypiorek :haha:

Ale całkiem miły dla oka on ci jest :tancze: Ma wiele twarzy :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że znów mogę oberwać, ale on wygląda tak jakby piorun dupnął w mokry szczypiorek :haha:

Ale całkiem miły dla oka on ci jest :tancze: Ma wiele twarzy :chytry:

 

Facet, który nie dostrzega prawdziwego piękna!!! Bee....... :bejsbolmj6::diabelek_na:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mojego nicka

 

XD chyba pozostawię go bez komentarza :lol:

↠ Typ ⓘ Normalny↠ Wygląd Pokémon Mleczna Krowa↠ Stadium rozwoju Basic Pokémon↠ Wielkość 1.2 m (3'11")↠ Waga 75.5 kg (166.4 lb.)

Źródło : Miltank

Special abilitiesMiltank is the only known Pokémon that learns Milk Drink. The milk that it produces is very nutritious and can be used to heal Pokémon.A

Źródło: Miltank (Pokémon) - Bulbapedia, the community-driven Pokémon encyclopedia

 

 

dla imienia mego:

 

śliczny :)

Celebi (jap. セレビィ Serebii, niem. Celebi, fr. Celebi) - legendarny Pokémon drugiej generacji typu trawiastego, znany jako opiekun lasów i z podróżowania w czasie. Łączy się z nim legenda o tajemniczym GS Ballu. Celebi posiada wyjątkową wysoką szansę schwytania jak na legendy, właściwie największą. Remisuje pod tym względem z Mew i Shayminem.↠ Typ ⓘ Psychika / Trawa

źródło: Celebi

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro

Horsea, cokolwiek to znaczy.... z pokemonów znam tylko Pikaczu :D

 

Dorota

 

Speed ★★★★ 4
Power ★★★ 3
Skill ★★★ 3
Stamina ★★★ 3
Jump ★★★ 3
Total   16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...