Skocz do zawartości

ogród, płot, działka


honi

Rekomendowane odpowiedzi

śnił mi się mój mąż który ogrodził ładnym płotem naszą działkę.Na tej działce zrobił też piękne skalniaczki i posadził kwiaty.cała działeczka była przepiękna choć mała. gdy mnie tam przyprowadził byłam bardzo zdziwiona że udało mu się w tak szybkim czasie zrobić ogrodzenie i zasadzić kwiaty. zrobił mi tym wielką niespodziankę.czułam się bardzo dobrze i ciepło patrząc na ten ogród i to wszystko co jest za ogrodzeniem.pomyślałam że jeszcze brakuje tam tylko naszego domu ale jakiś nieznajomy sąsiad powiedział mi że narazie możemy przecież postawić tu jakąś przyczepę i w niej "pomieszkiwać".

nie wiem czy to istotne ale wszystko na tej działce było tak starannie dopracowane, każdy skalniak był ogrodzony małym płotkiem , każda ścieżka była taka równa, idealna...

 

teraz real:

Naprawdę mamy swoją działkę ale jeszcze nie jest ogrodzona i narazie mamy tylko podmurówkę na nasz dom.

 

Ale wydaje mi się że to nie o ten dom chodzi tylko o nas, nasze życie. Ostatnio bardzo pokłóciłam się z mężem ponieważ upieram się by porzucił coś na co tylko marnuje czas i jest niepotrzebne. przystało na tym że nie poświęca już na to tak dużo czasu ale jednak jeszcze się tym zajmuje. oczywiście pogodziliśmy się ale nie wiem czy na pewno ta sprawa dalej nie będzie mnie jeszcze dobijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...