Skocz do zawartości

były


aldi09

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie cztery lata temu miałam chłopaka z którym chodziłam przez 3 lata , mieliśmy sie zareczyc ale on zerwał potem było kkilka powrotów , on wyjechał do angli i kontakt sie urwał .Rok temu dowiedział sie ze mam chłopaka i ze bardzo nam na sobie zależy ,wiem ze zapytał pewna osobe czy go jeszcze kocham , wiadomosc ta dotarła do mnie wiec powiedziałam ze nic do niego nie czuje.Dzis jestem mezatka a sny które mam sa takie prawdziwe ,w tych sbnach widze nas razem ,ostatni np; powiedział mi ze gdyby był na miejscu to nie pozwolił by zebym wyszła zamaz ze cierpi .Te sny sa tak prawdziwe ze kiedy si budze jestem zupełnie zagubiona . Dodam jeszcze ze jestem szczesliwa zona ,moze gdzies w głebi jest czastka marcina kt,órej nie zapomniałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nie do końca zamknęłaś rozdział dotyczący Twojego byłego albo wróciły wspomnienia, kiedy ten odezwał się po długiej nieobecności, może właśnie to odzwierciedlają Twoje sny, tęsknotę , za byłym chłopakiem, za fajną miłością za wspólnymi chwilami. Mówisz że jesteś szczęsliwą mężatką , więc chyba nie ma problemu ;)? przypomnij sobie czy facet odzywał sie kiedy wyjechał za granicę, czy mieliście jakikolwiek kontakt? Sny odzwierciedlają nasz stan ducha, pragnienia, i wiele innych jeśli masz wspaniałego męża(a pewnie tak jest), to poradzisz sobie z tymi myślami, życzę Ci powodzenia.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...