Skocz do zawartości

Karty "Potęga myśli, Odnajdź siłę w sobie" Louise L. Hay Studio Astropsychologii


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gaja11

Karty "Potęga myśli, Odnajdź siłę w sobie" Louise L. Hay Studio Astropsychologii

 

 

01001766.jpg&w=150&h=132

 

Kochana NeoNówko.. Bardzo dziękuje Ci za te karty... Po przeczytaniu tej recenzji będziesz wiedziała jak wiele dla mnie zrobiłaś przyznając właśnie mi te karty...

 

Kiedy do moich drzwi zapukał listonosz z przesyłką byłam w bardzo podłym nastroju...

Miałam "doła"...

Zobaczyłam karty, wzięłam je do ręki, wylosowałam jedną z nich...

I uśmiech pojawił się na mojej twarzy...

Afirmację jaką wylosowałam dla siebie w ten kiepski dla mnie dzień to

"Wyzbywam się wszelkiego strachu i wątpliwości.

Uwalniam się od destruktywnych obaw i wątpliwości.

Akceptuję siebie i napełniam serce i umysł spokojem.

Jestem istotą kochaną i czuję się bezpiecznie..."

Strzał w 10...

Przeczytałam kilka razy ową afirmację i dotarło do mnie, że nie ma co się obawiać, że muszę wierzyć w siebie...

Wyciągam tak dzień w dzień jedną kartę i rzeczywiście tak jak napisała autorka tych Kart

"Jeśli będziecie czytać jedną kartę dziennie, wasze życie będzie lepsze i pełne energii"

Tak właśnie się dzieje...

Mam w sobie energię, zaczynam odbudowywać poczucie własnej wartości a przede wszystkim zaczynam wierzyć w siebie i swoje możliwości...

Te Karty są na prawdę niesamowite i mają w sobie ogromną moc...

Poza tym są bardzo piękne...

Mają złocone brzegi, bardzo wytrzymałe pudełko w którym spokojnie karty można przechowywać nie martwiąc się, że ulegną zniszczeniu.

Kart jest aż 64.

Każda z nich ma bardzo silny przekaz, są bardzo kolorowe co też ładuje pozytywną energią...

Są niesamowite i nie da się ich opisać słowami...

Każdy kto pracuje z kartami powinien mieć tę talię...

Da wam ona nie tylko wiele radości ale na prawdę poprawi wasze życie i wasze podejście do życia.

W kwestii technicznej - Karty według mnie są wytrzymałe, nie ulegną szybko zniszczeniu.

Po jednej stronie Karty mamy krótką afirmację np " Wyzbywam się wszelkiego strachu i wątpliwości"

A na drugiej stronie karty mamy ową afirmację rozwiniętą "Uwalniam się od destruktywnych obaw i wątpliwości...."

To, że karty opisane są z obu stron wbrew pozorom w ogóle nie przeszkadza...

A wręcz przeciwnie.

Pozwala się skupić na swoim problemie gdyż w momencie tasowania zamykam oczy, całkowicie się skupiam i wyciągam jedną kartę...

 

W skali ocen od 1 do 5

Tej talii przyznaje ocenę 6+

Dziękuje jeszcze raz Kochana NeoNówko...

I życzę każdemu kto kupi tę talię takich samych pozytywnych wrażeń jakie dała ona mi...

Pozdrawiam.

 

Gaja.

 

 

Karty można kupić w sklepie Talizman.pl - cena 59,20 zł

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zachęciła ta recenzja ^_^

Do tej pory afirmowałam się sama przed lustrem robiąc hmm czasem zwariowane miny i gapiąc się rano w Słońce.

Ale czasem Słońce za chmurami i czasem brak ochoty nawet, żeby się w tym lustrze przejrzeć, więc te karty mogą być świetnym zastępnikiem, doradcą, a przede wszystkim jasnym Słońcem czekającym by tylko wyłowić go z pudełeczka :)

gracias Gaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...