Skocz do zawartości

Przestępczyni


prawo15

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Cyganicho!

 

Mam problem z interpretacją snu. Ostatnio sama wiem dlaczego coś mi się śni, umiem to zinterpretować, bo zazwyczaj w moich snach są znani mi ludzie, którzy wpływają na moje życie, jednak ostatnio było inaczej.

 

Śniło mi się, że jakaś chyba obca mi dziewczyna(lub chłopak, bo to było dziwnie nie jasne w śnie) zrobiła coś złe, jakieś przewinienie i poszukiwał jej detektyw (zachowywał się jak policjant szukający przestępcy). Jednak dziwnie starałam się jej pomóc w ukrywaniu się przed nim. Pamiętam, że ukryła się w jakimś kącie w klubie i wtedy ja tam do niej zajrzałam, wzięłam od niej numer i powiedziałam, że będę ją kryć. Wyszłam z klubu, przed nim wcześniej stały dwa motocykle, mój granatowy i dziewczyny turkusowy. Teraz stał tylko jej motocykl. Zobaczyłam też tego detektywa. Zapytał mnie czy nie widziałam tu tej dziewczyny, bo jej motocykl stał przed klubem. Powiedziałam, że nie, na to on, że to on schowała motocykl, żeby chyba nie mogła uciec, lub ,zeby go szukała, nie pamiętam dokładnie. Powiedziałam mu, że się pomylił i to mój pojazd zabrał a jej wciąż tu stoi. Na to on poszedł do klubu się rozejrzeć i poszukać przestępczyni. Od razu do niej zadzwoniłam i o wszystkim powiedziałam, powiedziałam, że wszedł do klubu i żeby się dobrze ukryła. Niedługo po tym detektyw wyszedł, nie znalazł oczywiście dziewczyny więc poszedł ze mną oddać mi motocykl. Niespodziewanie przyprowadził go jakiś zupełnie nieznany mi chłopak. Widać było, że mu się spodobałam. Podziękowałam i wsiadlam na pojazd lecz stało się coś dziwnego. W ogóle nie potrafiłam jeździć... jakbym wsiadała na motocykl po raz pierwszy ( w prawdziwym życiu nie jeżdżę oczywiście, ale w śnie właśnie poruszałam się motocyklem, az do tego momentu). Potem pamiętam tylko, że ukrywałam prawdę o tej dziewczynie przed detyktywem i tym chłopakiem. Później siedziałam z chłopakiem przy jakimś stoliku i przytulał mnie do siebie, wokół siedzieli też inni ludzie i detektyw i prowadzili jakąś wesołą dyskusję. Dziewczyna się nie odnalazła a ja na zawsze zatrzymałam wszystko o niej w tajemnicy...

 

Proszę o pomoc, Cyganicho! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...