Skocz do zawartości

chęć śmierci, lot balonem


ulve

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dzisiejszej nocy, że wraz z moim ojcem, byłym chłopakiem, koleżanką i kolegą stwierdziliśmy, że zapakujemy się do balona i polecimy jak najdalej i jak najwyżej, by brak tlenu nas zabił (wszyscy chcieliśmy umrzeć). Kosz balonu wyglądał bardziej jak mieszkanie, miał meble i okna. Wznosiliśmy się coraz wyżej kiedy spytałam się ojca, co będzie z mamą, pewnie się załamie. A on odpowiedział, że najwyżej szybko dołączy do nas "po tamtej stronie". Byliśmy bardzo wysoko, kiedy zaczęłam stwierdzać, że wcale nie chcę umierać. Ale nikt nie chciał lądować, więc stwierdziłam, że teraz ponoszę konsekwencję za podjęte decyzje. Balon jednak zaczął opadać. Odbijał się od ziemi, haczył o korony drzew, aż w końcu z impetem opadł na dobre. Ja z koleżanką spakowałyśmy swoje rzeczy i powiedziałyśmy, że drugi raz nie polecimy. Pożegnałyśmy się z resztą-oni lecieli jeszcze raz na spotkanie śmierci. Potem jest przeskok czasowy i miejscowy. Siedzę z kimś znajomym na jakimś urwisku nad morzem, jest ciepło. I nagle okazuje się, że oni nie umarli tylko przez 2 lata okrążali balonem Ziemię. Gdy już ich widzieliśmy i mieli lądować pojawiły się trąby powietrzne, ktoś powiedział, że muszą się wzbić ponad chmury i tam poczekać.

 

cóż może oznaczać ten sen? i ta chęć śmierci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulve, ten sen może opowiadać o podjęciu przez Ciebie spontanicznej decyzji. Chęć śmierci w tym przypadku symbolizuje chęć dążenia do czegoś nowego, do zmiany. Możliwe, że tak jak i we śnie z czasem uznasz, że podjęta decyzja była zbyt pochopna i postanowisz się wycofać, choć być może to tylko Twoje nieuzasadnione obawy. Po wycofaniu się z tej podróży w nieznane, we śnie obserwujesz zmagania tych, którzy postanowili ją kontynuować, trąba powietrzna zwiastuje tutaj jakieś problemy z którymi będą musieli się zmierzyć, a w tym celu mogą nieznacznie oddalić się od celu.

Musisz się zastanowić, cz wolisz obserwować z bezpiecznego miejsca jak inni dążą do celu, czy może zdecydujesz podjąć ryzyko i sama postarać się o to, o czym marzysz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...