Skocz do zawartości

Karty archanielskie - Dr Doreen Virtue - Wylosuję chętnym przesłania :)


julenka

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się nowy rok więc postanowiłam zacząć pracę na forum z nowymi kartami, które dostałam, w tym miesiącu od siostry w prezencie (pachną jeszcze „nowym drukiem”).

Jest to mój czwarty temat i tu też związany z przesłaniami, ale tym razem Archanielskimi.

 

Oferuję Wam wylosowanie przesłań z kart Dr Doreen Virtue- Karty Archanielskie”... Zasady takie jak w przesłaniach anielskich czyli Wy zadajecie proste, konkretne pytanie (nie typu gdzie, kiedy itd. itp.) a ja Wam losuję hasła, podpowiedzi, słowa, rady od Archaniołów. Tylko tym razem gdy zadacie mi pytanie ja Wam wylosuję przesłanie nie ogólnie od wszystkich Aniołów lecz od konkretnego Archanioła jak np. Archanioł Michał, Archanioł Rafael, Archanioł Gabriel, Archanioł Uriel, Archanioł Jofiel, Archanioł Azrael, Archanioł Sandalfon itd. To konkretny Archanioł wesprze Cię w problemie i da dobrą radę.

Ja w temacie zamieszczę przesłanie od Archanioła oraz opis jak pracować z tym Archaniołem aby szybciej uzyskać zamierzony cel. Oczywiście jeżeli ktoś nie zrozumie czegś to służę pomocą w interpretacji jak i opisie dodatkowego znaczenia karty.

Myślę, iż to dobry temat bo Archaniołowie mają zawsze dużo do przekazania nam tu na ziemi, tylko wystarczy ich usłyszeć...

 

Dla ciekawskich dużo informacji znajdziecie tu --> RECENZJA- „101 ARCHANIOŁÓW”- DR DOREEN VIRTUE :buzki::aniolek:

 

Pamiętajcie to przesłanie nie interpretacja- zrozumieć poszczególną kartę musi osoba pytająca bo to dla niej jest to przesłanie :)

 

PROSZĘ tylko dopisywać swoje imiona do pytań :)

 

Pozdrawiam cieplutko i gorąco zachęcam do pisania

 

----------------------

 

Dziś podczas przygotowywania kart do pracy wypadło mi takie przesłanie, pierwsza moja myśl była taka, iż to przesłanie dla mnie względem pracy właśnie w tym temacie... Bardzo mnie ono uradowało

 

PRZYWÓDZTWO

 

Archanioł Gabriel: „Nadszedł czas,

byś przyjął swoją pozycję oraz moc

przywódcy i z miłością prowadził

innych.”

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja poproszę :-)

Patryk przesłanie ogólne

Przesłanie- ogólne:

 

DELIKATNOŚĆ

 

Archanioł Sandalfon: „ Bądź teraz

delikatny wobec siebie. Otaczaj się

łagodnymi ludźmi, sytuacjami

i środowiskiem.”

 

Praca z Archaniołem Sandalfonem: Aura Sandalfona jest koloru kojącego, chłodnego turkusu, podobnego do przezroczystego tropikalnego oceanu. Medytuj z tym kolorem albo trzymaj kamień powiązany z jego energią- turkus. Poczuj jak uspokaja się bicie twojego serca i oddech. Sandalfon może pomóc Ci w tym, by twoje słowa i czyny były dobre i łagodne, a mimo to pełne mocy. Ponieważ jest archaniołem powiązanym z muzyką, możesz silnie odczuć jego obecność, gdy jej słuchasz, śpiewasz lub grasz na instrumencie muzycznym.

 

ODWAGA

 

Archanioł Ariel: Bądź odważny i broń

swoich przekonań."

 

Praca z ArchaniołAriel: Imię Ariel oznacza „Lwice Boga” i odzwierciedla jej cechy, takie jak waleczność, odwaga, skupienie i wytworne ruchy. Jeśli zauważysz postać lwa lub lwicy, to sygnał, że Ariel jest z Tobą Przywołaj ją, by dodała Ci pewności siebie i odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) To ja poproszę na obecną sytuację uczuciową + na uczucia już na miesiąc styczeń :) Hm i może radę od aniołka jak postępować na tym polu właśnie by nie zabłądzić :)

 

Weronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, julenko! :)

 

Ja też bardzo poproszę o przesłanie. :) Czy przyjmą mnie na staż do firmy J.? Pyta Magda.

 

Dziękuję :*

 

Pozdrawiam oraz życzę Szczęśliwego Nowego Roku! :)

 

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, gdzie napisać więc może tutaj....

Chciałabym się dowiedzieć jaki Aniołek będzie przy mnie przez cały 2012 rok i jakie ma dla mnie przesłanie na ten rok.

Karolina 19.03.1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) To ja poproszę na obecną sytuację uczuciową + na uczucia już na miesiąc styczeń :) Hm i może radę od aniołka jak postępować na tym polu właśnie by nie zabłądzić :)

 

Weronika.

 

Przesłanie- sytuacja uczuciowa:

 

UKOCHANA OSOBA

 

Archanioł Chamuel: „ Pomagam Ci

w związku z twoją duchową bratnią

duszą.”

 

Praca z Archaniołem Chamuelem: Aura Chamuela jest blado zielona niczym wiosenne liście w porannym świetle słonecznym. Możesz poczuć blisko pełną miłości energię Chamuela, nosząc zielony kryształ fluorytu.

 

OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

 

Archanioł Jofiel: „Pozbądź się bałaganu,

oczyść energię wokół siebie

i użyj feng shui.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Aura Jofiel ma kolor głębokiego, różanego różu, wyrażający jej piękną, pełną miłości i troski naturę. Z jej energią powiązane są ciemnoróżowe kryształy, takie jak różowy rubelit. Kiedykolwiek zajmujesz się zmianami w wyglądzie mieszkania albo wiosennymi porządkami, poproś o pomoc Jofiel. To tak jakbyś miał swojego osobistego, duchowego dekoratora wnętrz i konsultanta Feng Shui!

 

Przesłanie- uczucia- styczeń:

 

DARY OD BOGA

 

Archanioł Sandalfon: „ My, anioły,

przynosimy Ci dary od twojego Stwórcy.

Otwórz ramiona, by je otrzymać.”

 

Praca z Archaniołem Sandalfonem: Jednym z głównych zadań Sandalfona jest przekazywanie naszych modlitw i odpowiadanie na nie. Mówi on, że każda z nich jest słyszana i wysłuchiwana (choć odpowiedź może pojawić się w innej formie niż się spodziewamy). Wszystkie modlitwy mają w Niebiosach tę samą ważność i jest tak dużo aniołów, by mogły pomóc każdemu na Ziemi. Zawołaj Sandalfona, jeśli chcesz, by pomógł Ci pozostać otwartym na przyjmowanie.

 

ROZPOSTRZYJ SKRZYDŁA!

 

Archanioł Ariel: „ Nie powstrzymuj się

dłużej. To jest doskonały czas, a ty jesteś

gotowy, by poszybować.”

 

Praca z Archanioł Ariel: Ariel kocha wszystkie żywe istoty i chętnie im pomaga. Jest mistrzem manifestacji, a szczególne wsparcie daje ludziom, którzy są uzdrowicielami, nauczycielami i niosą pomoc innym. Bardzo zajmuje ją wszystko, co dotyczy środowiska naturalnego i by chronić a także leczyć zwierzęta- przede wszystkim ryby, ptaki i ssaki żyjące blisko wody albo w niej- pracuje bardzo blisko z aniołami natury. Jednym ze sposobów kooperacji z Ariel jest branie udziału w działaniach dotyczących środowiska, włączając w to zbieranie śmieci w pobliżu jezior, strumieni i oceanu, poświęcanie czasu lub pieniędzy na ochronę środowiska albo stosowanie przyjaznych dla środowiska środków czyszczących.

 

Przesłanie- dobra droga- uczucia (rada):

 

JASNOWIDZENIE

 

Archanioł Raziel: Pomagam w pełni

rozbudzić twoje duchowe widzenie, byś

mógł wyraźnie zobaczyć Niebiańską

miłość.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Aura Raziela składa się ze wszystkich kolorów tęczy, niczym piękna pryzma światła. Praca z przezroczystym kryształem kwarcu potęguje moc jasnowidzenia i pomaga Ci się zbliżyć do Raziela.

 

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

 

Archanioł Michał: Jesteś dzieckiem

Boga pełnym mocy, miłości i twórczej

energii. Jesteś bardzo kochany.”

 

Praca z Archaniołem Michałem: Imię Michał oznacza „Ten, który jest jak Bóg”. Emanuje on niezwykłymi Boskimi właściwościami: miłością, mocą, siłą i niezachwianą wiarą. Gdy go wzywasz, zostają wzmocnione i spotęgowane takie same Twoje cechy. Poproś Michała by wszedł w twoje marzenia i usunął wszelkie lęki blokujące Cię w odczuwaniu pełnej radości oraz w wykorzystywaniu twoich duchowych talentów i właściwości. Archanioł ten szczególnie efektywnie pracuje z nami, gdy śpimy, ponieważ wtedy jesteśmy bardziej otwarci i chłonni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i również życzę wszystkiego co dobrego w tym nadchodzącym 2012 roku :)

Nie odpowiadam na pytania "czy"... ale wylosowałam co zrobić by być na stażu :)

 

Witam, julenko! :)

 

Ja też bardzo poproszę o przesłanie. :) Czy przyjmą mnie na staż do firmy J.? Pyta Magda.

 

Dziękuję :*

 

Pozdrawiam oraz życzę Szczęśliwego Nowego Roku! :)

 

Maddie

Przesłanie- przyjęcie na staż do firmy:

 

FAZY KSIĘŻYCA

 

Archanioł Haniel: „Zwróć uwagę w jaki

sposób księżyc oddziałuje na twoją energię

oraz manifestacje. Korzystaj z jego faz.”

 

Praca z Archaniołem Haniel: Aura Haniel jest biała z odcieniem niebieskiego- podobnie jak blask księżyca w pełni. Powiązany z nią kryształ to kamień księżycowy, który ma podobnie do niej magiczną i opiekuńczą energię. Noś albo trzymaj kamień księżycowy, gdy chcesz poczuć bliskość Haniel. Jej opiekuńcza energia matki i miłość do Ciebie powoduje, że będzie troszczyć się o Ciebie i wywołać cuda.

 

 

WIESZ, CO ZROBIĆ

 

Archanioł Uriel: „Zaufaj swojej

wewnętrznej wiedzy i działaj zgodnie

z nią, bez zbędnej zwłoki.”

 

Praca z Archaniołem Urielem: Uriel pomaga rozświetlić niejasną sytuację poprzez skierowanie światła na twoją ścieżkę. Zazwyczaj oświetla w danym momencie tylko jeden krok, tak więc możesz nie być w stanie jasno zobaczyć ostatecznego efektu twoich działań. Ale z pomocą Uriela będziesz wiedział, co zrobić w następnym etapie- i tak przez całą drogę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przesłanie ogóle Patrycja:)

 

 

Przesłanie- ogólne:

 

ODDYCHAJ

 

Archanioł Rafael: „Weź kilka głębokich

wdechów. Wydychaj powietrze powoli.

To pobudzi twoją energię i uwolni Cię

od starych wzorców.”

 

Praca z Archaniołem Rafaelem: Imię Rafael oznacza „Bóg Uzdrawia”. Archanioł ten jest znany jako uzdrowiciel dolegliwości fizycznych wszystkich życiowych istot. Rafael często udziela nam Boskiego przewodnictwa (intuicja, myśli, pomysły, marzenia itd.) na temat tego, w jaki sposób możemy przyczynić się do zdrowia naszych ciał. Gdy wzywasz Rafela w intencji uzdrowienia, zwróć uwagę na pojawiające się odczucia i bądź pewien, że podążasz za wskazówkami, które każą Ci podjąć jakieś działania.

 

ZWYCIĘŚTWO!

 

Archanioł Sandalfon: „Twoje modlitwy

zostały wysłuchane.

Miej wiarę.”

 

Praca z Archaniołem Sandalfonem: Sandalfon jest jednym z dwóch archaniołów, którzy kiedyś byli śmiertelnymi mężczyznami (ten drugi to Metatron). Żyli w sposób tak niezwykle uduchowiony, że wstąpili do królestwa archaniołów. Sandalfon może uczynić z twojego życia arcydzieło. Poproś go, by pomógł Ci żyć w spójności z twoimi w pełni rozbudzonymi duchowymi talentami: zdolnością przewidywania, uzdrawiania i manifestacji. Sandalfon pomoże Ci otwarcie mówić prawdę w taki sposób , by dla wszystkich było to korzystne. Pomoże Ci także docenić wszystkie cuda i zwycięstwa w twoim życiu- niezależnie od ich wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, gdzie napisać więc może tutaj....

Chciałabym się dowiedzieć jaki Aniołek będzie przy mnie przez cały 2012 rok i jakie ma dla mnie przesłanie na ten rok.

Karolina 19.03.1990

Przesłanie- Archanioł na 2012 rok: (niżej znajdziesz Archaniołów, którzy szczególnie obdarzą Ciebie swoją opieką lecz będą przez cały rok pomagać Ci w danych sprawach)

 

JASNOODCZUWANIE

 

Archanioł Raguel: „Zauważ

powtarzające się fizyczne i emocjonalne

odczucia, ponieważ oznaczają one Boskie

przewodnictwo.”

 

Praca z Archaniołem Raguelem: niczym kontroler świateł na skrzyżowaniu, Raguel nadzoruje archanioły i anioły, zapewniając między nimi harmonię, współpracę i porządek. W ten sam sposób może pomóc Tobie w uporządkowaniu wszystkich odczuć, ułatwiając Ci ich dostrzeżenie, zrozumienie i podążanie za ich głosem.

 

DARY OD BOGA

 

Archanioł Sandalfon: „ My, anioły,

przynosimy Ci dary od twojego Stwórcy.

Otwórz ramiona, by je otrzymać.”

 

Praca z Archaniołem Sandalfonem: Jednym z głównych zadań Sandalfona jest przekazywanie naszych modlitw i odpowiadanie na nie. Mówi on, że każda z nich jest słyszana i wysłuchiwana (choć odpowiedź może pojawić się w innej formie niż się spodziewamy). Wszystkie modlitwy mają w Niebiosach tę samą ważność i jest tak dużo aniołów, by mogły pomóc każdemu na Ziemi. Zawołaj Sandalfona, jeśli chcesz, by pomógł Ci pozostać otwartym na przyjmowanie.

 

Przesłanie- ogólne:

 

UKOCHANA OSOBA

 

Archanioł Chamuel: „ Pomagam Ci

w związku z twoją duchową bratnią

duszą.”

 

Praca z Archaniołem Chamuelem: Aura Chamuela jest blado zielona niczym wiosenne liście w porannym świetle słonecznym. Możesz poczuć blisko pełną miłości energię Chamuela, nosząc zielony kryształ fluorytu.

 

JASNOSŁYSZENIE

 

Archanioł Zadkiel: „Zwróć uwagę

na pełne miłości przewodnictwo

rozbrzmiewające w twoim umyśle

lub pochodzące od innych ludzi.”

 

Praca z Archaniołem Zadkielem: Aura Zadkiela jest koloru głębokiego indygo. Możesz czuć bliższe połączenie z nim, gdy nosisz lapis lazuli. Trzymaj ten kamień pomiędzy brwiami, by pobudzić czakry uszu i wyraźnie słyszeć Boski głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, julenko! ja poprosze o przeslanie na zyczliwosc i przychylnosc, przyjaznie.

Ewa , 1960.06.05, pozdrawiam i dziekuje

Przesłanie- życzliwość i przychylność

 

NA ZEWNĄTRZ

 

Archanioł Jofiel: „Wyjdź na dwór,

zaczerpnij świeżego powietrza i połącz się

z naturą, by uwolnić się od napięcia

i zyskać nowe, twórcze pomysły.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Imię Jofiel oznacza „Piękno Boga”. Archanioł Jofiel widzi piękno we wszystkim i we wszystkich. Pomaga zauważyć je także Tobie. Wie, że jeśli regularnie przebywamy na dworze, oczyszczamy się z niższych energii i w naturalny sposób zyskujemy lepsze spojrzenie na świat. Wezwij Jofiel, by pomogła Ci wpisać w twój rozkład zajęć czas na wyjście na zewnątrz: zaplanuj wakacje blisko natury, przeprowadź się w mniej uprzemysłowione środowisko, załóż ogród motyli albo po prostu połącz się z przyrodą w taki sposób, jaki sprawia Ci przyjemność.

 

 

WSZYSTKO DOBRZE

 

Archanioł Jeremiel: „Wszystko dzieje

się dokładnie tak, jak powinno, a dzięki

ukrytym błogosławieństwom wkrótce to

zrozumiesz.”

 

Praca z Archaniołem Jeremielem: Aura każdego Archanioła ma inny kolor. Jeremiela ma kolor głębokiej oberżynowej purpury. Gdy zobaczysz błyski ciemno purpurowego światła, to jeden ze sposobów Jeremiela, abyś wiedział, że jest z Tobą. Każdy archanioł ma powiązany ze swoją energią inny rodzaj kryształu. Dla Jeremiela jest to ametyst. Gdy go nosisz poczujesz się bliżej dobrej i pełnej miłości energii Jeremiela.

 

Przesłanie- przyjaźń:

 

JASNOSŁYSZENIE

 

Archanioł Zadkiel: „Zwróć uwagę

na pełne miłości przewodnictwo

rozbrzmiewające w twoim umyśle

lub pochodzące od innych ludzi.”

 

Praca z Archaniołem Zadkielem: Aura Zadkiela jest koloru głębokiego indygo. Możesz czuć bliższe połączenie z nim, gdy nosisz lapis lazuli. Trzymaj ten kamień pomiędzy brwiami, by pobudzić czakry uszu i wyraźnie słyszeć Boski głos.

 

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

 

Archanioł Michał: Jesteś dzieckiem

Boga pełnym mocy, miłości i twórczej

energii. Jesteś bardzo kochany.”

 

Praca z Archaniołem Michałem: Imię Michał oznacza „Ten, który jest jak Bóg”. Emanuje on niezwykłymi Boskimi właściwościami: miłością, mocą, siłą i niezachwianą wiarą. Gdy go wzywasz, zostają wzmocnione i spotęgowane takie same Twoje cechy. Poproś Michała by wszedł w twoje marzenia i usunął wszelkie lęki blokujące Cię w odczuwaniu pełnej radości oraz w wykorzystywaniu twoich duchowych talentów i właściwości. Archanioł ten szczególnie efektywnie pracuje z nami, gdy śpimy, ponieważ wtedy jesteśmy bardziej otwarci i chłonni.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba popelnilam gafe wpisujac moja prosbe w twoim profilu.przepraszam . mozesz dla mnie wyciagnac przeslanie ,dotyczace mojego zwiazku. bardzo dziekuje.Beata.i jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co przepraszać, nic się nie stało :)

 

chyba popelnilam gafe wpisujac moja prosbe w twoim profilu.przepraszam . mozesz dla mnie wyciagnac przeslanie ,dotyczace mojego zwiazku. bardzo dziekuje.Beata.i jeszcze raz przepraszam.

Przesłanie- związek

 

DZIECI: INDYGO I KRYSZTAŁOWE

 

Archanioł Metatron: „Łączy Cię

głęboka więź z dziećmi. Szczególnie

możesz pomóc tym wrażliwym.”

 

Praca z Archaniołem Metatronem: Jeśli lubisz pomagać dzieciom (swoim własnym albo w ogóle) poproś Metatrona o wyznaczenie zadania, które będzie odpowiadać twoim naturalnym talentom i zainteresowaniom. Metatron blisko współpracuje z mediumicznymi i wrażliwymi dziećmi i kocha pomagać niosącym im pomoc dorosłym. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, pieniędzy, pomysłów, kontaktów albo jakiegokolwiek innego wsparcia w tej misji- poproś Metatrona. On pomoże Ci zmaterializować twoje potrzeby tak, by twoja uwaga skierowana była w stronę jego ukochanych Dzieci: Kryształowych i Indygo.

 

 

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

 

Archanioł Michał: Jesteś dzieckiem

Boga pełnym mocy, miłości i twórczej

energii. Jesteś bardzo kochany.”

 

Praca z Archaniołem Michałem: Imię Michał oznacza „Ten, który jest jak Bóg”. Emanuje on niezwykłymi Boskimi właściwościami: miłością, mocą, siłą i niezachwianą wiarą. Gdy go wzywasz, zostają wzmocnione i spotęgowane takie same Twoje cechy. Poproś Michała by wszedł w twoje marzenia i usunął wszelkie lęki blokujące Cię w odczuwaniu pełnej radości oraz w wykorzystywaniu twoich duchowych talentów i właściwości. Archanioł ten szczególnie efektywnie pracuje z nami, gdy śpimy, ponieważ wtedy jesteśmy bardziej otwarci i chłonni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Aż jestem zaskoczony. Ostatnio mam taki okres, że lubię sobie pośpiewać, nawet myślę o zakupie skrzypiec. Poza tym to o tym lwie też się zgadza. Widziałem raz postać lwa, w telewizji, ale zawsze coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cytryna09

Juleńko

Dane i pytanie szczegółowe zostawiłam na pw.

Poproszę o archanielskie przesłanie na wznowienie kontaktu...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleńko

Dane i pytanie szczegółowe zostawiłam na pw.

Poproszę o archanielskie przesłanie na wznowienie kontaktu...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) pozdrawiam

 

Odpowiedź poszła na pv

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Kochani przepraszam za moją nieobecność... była ona spowodowana wieloma czynnikami nie zawsze zależnymi ode mnie... jeszcze zdrowa nie jestem ale postaram się zacząć odpowiadać na pytania- proszę o wyrozumiałość. Mam sporo własnych problemów z którymi muzę się uporać

 

pozdrawiam serdecznie <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy karty archanielskie mogę mi udzielić odpowiedzi na dręczące mnie pytanie odnośnie celu, kierunku w którym mam podążać, co jest moim przeznaczeniem, czuję że drepczę w miejscu. Katarzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy karty archanielskie mogę mi udzielić odpowiedzi na dręczące mnie pytanie odnośnie celu, kierunku w którym mam podążać, co jest moim przeznaczeniem, czuję że drepczę w miejscu. Katarzyna

Przesłanie- odnalezienie życiowego celu

 

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

 

Archanioł Michał: Jesteś dzieckiem

Boga pełnym mocy, miłości i twórczej

energii. Jesteś bardzo kochany.”

 

Praca z Archaniołem Michałem: Imię Michał oznacza „Ten, który jest jak Bóg”. Emanuje on niezwykłymi Boskimi właściwościami: miłością, mocą, siłą i niezachwianą wiarą. Gdy go wzywasz, zostają wzmocnione i spotęgowane takie same Twoje cechy. Poproś Michała by wszedł w twoje marzenia i usunął wszelkie lęki blokujące Cię w odczuwaniu pełnej radości oraz w wykorzystywaniu twoich duchowych talentów i właściwości. Archanioł ten szczególnie efektywnie pracuje z nami, gdy śpimy, ponieważ wtedy jesteśmy bardziej otwarci i chłonni.

 

oraz

 

DORADCA

 

Archanioł Azrael: „Jesteś naturalnym

doradcą, a twoje przewodnictwo

i wsparcie przynosi korzyści wielu ludziom.”

 

Praca z Archaniołem Azraelem: Imię Azraela oznacza „Ten któremu pomaga Bóg”, a on sam pomaga tym, którzy pomagają innym. W szczególności niesie on pomoc doradcom, którzy pracują z cierpiącymi i umierającymi. Poproś Azraela, by podczas takich sesji prowadził twoje słowa oraz czyny i by pomógł Ci być cierpliwym oraz współczującym. Może wesprzeć Cię także w rozpoczęciu zajmowania się tym zawodowo i poprowadzić w kierunku szkoleń, praktyk i wspaniałej praktyki doradczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, bardzo się cieszę, iż mogę Wam poprzez moje karty pomóc i doradzić... Czasami to długo trwa lecz mam nadzieję, że cierpliwość się opłaca.

 

Będę bardzo wdzięczna, iż w ramach „rekompensaty” za otrzymanie odpowiedzi klikniecie przycisk Podziękował/a i jeżeli nie będzie to dla Was problemem gwiazdkę ( * ) jako punkt reputacji dla mojej osoby.

 

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez poprosze Marcin przeslanie ogolne i w kierunku gdzie mam podążać

Przesłanie- ogólne

 

TROSZCZ SIĘ

 

Archanioł Gabriel: „Gdy troszczysz się

o dzieci, w istocie troszczysz się także

o dziecko w Tobie. Obydwie aktywności

są teraz dla Ciebie ważne.”

 

Praca z Archanioł Gabriel: Gabriel pracuje z matkami i dziećmi na każdym etapie: poczęcia, narodzin, adopcji i rodzicielstwa. Pomaga także dzieciom, które już dorosły. Jeśli twoje serce tęskni za zabawą, przywołaj Gabriel by wszystko zorganizowała. Będzie Cię prowadzić, gdy będziesz troszczył się o swoje wewnętrzne dziecko. Jeśli ją poprosisz, będzie Cię wspierać jako rodzica w twoich własnych potrzebach i pragnieniach.

 

oraz

 

UKOJENIE

 

Archanioł Azrael: „Gdy tylko mnie

potrzebujesz, jestem przy Tobie,

pomagając w uzdrowieniu twego serca.”

 

Praca z Archaniołem Azraelem: Aura Azraela ma piękny kolor waniliowego kremu: bardzo jasny odcień żółtego. Właśnie to pełne miłości światło koi ból cierpiących i umierających osób. Gdy w pobliżu jest Azrael, możesz zobaczyć błyskające światła w kolorze skorupek jajek. Energii Azraela odpowiada kremowo żółty kalcyt. Noszenie więc lub trzymanie go daje dodatkowe ukojenie.

 

Przesłanie- odnalezienie kierunku życia

 

JASNOROZPOZNAWANIE

 

Archanioł Uriel: „Zwróć uwagę

na myśli i pomysły, które się pojawiają,

ponieważ są one odpowiedzią na twoje modlitwy.”

 

Praca z Archaniołem Urielem: Imię Uriela oznacza „Światło Boga”. Jest on znany z umiejętności oświecenia naszych umysłów Boską inspiracją. Kiedykolwiek potrzebujesz odpowiedzi albo wglądu – przywołaj Uriela. Odpowie na każde wezwanie. To, że Uriel zareagował, rozpoznasz po powtarzających się myślach albo pomysłach, które są pozytywne, pełne miłości i pomocne. Jeśli nagle potrzebujesz wiedzy (np. podczas testu albo ważnego spotkania) Uriel dostarczy Ci odpowiednie informacje. Gdy tylko poprosisz go o pomoc, odpowiedź sama się pojawi w twoim umyśle. Zaufaj wiadomościom, które dostarcza Uriel.

 

OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

 

Archanioł Jofiel: „Pozbądź się bałaganu,

oczyść energię wokół siebie

i użyj feng shui.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Aura Jofiel ma kolor głębokiego, różanego różu, wyrażający jej piękną, pełną miłości i troski naturę. Z jej energią powiązane są ciemnoróżowe kryształy, takie jak różowy rubelit. Kiedykolwiek zajmujesz się zmianami w wyglądzie mieszkania albo wiosennymi porządkami, poproś o pomoc Jofiel. To tak jakbyś miał swojego osobistego, duchowego dekoratora wnętrz i konsultanta Feng Shui!

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
bardzo proszę o przesłanie dla mnie na ten rok 2013 uczucia i praca bardzo dziękuję dagmara

Przesłanie- uczucia- 2013

 

PASJA

 

Archanioł Haniel: „Uwierz w swoją

ponownie odkrytą pasję w życiu

osobistym oraz zawodowym

i podążaj za nią.”

 

Praca z Archanioł Haniel: Imię Haniel oznacza „Chwałę Boga”. Haniel pmaga Ci dodać Bogu chwały poprzez to, że będziesz żył z wykorzystaniem całego swojego potencjału. Zadba o twje ukryte talenty i pomoże Ci rozwinąć twoje umiejętności. I kiedy połączysz mistrzowskie rozwiązania ze swą prawdziwą pasją, ujawni się Boska magia!

 

JASNOODCZUWANIE

 

Archanioł Raguel: „Zauważ

powtarzające się fizyczne i emocjonalne

odczucia, ponieważ oznaczają one Boskie

przewodnictwo.”

 

Praca z Archaniołem Raguelem: niczym kontroler świateł na skrzyżowaniu, Raguel nadzoruje archanioły i anioły, zapewniając między nimi harmonię, współpracę i porządek. W ten sam sposób może pomóc Tobie w uporządkowaniu wszystkich odczuć, ułatwiając Ci ich dostrzeżenie, zrozumienie i podążanie za ich głosem.

 

Przesłanie- praca- 2013

 

JASNOWIDZENIE

 

Archanioł Raziel: Pomagam w pełni

rozbudzić twoje duchowe widzenie, byś

mógł wyraźnie zobaczyć Niebiańską

miłość.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Aura Raziela składa się ze wszystkich kolorów tęczy, niczym piękna pryzma światła. Praca z przezroczystym kryształem kwarcu potęguje moc jasnowidzenia i pomaga Ci się zbliżyć do Raziela.

 

WSZYSTKO DOBRZE

 

Archanioł Jeremiel: „Wszystko dzieje

się dokładnie tak, jak powinno, a dzięki

ukrytym błogosławieństwom wkrótce to

zrozumiesz.”

 

Praca z Archaniołem Jeremielem: Aura każdego Archanioła ma inny kolor. Jeremiela ma kolor głębokiej oberżynowej purpury. Gdy zobaczysz błyski ciemno purpurowego światła, to jeden ze sposobów Jeremiela, abyś wiedział, że jest z Tobą. Każdy archanioł ma powiązany ze swoją energią inny rodzaj kryształu. Dla Jeremiela jest to ametyst. Gdy go nosisz poczujesz się bliżej dobrej i pełnej miłości energii Jeremiela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Bardzo proszę o przesłanie dotyczące spraw finansowych.... Karolina

z góry bardzo dziękuję

Przesłanie- sprawy finansowe

 

WRAŻLIWOŚĆ

 

Archanioł Haniel: „Jesteś teraz szczególnie

uwrażliwiony na emocje i energie. Szanuj

siebie i swoje odczucia.”

 

Praca z Archanioł Haniel: Haniel pomaga nam uszanować nasze naturalne cykle, nastroje i rytm. Wspiera nas w odnajdywaniu każdego aspektu samych siebie, włączając w to naszą siłę, upadki i cienie. Wezwij ją, gdy czujesz się niepewnie albo źle. Haniel pomoże Ci docenić samego siebie i właśnie teraz zobaczy, jaki jesteś piękny.

 

OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

 

Archanioł Jofiel: „Pozbądź się bałaganu,

oczyść energię wokół siebie

i użyj feng shui.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Aura Jofiel ma kolor głębokiego, różanego różu, wyrażający jej piękną, pełną miłości i troski naturę. Z jej energią powiązane są ciemnoróżowe kryształy, takie jak różowy rubelit. Kiedykolwiek zajmujesz się zmianami w wyglądzie mieszkania albo wiosennymi porządkami, poproś o pomoc Jofiel. To tak jakbyś miał swojego osobistego, duchowego dekoratora wnętrz i konsultanta Feng Shui!

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Poproszę o przesłanie na najbliższe 3 miesiące ..

Wciąż czekam na miłość ..kiedy nadejdzie ?

No i praca ..czy jest szansa na poprawę wynagrodzenia ?

Aneta ur 4.02.1974

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

To ja poproszę przesłanie ogólne na ten rok .

Rafał

Dziękuje

Przesłanie- ogólne- 2013 rok

 

WSZYSTKO DOBRZE

 

Archanioł Jeremiel: „Wszystko dzieje

się dokładnie tak, jak powinno, a dzięki

ukrytym błogosławieństwom wkrótce to

zrozumiesz.”

 

Praca z Archaniołem Jeremielem: Aura każdego Archanioła ma inny kolor. Jeremiela ma kolor głębokiej oberżynowej purpury. Gdy zobaczysz błyski ciemno purpurowego światła, to jeden ze sposobów Jeremiela, abyś wiedział, że jest z Tobą. Każdy archanioł ma powiązany ze swoją energią inny rodzaj kryształu. Dla Jeremiela jest to ametyst. Gdy go nosisz poczujesz się bliżej dobrej i pełnej miłości energii Jeremiela.

 

DARY OD BOGA

 

Archanioł Sandalfon: „ My, anioły,

przynosimy Ci dary od twojego Stwórcy.

Otwórz ramiona, by je otrzymać.”

 

Praca z Archaniołem Sandalfonem: Jednym z głównych zadań Sandalfona jest przekazywanie naszych modlitw i odpowiadanie na nie. Mówi on, że każda z nich jest słyszana i wysłuchiwana (choć odpowiedź może pojawić się w innej formie niż się spodziewamy). Wszystkie modlitwy mają w Niebiosach tę samą ważność i jest tak dużo aniołów, by mogły pomóc każdemu na Ziemi. Zawołaj Sandalfona, jeśli chcesz, by pomógł Ci pozostać otwartym na przyjmowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

poproszę o przesłanie dotyczące sytuacji finansowej, uczuciowej oraz sprawy urzędowe na najbliższe 3 miesiące

bardzo dziekuje

Julita

Przesłanie- sytuacja finansowa- najbliższe 3 miesiące

 

UKOCHANA OSOBA

 

Archanioł Chamuel: „ Pomagam Ci

w związku z twoją duchową bratnią

duszą.”

 

Praca z Archaniołem Chamuelem: Aura Chamuela jest blado zielona niczym wiosenne liście w porannym świetle słonecznym. Możesz poczuć blisko pełną miłości energię Chamuela, nosząc zielony kryształ fluorytu.

 

ODWAGA

 

Archanioł Ariel: Bądź odważny i broń

swoich przekonań."

 

Praca z ArchaniołAriel: Imię Ariel oznacza „Lwice Boga” i odzwierciedla jej cechy, takie jak waleczność, odwaga, skupienie i wytworne ruchy. Jeśli zauważysz postać lwa lub lwicy, to sygnał, że Ariel jest z Tobą Przywołaj ją, by dodała Ci pewności siebie i odwagi.

 

Przesłanie- sytuacja finansowa- najbliższe 3 miesiące

 

BOSKI PORZĄDEK

 

Archanioł Raguel: „Wszystko jest

w tej chwili tak, jak powinno być. Spójrz

poprzez iluzję i zobacz leżący pod nią

porządek.”

 

Praca z Archaniołem Raguelem: Raguel ma piękną, bladoniebieską energię- niczym niebo w idealny, wiosenny poranek. Jest archaniołem, który prowadzi ludzi ku działaniu w sposób uczciwy i słuszny. Przynosi nam także wiarę w dobroć leżącą u podstaw ludzkości. Noszenie albo trzymanie akwamarynu przybliży Cię do mądrej i dobrej osoby Raguela.

 

DOBROBYT

 

Archanioł Ariel: „Twoje potrzeby

materialne są zaspokajane, gdy podążasz

za głosem intuicji i manifestujesz

swoje marzenia.”

 

Praca z Archaniołem Ariel: Domeną Ariel jest Boska magia, która oznacza ciągłą manifestację najwyższej woli. Pomaga Ci ona uzyskać każde wsparcie niezbędne do realizacji twojej życiowej misji. Wiedz, że pojawianie się w tym obszarze cudów jest całkowicie normalne i dzieje się „w świetle”. Aura Ariel ma odcień bladego różu i jeśli zakładasz albo trzymasz w ręku różowy kwarc, twoje serce otwiera się szerzej na wspaniałą miłość Ariel. Poproś ją o wszystko, czego potrzebujesz, a ona Cię odpowiednio poprowadzi.

 

Przesłanie- sprawy urzędowe- najbliższe 3 miesiące

 

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC!

 

Archanioł Raziel: „Użyj swojej danej od

Boga mocy i intencji, by zamanifestować

błogosławieństwa w swoim życiu.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Imię Archanioła Raziela znaczy „Tajemnice Boga” a on sam pomaga Ci zrozumieć ezoteryczne, duchowe pomysły i wykorzystać je w praktyce. Przywołaj Raziela, by asystował Ci w alchemicznych działaniah przemiany pomysłów w złoto.

 

DOBROBYT

 

Archanioł Ariel: „Twoje potrzeby

materialne są zaspokajane, gdy podążasz

za głosem intuicji i manifestujesz

swoje marzenia.”

 

Praca z Archaniołem Ariel: Domeną Ariel jest Boska magia, która oznacza ciągłą manifestację najwyższej woli. Pomaga Ci ona uzyskać każde wsparcie niezbędne do realizacji twojej życiowej misji. Wiedz, że pojawianie się w tym obszarze cudów jest całkowicie normalne i dzieje się „w świetle”. Aura Ariel ma odcień bladego różu i jeśli zakładasz albo trzymasz w ręku różowy kwarc, twoje serce otwiera się szerzej na wspaniałą miłość Ariel. Poproś ją o wszystko, czego potrzebujesz, a ona Cię odpowiednio poprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przesłaniach nie odpowiadam na pytania „czy?” lub „kiedy?”...

 

Witaj :)

Poproszę o przesłanie na najbliższe 3 miesiące ..

Wciąż czekam na miłość ..kiedy nadejdzie ?

No i praca ..czy jest szansa na poprawę wynagrodzenia ?

Aneta ur 4.02.1974

Dziękuję :)

 

Przesłanie- znalezienie miłości

 

KRYSZTAŁOWO-CZYSTE INTENCJE

 

Archanioł Michał: „Bądź pewien, czego

pragniesz i skup się na tym

z niezachwianą wiarą.

 

Praca z Archaniołem Michałem: Aura Michała jest koloru królewskiego błękitu, w którym pojawiają się odcienie królewskiej purpury. Gdy Michał jest w pobliżu możesz zauważyć kobaltowoniebieskie błyski światła. Kamieniem powiązanym z jego energią jest sugilit. Możesz stać się kanałem głębokich i pełnych miłości przekazów od Michała, gd podczas mówienia nosisz jako wisiorek ten kamień.

 

WSPÓŁCZUCIE

 

Archanioł Zadkiel: „Przez wzgląd na tę sytuację

oraz wszystkie zaangażowane osoby, wliczając w to

Ciebie samego, uczyń woje serce łagodniejszym.”

 

Praca z Archaniołem Zadkielem: Imię Zadkiela oznacza „Prawość Boga” a on sam pomaga nam uwolnić się od braku przebaczenia samym sobie i innym ludziom. Poproś go, by pojawił się w twoich snach i by zadziałał niczym kominiarz, oczyszczając twoje serce ze wszystkich emocjonalnych toksyn. Zadkiel gwarantuje, że potrzeby każdego zostają zaspokojone i że emocjonalne uzdrawianie objawi się w cudowny sposób.

 

 

Przesłanie- większe wynagrodzenie w pracy

 

PRZEMIANA ZAWODOWA

 

Archanioł Chamuel: „Twój cel życiowy

wyzwala błogosławioną zmianę zawodową.”

 

Praca z Archaniołem Chamuelem: Imię Chamuel oznacza „Ten, który widzi Boga”. Jego zdolność do wyraźnego widzenia pomoże nam przedmioty, sytuacje i ludzi. Jest znany z niesienia ludziom pomocy w szukania drogi rozwoju najlepiej pasującej do ich celu i pasji. Wezwij Chamuela, gdy potrzebujesz doradcy zawodowego.

 

OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

 

Archanioł Jofiel: „Pozbądź się bałaganu,

oczyść energię wokół siebie

i użyj feng shui.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Aura Jofiel ma kolor głębokiego, różanego różu, wyrażający jej piękną, pełną miłości i troski naturę. Z jej energią powiązane są ciemnoróżowe kryształy, takie jak różowy rubelit. Kiedykolwiek zajmujesz się zmianami w wyglądzie mieszkania albo wiosennymi porządkami, poproś o pomoc Jofiel. To tak jakbyś miał swojego osobistego, duchowego dekoratora wnętrz i konsultanta Feng Shui!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

Juleńko, poproszę o przesłanie na moje sprawy uczuciowe na najbliższe pół roku - jak się dalej potoczy moje życie uczuciowe, czy w najbliższym czasie przyjdzie pora na związek... z góry serdecznie dziękuję! :) Ela

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleńko, poproszę o przesłanie na moje sprawy uczuciowe na najbliższe pół roku - jak się dalej potoczy moje życie uczuciowe, czy w najbliższym czasie przyjdzie pora na związek... z góry serdecznie dziękuję! :) Ela

Przesłanie- sprawy uczuciowe- najbliższe pół roku

 

DZIECI: INDYGO I KRYSZTAŁOWE

 

Archanioł Metatron: „Łączy Cię

głęboka więź z dziećmi. Szczególnie

możesz pomóc tym wrażliwym.”

 

Praca z Archaniołem Metatronem: Jeśli lubisz pomagać dzieciom (swoim własnym albo w ogóle) poproś Metatrona o wyznaczenie zadania, które będzie odpowiadać twoim naturalnym talentom i zainteresowaniom. Metatron blisko współpracuje z mediumicznymi i wrażliwymi dziećmi i kocha pomagać niosącym im pomoc dorosłym. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, pieniędzy, pomysłów, kontaktów albo jakiegokolwiek innego wsparcia w tej misji- poproś Metatrona. On pomoże Ci zmaterializować twoje potrzeby tak, by twoja uwaga skierowana była w stronę jego ukochanych Dzieci: Kryształowych i Indygo.

 

PRZEMIANA ZAWODOWA

 

Archanioł Chamuel: „Twój cel życiowy

wyzwala błogosławioną zmianę zawodową.”

 

Praca z Archaniołem Chamuelem: Imię Chamuel oznacza „Ten, który widzi Boga”. Jego zdolność do wyraźnego widzenia pomoże nam przedmioty, sytuacje i ludzi. Jest znany z niesienia ludziom pomocy w szukania drogi rozwoju najlepiej pasującej do ich celu i pasji. Wezwij Chamuela, gdy potrzebujesz doradcy zawodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

bardzo Ci dziękuję! :)

no to mam niezły orzech do zgryzienia i do interpretacji, bo na razie ciężko mi te przesłania odnieść do sfery uczuć ;) przemiana zawodowa brzmi naprawdę pozytywnie, akurat rozglądam się za pracą. ale z tymi dziećmi to nie mam bladego pojęcia, o co może chodzić, niestety... pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

ja tez poproszę o przesłanie -sfera uczuciowa i zawodowa- Baska, dziękuję Julenko

Edytowane przez gość5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez poproszę o przesłanie -sfera uczuciowa i zawodowa- Baska, dziękuję Julenko

Przesłanie- sfera uczuciowa

 

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

 

Archanioł Michał: Jesteś dzieckiem

Boga pełnym mocy, miłości i twórczej

energii. Jesteś bardzo kochany.”

 

Praca z Archaniołem Michałem: Imię Michał oznacza „Ten, który jest jak Bóg”. Emanuje on niezwykłymi Boskimi właściwościami: miłością, mocą, siłą i niezachwianą wiarą. Gdy go wzywasz, zostają wzmocnione i spotęgowane takie same Twoje cechy. Poproś Michała by wszedł w twoje marzenia i usunął wszelkie lęki blokujące Cię w odczuwaniu pełnej radości oraz w wykorzystywaniu twoich duchowych talentów i właściwości. Archanioł ten szczególnie efektywnie pracuje z nami, gdy śpimy, ponieważ wtedy jesteśmy bardziej otwarci i chłonni.

 

JASNOWIDZENIE

 

Archanioł Raziel: Pomagam w pełni

rozbudzić twoje duchowe widzenie, byś

mógł wyraźnie zobaczyć Niebiańską

miłość.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Aura Raziela składa się ze wszystkich kolorów tęczy, niczym piękna pryzma światła. Praca z przezroczystym kryształem kwarcu potęguje moc jasnowidzenia i pomaga Ci się zbliżyć do Raziela.

 

Przesłanie- sfera zawodowa

 

WRAŻLIWOŚĆ

 

Archanioł Haniel: „Jesteś teraz szczególnie

uwrażliwiony na emocje i energie. Szanuj

siebie i swoje odczucia.”

 

Praca z Archanioł Haniel: Haniel pomaga nam uszanować nasze naturalne cykle, nastroje i rytm. Wspiera nas w odnajdywaniu każdego aspektu samych siebie, włączając w to naszą siłę, upadki i cienie. Wezwij ją, gdy czujesz się niepewnie albo źle. Haniel pomoże Ci docenić samego siebie i właśnie teraz zobaczy, jaki jesteś piękny.

 

WSPANIAŁY POMYSŁ!

 

Archanioł Uriel: „Tak, twój pomysł to

Boskie przewodnictwo...proszę podejmij

działanie, by został zrealizowany.”

 

Praca z Archaniołem Urielem: Energia Uriela jest blado żółta niczym blask świecy. Kiedykolwiek potrzebujesz pomysłów albo intelektualnego przewodnictwa, skontaktuj się z Urielem. Jego energia powiązana jest z bursztynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleńko, poproszę o przesłanie na moje sprawy uczuciowe, Patrycja

Przesłanie- sprawy uczuciowe

 

OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

 

Archanioł Jofiel: „Pozbądź się bałaganu,

oczyść energię wokół siebie

i użyj feng shui.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Aura Jofiel ma kolor głębokiego, różanego różu, wyrażający jej piękną, pełną miłości i troski naturę. Z jej energią powiązane są ciemnoróżowe kryształy, takie jak różowy rubelit. Kiedykolwiek zajmujesz się zmianami w wyglądzie mieszkania albo wiosennymi porządkami, poproś o pomoc Jofiel. To tak jakbyś miał swojego osobistego, duchowego dekoratora wnętrz i konsultanta Feng Shui!

 

WSPANIAŁY POMYSŁ!

 

Archanioł Uriel: „Tak, twój pomysł to

Boskie przewodnictwo...proszę podejmij

działanie, by został zrealizowany.”

 

Praca z Archaniołem Urielem: Energia Uriela jest blado żółta niczym blask świecy. Kiedykolwiek potrzebujesz pomysłów albo intelektualnego przewodnictwa, skontaktuj się z Urielem. Jego energia powiązana jest z bursztynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Przesłanie- sfera uczuciowa

 

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

 

Archanioł Michał: Jesteś dzieckiem

Boga pełnym mocy, miłości i twórczej

energii. Jesteś bardzo kochany.”

 

Praca z Archaniołem Michałem: Imię Michał oznacza „Ten, który jest jak Bóg”. Emanuje on niezwykłymi Boskimi właściwościami: miłością, mocą, siłą i niezachwianą wiarą. Gdy go wzywasz, zostają wzmocnione i spotęgowane takie same Twoje cechy. Poproś Michała by wszedł w twoje marzenia i usunął wszelkie lęki blokujące Cię w odczuwaniu pełnej radości oraz w wykorzystywaniu twoich duchowych talentów i właściwości. Archanioł ten szczególnie efektywnie pracuje z nami, gdy śpimy, ponieważ wtedy jesteśmy bardziej otwarci i chłonni.

 

JASNOWIDZENIE

 

Archanioł Raziel: Pomagam w pełni

rozbudzić twoje duchowe widzenie, byś

mógł wyraźnie zobaczyć Niebiańską

miłość.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Aura Raziela składa się ze wszystkich kolorów tęczy, niczym piękna pryzma światła. Praca z przezroczystym kryształem kwarcu potęguje moc jasnowidzenia i pomaga Ci się zbliżyć do Raziela.

 

Przesłanie- sfera zawodowa

 

WRAŻLIWOŚĆ

 

Archanioł Haniel: „Jesteś teraz szczególnie

uwrażliwiony na emocje i energie. Szanuj

siebie i swoje odczucia.”

 

Praca z Archanioł Haniel: Haniel pomaga nam uszanować nasze naturalne cykle, nastroje i rytm. Wspiera nas w odnajdywaniu każdego aspektu samych siebie, włączając w to naszą siłę, upadki i cienie. Wezwij ją, gdy czujesz się niepewnie albo źle. Haniel pomoże Ci docenić samego siebie i właśnie teraz zobaczy, jaki jesteś piękny.

 

WSPANIAŁY POMYSŁ!

 

Archanioł Uriel: „Tak, twój pomysł to

Boskie przewodnictwo...proszę podejmij

działanie, by został zrealizowany.”

 

Praca z Archaniołem Urielem: Energia Uriela jest blado żółta niczym blask świecy. Kiedykolwiek potrzebujesz pomysłów albo intelektualnego przewodnictwa, skontaktuj się z Urielem. Jego energia powiązana jest z bursztynem.

 

 

bardzo dziękuję Julenko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, poproszę o przesłanie na uczucia i na pracę do końca kwietnia. Paula.

Przesłanie- uczucia- do końca kwietnia

 

WIESZ, CO ZROBIĆ

 

Archanioł Uriel: „Zaufaj swojej

wewnętrznej wiedzy i działaj zgodnie

z nią, bez zbędnej zwłoki.”

 

Praca z Archaniołem Urielem: Uriel pomaga rozświetlić niejasną sytuację poprzez skierowanie światła na twoją ścieżkę. Zazwyczaj oświetla w danym momencie tylko jeden krok, tak więc możesz nie być w stanie jasno zobaczyć ostatecznego efektu twoich działań. Ale z pomocą Uriela będziesz wiedział, co zrobić w następnym etapie- i tak przez całą drogę.

 

DARY OD BOGA

 

Archanioł Sandalfon: „ My, anioły,

przynosimy Ci dary od twojego Stwórcy.

Otwórz ramiona, by je otrzymać.”

 

Praca z Archaniołem Sandalfonem: Jednym z głównych zadań Sandalfona jest przekazywanie naszych modlitw i odpowiadanie na nie. Mówi on, że każda z nich jest słyszana i wysłuchiwana (choć odpowiedź może pojawić się w innej formie niż się spodziewamy). Wszystkie modlitwy mają w Niebiosach tę samą ważność i jest tak dużo aniołów, by mogły pomóc każdemu na Ziemi. Zawołaj Sandalfona, jeśli chcesz, by pomógł Ci pozostać otwartym na przyjmowanie.

 

Przesłanie- praca- do końca kwietnia

 

DUCHOWE ZROZUMIENIE

 

Archanioł Raziel: „Przynoszę Ci

ezoteryczne informacje i symbole

oraz pomagam w zrozumieniu

duchowych prawd.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Jako czarodziej i alchemik świata aniołów, Raziel pomaga nam zrozumieć to, co zaprzecza zwykłej logice. Kwestionuje codzienny sposób myślenia i rozszerza w sposób, który ostatecznie przynosi uzdrowienie. Jeśli odczuwasz głód głębokiego, duchowego zrozumienia, poproś Raziela, by wkroczył w twe sny. Wspólnie odbędziecie duchową wyprawę do klas, w których Raziel pomoże ci odkryć prawdy i tajemnice. Po przebudzeniu możesz nie w pełni pamiętać lub rozumieć jego nauki, ale ta wiedza jest już na stałe wdrukowana w twoją podświadomość i będzie Cię prowadzić każdego dnia.

 

ZDROWY STYL ŻYCIA

 

Archanioł Rafael: „Jedz zdrowe

pożywienie, wysypiaj się i ćwicz

regularnie, by utrzymać optymalny

stan zdrowia.”

 

Praca z Archaniołem Rafaelem: Rafael jest Niebiańskim lekarzem i przepisuje recepty na środki zapobiegające oraz leczące, które przyjmują formę Boskiej interwencji i przewodnictwa. W tym pierwszym przypadku, gdy całą sytuację otacza swoim szmaragdowozielonym, uzdrawiającym światłem i miłością, następuje natychmiastowe jej uleczenie. W drugim przypadku (co faktycznie zdarza się częściej) Rafael da Ci intuicję i przeczucia pokazujące, w jaki sposób Ty możesz pomóc w uzdrowieniu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julenko,poproszę o przesłanie na relacje z Andrzejem na kwiecień oraz na pracę. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)Dorota

Przesłanie- relacje z Andrzejem- kwiecień

 

OKREŚL HIERARCHIĘ

 

Archanioł Metatron: „Skup się na tym,

co dla Ciebie najważniejsze. Zmotywuję

Cię i pomogę Ci w zorganizowaniu się.”

 

Praca z Archaniołem Metatronem: Metatron jest jednym z dwóch archaniołów, którzy kiedyś stąpali po ziemi jako ludzie (ten drugi to Sandalfon). Był prorokiem i uczonym w piśmie o imieniu Enoch, który po swoim przykładnym życiu na Ziemi, doznał oświecenia. Kontynuuje teraz swą pracę w niebie jako kronikarz. Pomaga ludziom rozwinąć umiejętności organizacyjne oraz ewidencyjne. Gdy przywołasz Metatrona, zmotywuje Cię, by określił swoją hierarchię ważności.

 

JASNOWIDZENIE

 

Archanioł Raziel: Pomagam w pełni

rozbudzić twoje duchowe widzenie, byś

mógł wyraźnie zobaczyć Niebiańską

miłość.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Aura Raziela składa się ze wszystkich kolorów tęczy, niczym piękna pryzma światła. Praca z przezroczystym kryształem kwarcu potęguje moc jasnowidzenia i pomaga Ci się zbliżyć do Raziela.

 

Przesłanie- praca- kwiecień

 

UKOJENIE

 

Archanioł Azrael: „Gdy tylko mnie

potrzebujesz, jestem przy Tobie,

pomagając w uzdrowieniu twego serca.”

 

Praca z Archaniołem Azraelem: Aura Azraela ma piękny kolor waniliowego kremu: bardzo jasny odcień żółtego. Właśnie to pełne miłości światło koi ból cierpiących i umierających osób. Gdy w pobliżu jest Azrael, możesz zobaczyć błyskające światła w kolorze skorupek jajek. Energii Azraela odpowiada kremowo żółty kalcyt. Noszenie więc lub trzymanie go daje dodatkowe ukojenie.

 

 

Archanioł Zadkiel: „Przez wzgląd na tę sytuację

oraz wszystkie zaangażowane osoby, wliczając w to

Ciebie samego, uczyń woje serce łagodniejszym.”[/center][/color]

 

Praca z Archaniołem Zadkielem: Imię Zadkiela oznacza „Prawość Boga” a on sam pomaga nam uwolnić się od braku przebaczenia samym sobie i innym ludziom. Poproś go, by pojawił się w twoich snach i by zadziałał niczym kominiarz, oczyszczając twoje serce ze wszystkich emocjonalnych toksyn. Zadkiel gwarantuje, że potrzeby każdego zostają zaspokojone i że emocjonalne uzdrawianie objawi się w cudowny sposób.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem tu nowa, jeśli mogę to też się dołączę do prośby :)

poproszę o przesłanie na uczucia i relacje z Darkiem na miesiąc lipiec, sierpień 2013r Serdecznie dziękuję Marzena :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ponawiam prośbę

Witam, jestem tu nowa, jeśli mogę to też się dołączę do prośby :)

poproszę o przesłanie na uczucia i relacje z Darkiem na miesiąc lipiec, sierpień 2013r Serdecznie dziękuję Marzena :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Chciałabym zacząć powoli nadrabiać zaległości na forum więc zaczynam od przesłań itp... Aby nie byłonieporozumień proszę o nowe prośby o przesłania bo jakiś czas mnie nie było i nie chciałabym czegoś dublować.

 

Zapraszam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o przesłanie na uczucia i relacje z Darkiem na miesiąc wrzesień, październik 2013r Serdecznie dziękuję Marzena :)

zadałaś już to pytanie w innym temacie... nie powtarzaj pytań... odpowiedź znajdziesz tu -> #860[/b]

 

pozdrawiam cieplutko <3

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o przesłanie na uczucia i pracę na sierpień i wrzesień. Dziękuje bardzo :) Ania

Przesłanie- uczucia- sierpień

 

ZWYCIĘŚTWO!

 

Archanioł Sandalfon: „Twoje modlitwy

zostały wysłuchane.

Miej wiarę.”

 

Praca z Archaniołem Sandalfonem: Sandalfon jest jednym z dwóch archaniołów, którzy kiedyś byli śmiertelnymi mężczyznami (ten drugi to Metatron). Żyli w sposób tak niezwykle uduchowiony, że wstąpili do królestwa archaniołów. Sandalfon może uczynić z twojego życia arcydzieło. Poproś go, by pomógł Ci żyć w spójności z twoimi w pełni rozbudzonymi duchowymi talentami: zdolnością przewidywania, uzdrawiania i manifestacji. Sandalfon pomoże Ci otwarcie mówić prawdę w taki sposób , by dla wszystkich było to korzystne. Pomoże Ci także docenić wszystkie cuda i zwycięstwa w twoim życiu- niezależnie od ich wielkości.

 

OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

 

Archanioł Jofiel: „Pozbądź się bałaganu,

oczyść energię wokół siebie

i użyj feng shui.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Aura Jofiel ma kolor głębokiego, różanego różu, wyrażający jej piękną, pełną miłości i troski naturę. Z jej energią powiązane są ciemnoróżowe kryształy, takie jak różowy rubelit. Kiedykolwiek zajmujesz się zmianami w wyglądzie mieszkania albo wiosennymi porządkami, poproś o pomoc Jofiel. To tak jakbyś miał swojego osobistego, duchowego dekoratora wnętrz i konsultanta Feng Shui!

 

Przesłanie- uczucia- wrzesień

 

WRAŻLIWOŚĆ

 

Archanioł Haniel: „Jesteś teraz szczególnie

uwrażliwiony na emocje i energie. Szanuj

siebie i swoje odczucia.”

 

Praca z Archanioł Haniel: Haniel pomaga nam uszanować nasze naturalne cykle, nastroje i rytm. Wspiera nas w odnajdywaniu każdego aspektu samych siebie, włączając w to naszą siłę, upadki i cienie. Wezwij ją, gdy czujesz się niepewnie albo źle. Haniel pomoże Ci docenić samego siebie i właśnie teraz zobaczy, jaki jesteś piękny.

 

JESTEŚ BEZPIECZNY

 

Archanioł Michał: „Ochraniam Cię

przed niższymi energiami. Stoję na straży

przy Tobie, Twoich bliskich i Twoim

domu.”

 

Praca z Archaniołem Michałem: Naczelną funkcją Michała jest odsuwanie niskiej energii strachu. Jeśli zmartwisz się czymś albo rozzłościsz, mentalnie poproś Michała, by przyniósł Ci spokój. Możesz także poprosić, by oczyścił twój dom, biuro, samochód, czy społeczność z toksycznych energii. Gdy przywołasz Michała, prawdopodobnie poczujesz ciepło. A to dlatego, że ma on ucha ognistego wojownika. Możesz poprosić Michała, by był z Tobą cały czas, ponieważ potrafi on przebywać równocześnie z każdym, kto go wezwie.

 

 

Przesłanie- praca- sierpień

 

JASNOWIDZENIE

 

Archanioł Raziel: Pomagam w pełni

rozbudzić twoje duchowe widzenie, byś

mógł wyraźnie zobaczyć Niebiańską

miłość.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Aura Raziela składa się ze wszystkich kolorów tęczy, niczym piękna pryzma światła. Praca z przezroczystym kryształem kwarcu potęguje moc jasnowidzenia i pomaga Ci się zbliżyć do Raziela.

 

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC!

 

Archanioł Raziel: „Użyj swojej danej od

Boga mocy i intencji, by zamanifestować

błogosławieństwa w swoim życiu.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Imię Archanioła Raziela znaczy „Tajemnice Boga” a on sam pomaga Ci zrozumieć ezoteryczne, duchowe pomysły i wykorzystać je w praktyce. Przywołaj Raziela, by asystował Ci w alchemicznych działaniah przemiany pomysłów w złoto.

 

Przesłanie- praca- wrzesień

 

ODDYCHAJ

 

Archanioł Rafael: „Weź kilka głębokich

wdechów. Wydychaj powietrze powoli.

To pobudzi twoją energię i uwolni Cię

od starych wzorców.”

 

Praca z Archaniołem Rafaelem: Imię Rafael oznacza „Bóg Uzdrawia”. Archanioł ten jest znany jako uzdrowiciel dolegliwości fizycznych wszystkich życiowych istot. Rafael często udziela nam Boskiego przewodnictwa (intuicja, myśli, pomysły, marzenia itd.) na temat tego, w jaki sposób możemy przyczynić się do zdrowia naszych ciał. Gdy wzywasz Rafela w intencji uzdrowienia, zwróć uwagę na pojawiające się odczucia i bądź pewien, że podążasz za wskazówkami, które każą Ci podjąć jakieś działania.

 

ZDROWY STYL ŻYCIA

 

Archanioł Rafael: „Jedz zdrowe

pożywienie, wysypiaj się i ćwicz

regularnie, by utrzymać optymalny

stan zdrowia.”

 

Praca z Archaniołem Rafaelem: Rafael jest Niebiańskim lekarzem i przepisuje recepty na środki zapobiegające oraz leczące, które przyjmują formę Boskiej interwencji i przewodnictwa. W tym pierwszym przypadku, gdy całą sytuację otacza swoim szmaragdowozielonym, uzdrawiającym światłem i miłością, następuje natychmiastowe jej uleczenie. W drugim przypadku (co faktycznie zdarza się częściej) Rafael da Ci intuicję i przeczucia pokazujące, w jaki sposób Ty możesz pomóc w uzdrowieniu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ziękuję, już znacznie lepiej :)

 

Witam,

Jak zdrowie? :)

Ponawiam prośbę z lipca:

 

Proszę o przesłanie Aniołów na relację z Pawłem oraz na prace. Pozdrawiam Bożena

Przesłanie- relacje z Pawłem

 

WIESZ, CO ZROBIĆ

 

Archanioł Uriel: „Zaufaj swojej

wewnętrznej wiedzy i działaj zgodnie

z nią, bez zbędnej zwłoki.”

 

Praca z Archaniołem Urielem: Uriel pomaga rozświetlić niejasną sytuację poprzez skierowanie światła na twoją ścieżkę. Zazwyczaj oświetla w danym momencie tylko jeden krok, tak więc możesz nie być w stanie jasno zobaczyć ostatecznego efektu twoich działań. Ale z pomocą Uriela będziesz wiedział, co zrobić w następnym etapie- i tak przez całą drogę.

 

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC!

 

Archanioł Raziel: „Użyj swojej danej od

Boga mocy i intencji, by zamanifestować

błogosławieństwa w swoim życiu.”

 

Praca z Archaniołem Razielem: Imię Archanioła Raziela znaczy „Tajemnice Boga” a on sam pomaga Ci zrozumieć ezoteryczne, duchowe pomysły i wykorzystać je w praktyce. Przywołaj Raziela, by asystował Ci w alchemicznych działaniah przemiany pomysłów w złoto.

 

Przesłanie- praca

 

BOSKI PORZĄDEK

 

Archanioł Raguel: „Wszystko jest

w tej chwili tak, jak powinno być. Spójrz

poprzez iluzję i zobacz leżący pod nią

porządek.”

 

Praca z Archaniołem Raguelem: Raguel ma piękną, bladoniebieską energię- niczym niebo w idealny, wiosenny poranek. Jest archaniołem, który prowadzi ludzi ku działaniu w sposób uczciwy i słuszny. Przynosi nam także wiarę w dobroć leżącą u podstaw ludzkości. Noszenie albo trzymanie akwamarynu przybliży Cię do mądrej i dobrej osoby Raguela.

 

DZIECI: INDYGO I KRYSZTAŁOWE

 

Archanioł Metatron: „Łączy Cię

głęboka więź z dziećmi. Szczególnie

możesz pomóc tym wrażliwym.”

 

Praca z Archaniołem Metatronem: Jeśli lubisz pomagać dzieciom (swoim własnym albo w ogóle) poproś Metatrona o wyznaczenie zadania, które będzie odpowiadać twoim naturalnym talentom i zainteresowaniom. Metatron blisko współpracuje z mediumicznymi i wrażliwymi dziećmi i kocha pomagać niosącym im pomoc dorosłym. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, pieniędzy, pomysłów, kontaktów albo jakiegokolwiek innego wsparcia w tej misji- poproś Metatrona. On pomoże Ci zmaterializować twoje potrzeby tak, by twoja uwaga skierowana była w stronę jego ukochanych Dzieci: Kryształowych i Indygo.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

WITAM

 

Nie było mnie sporo czasu (i nie będzie mnie niebawem znowu). Sporo się u mnie zmieniło, wróciłam na studia, zajęłam się własnym życiem... Karty mi to podpowiedziały i tak też zrobiłam.

 

Będę obecna z przerwami do końca lutego więc jeżeli ktoś chciałby skorzystać z moich przesłań zapraszam póki jestem bo następnym razem będę dopiero w czerwcu lub lipcu

 

Serdecznie zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Informuję, iż pojawiły się pewne sprawy i jestem zmuszona skrócić czas na wróżby niestety.

 

Jutro jestem póki co ostatni dzień na forum więc kto chce proszę pisać swoje prośby... Następny raz będzie możliwy dopiero w lipcu. Proszę się nie martwić wszyscy, którzy napisali i napiszą do jutra prośby otrzymają odowiedzi

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

chciałabym Wam serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas, za wszystkie zadane mi prośby, za zaufanie którym mnie obdarzyliście...

 

Ci, którzy nie zdążyli zadać mi swoich pytań będą mieli szansę to uczynić w okolicach lipca bieżącego roku.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

WITAM

 

Będę obecna z przerwami do 23 czerwca więc jeżeli ktoś chciałby skorzystać z moich przesłań zapraszam póki jestem bo następnym razem będę dopiero w lipcu lub sierpniu

 

Serdecznie zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julenko proszę o przesłanie dotyczące poszukiwań pracy. Paulina

 

 

NA ZEWNĄTRZ

 

Archanioł Jofiel: „Wyjdź na dwór,

zaczerpnij świeżego powietrza i połącz się

z naturą, by uwolnić się od napięcia

i zyskać nowe, twórcze pomysły.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Imię Jofiel oznacza „Piękno Boga”. Archanioł Jofiel widzi piękno we wszystkim i we wszystkich. Pomaga zauważyć je także Tobie. Wie, że jeśli regularnie przebywamy na dworze, oczyszczamy się z niższych energii i w naturalny sposób zyskujemy lepsze spojrzenie na świat. Wezwij Jofiel, by pomogła Ci wpisać w twój rozkład zajęć czas na wyjście na zewnątrz: zaplanuj wakacje blisko natury, przeprowadź się w mniej uprzemysłowione środowisko, załóż ogród motyli albo po prostu połącz się z przyrodą w taki sposób, jaki sprawia Ci przyjemność.

 

Oraz

 

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

 

Archanioł Michał: Jesteś dzieckiem

Boga pełnym mocy, miłości i twórczej

energii. Jesteś bardzo kochany.”

 

Praca z Archaniołem Michałem: Imię Michał oznacza „Ten, który jest jak Bóg”. Emanuje on niezwykłymi Boskimi właściwościami: miłością, mocą, siłą i niezachwianą wiarą. Gdy go wzywasz, zostają wzmocnione i spotęgowane takie same Twoje cechy. Poproś Michała by wszedł w twoje marzenia i usunął wszelkie lęki blokujące Cię w odczuwaniu pełnej radości oraz w wykorzystywaniu twoich duchowych talentów i właściwości. Archanioł ten szczególnie efektywnie pracuje z nami, gdy śpimy, ponieważ wtedy jesteśmy bardziej otwarci i chłonni.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj julinko :)

Poproszę o przesłanie ogólne.Ewa 17-12-1977

Bardzo dziękuję

 

 

ODDYCHAJ

 

Archanioł Rafael: „Weź kilka głębokich

wdechów. Wydychaj powietrze powoli.

To pobudzi twoją energię i uwolni Cię

od starych wzorców.”

 

Praca z Archaniołem Rafaelem: Imię Rafael oznacza „Bóg Uzdrawia”. Archanioł ten jest znany jako uzdrowiciel dolegliwości fizycznych wszystkich życiowych istot. Rafael często udziela nam Boskiego przewodnictwa (intuicja, myśli, pomysły, marzenia itd.) na temat tego, w jaki sposób możemy przyczynić się do zdrowia naszych ciał. Gdy wzywasz Rafela w intencji uzdrowienia, zwróć uwagę na pojawiające się odczucia i bądź pewien, że podążasz za wskazówkami, które każą Ci podjąć jakieś działania.

 

Oraz

 

NA ZEWNĄTRZ

 

Archanioł Jofiel: „Wyjdź na dwór,

zaczerpnij świeżego powietrza i połącz się

z naturą, by uwolnić się od napięcia

i zyskać nowe, twórcze pomysły.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Imię Jofiel oznacza „Piękno Boga”. Archanioł Jofiel widzi piękno we wszystkim i we wszystkich. Pomaga zauważyć je także Tobie. Wie, że jeśli regularnie przebywamy na dworze, oczyszczamy się z niższych energii i w naturalny sposób zyskujemy lepsze spojrzenie na świat. Wezwij Jofiel, by pomogła Ci wpisać w twój rozkład zajęć czas na wyjście na zewnątrz: zaplanuj wakacje blisko natury, przeprowadź się w mniej uprzemysłowione środowisko, załóż ogród motyli albo po prostu połącz się z przyrodą w taki sposób, jaki sprawia Ci przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAM

 

Będę obecna z przerwami do 25 lipca... po 25 lipca postaram się być częściej więc jeżeli ktoś chciałby skorzystać z moich przesłań zapraszam póki jestem bo następnym razem będę dopiero w lipcu lub sierpniu

 

Serdecznie zapraszam :)

 

---------

Poza tym mam miłą niespodziankę... Mam w planach założyć 3 lub 4 nowe tematy z przesłaniami, być może z czasem też z rozkładami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

witam Cię Marto... kartami zajmę się dopiero w czerwcu lub w 2 połowie lipca najwcześniej oczywiście bieżącego roku.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

WITAM

 

Będę obecna z przerwami do 28 czerwca więc jeżeli ktoś chciałby skorzystać z moich przesłań zapraszam póki jestem bo następnym razem będę dopiero w drugiej połowie lipca... przesłania będę przekazywać 1 lub 2 razy dziennie

 

Serdecznie zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie🙂

Jeżeli można to poproszę o przesłanie w sferze uczuciowej....kiedy będzie dla mnie optymalnie korzystny czas ,w którym poznam odpowiedniego partnera.pozdrawoam cieplutko

Julita30.07.78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy moglabym prosic o przeslanie?

 

jeżeli chcesz chociaż ogólne to proszę imię i chociażby rocznik- oraz na jaki czas ma być przesłanie

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Julito

W tych tematach nie określam czasu, daję tylko wskazówki dotyczące konkretnego pytania.

Zadałam więc pytanie ogólne na sferę uczuć na najbliższe pół roku

 

Pozdrawiam cieplutko <3

 

Witaj serdecznie

Jeżeli można to poproszę o przesłanie w sferze uczuciowej....kiedy będzie dla mnie optymalnie korzystny czas ,w którym poznam odpowiedniego partnera.pozdrawoam cieplutko

Julita30.07.78

 

JASNOODCZUWANIE

 

Archanioł Raguel: „Zauważ

powtarzające się fizyczne i emocjonalne

odczucia, ponieważ oznaczają one Boskie

przewodnictwo.”

 

Praca z Archaniołem Raguelem: niczym kontroler świateł na skrzyżowaniu, Raguel nadzoruje archanioły i anioły, zapewniając między nimi harmonię, współpracę i porządek. W ten sam sposób może pomóc Tobie w uporządkowaniu wszystkich odczuć, ułatwiając Ci ich dostrzeżenie, zrozumienie i podążanie za ich głosem.

 

OKREŚL HIERARCHIĘ

 

Archanioł Metatron: „Skup się na tym,

co dla Ciebie najważniejsze. Zmotywuję

Cię i pomogę Ci w zorganizowaniu się.”

 

Praca z Archaniołem Metatronem: Metatron jest jednym z dwóch archaniołów, którzy kiedyś stąpali po ziemi jako ludzie (ten drugi to Sandalfon). Był prorokiem i uczonym w piśmie o imieniu Enoch, który po swoim przykładnym życiu na Ziemi, doznał oświecenia. Kontynuuje teraz swą pracę w niebie jako kronikarz. Pomaga ludziom rozwinąć umiejętności organizacyjne oraz ewidencyjne. Gdy przywołasz Metatrona, zmotywuje Cię, by określił swoją hierarchię ważności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeprawszam pisalam wczesniej.

Marta 12.05.1981

Bardzo prosze o przeslanie w sferze finansowej, a dokladnie chodzi o prace ktorej szukam a znalesc nie moge

Slicznie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeprawszam pisalam wczesniej.

Marta 12.05.1981

Bardzo prosze o przeslanie w sferze finansowej, a dokladnie chodzi o prace ktorej szukam a znalesc nie moge

Slicznie dziekuje

Przesłanie- znalezienie stałej pracy

 

NA ZEWNĄTRZ

 

Archanioł Jofiel: „Wyjdź na dwór,

zaczerpnij świeżego powietrza i połącz się

z naturą, by uwolnić się od napięcia

i zyskać nowe, twórcze pomysły.”

 

Praca z Archanioł Jofiel: Imię Jofiel oznacza „Piękno Boga”. Archanioł Jofiel widzi piękno we wszystkim i we wszystkich. Pomaga zauważyć je także Tobie. Wie, że jeśli regularnie przebywamy na dworze, oczyszczamy się z niższych energii i w naturalny sposób zyskujemy lepsze spojrzenie na świat. Wezwij Jofiel, by pomogła Ci wpisać w twój rozkład zajęć czas na wyjście na zewnątrz: zaplanuj wakacje blisko natury, przeprowadź się w mniej uprzemysłowione środowisko, załóż ogród motyli albo po prostu połącz się z przyrodą w taki sposób, jaki sprawia Ci przyjemność.

 

Oraz

 

ODDYCHAJ

 

Archanioł Rafael: „Weź kilka głębokich

wdechów. Wydychaj powietrze powoli.

To pobudzi twoją energię i uwolni Cię

od starych wzorców.”

 

Praca z Archaniołem Rafaelem: Imię Rafael oznacza „Bóg Uzdrawia”. Archanioł ten jest znany jako uzdrowiciel dolegliwości fizycznych wszystkich życiowych istot. Rafael często udziela nam Boskiego przewodnictwa (intuicja, myśli, pomysły, marzenia itd.) na temat tego, w jaki sposób możemy przyczynić się do zdrowia naszych ciał. Gdy wzywasz Rafela w intencji uzdrowienia, zwróć uwagę na pojawiające się odczucia i bądź pewien, że podążasz za wskazówkami, które każą Ci podjąć jakieś działania.

 

Przesłanie- stabilizacja finansowa

 

WSZYSTKO DOBRZE

 

Archanioł Jeremiel: „Wszystko dzieje

się dokładnie tak, jak powinno, a dzięki

ukrytym błogosławieństwom wkrótce to

zrozumiesz.”

 

Praca z Archaniołem Jeremielem: Aura każdego Archanioła ma inny kolor. Jeremiela ma kolor głębokiej oberżynowej purpury. Gdy zobaczysz błyski ciemno purpurowego światła, to jeden ze sposobów Jeremiela, abyś wiedział, że jest z Tobą. Każdy archanioł ma powiązany ze swoją energią inny rodzaj kryształu. Dla Jeremiela jest to ametyst. Gdy go nosisz poczujesz się bliżej dobrej i pełnej miłości energii Jeremiela.

 

Oraz

 

POKONAJ TRUDNOŚCI

 

Archanioł Jeremiel: „Najgorsze jest już

Za Tobą – teraz pokonasz już wszystkie

Dotychczasowe przeciwności.”

 

Praca z Archaniołem Jeremielem: Imię Jeremiela oznacza „Miłosierdzie Boga”. Gdy go przywołasz, łaska spłynie na każdego, kto jest zaangażowany w daną sytuację. Jeremiel prowadzi Ciebie i innych ludzi w działaniu z miłością. Pomaga Ci także uzyskać miłosierne spojrzenie, co w konsekwencji spowoduje, że będziesz traktować siebie z szacunkiem i czuła, pełną miłości troską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Witaj Juleńko ;)

Co anioły mają mi do przekazania jeśli chodzi o miłość która do mnie nie przychodzi ?

Alicja 21.09.93

 

Przesłanie- dostrzeżenie/ przyciągnięcie miłości

 

ZDROWY STYL ŻYCIA

 

Archanioł Rafael: „Jedz zdrowe

pożywienie, wysypiaj się i ćwicz

regularnie, by utrzymać optymalny

stan zdrowia.”

 

Praca z Archaniołem Rafaelem: Rafael jest Niebiańskim lekarzem i przepisuje recepty na środki zapobiegające oraz leczące, które przyjmują formę Boskiej interwencji i przewodnictwa. W tym pierwszym przypadku, gdy całą sytuację otacza swoim szmaragdowozielonym, uzdrawiającym światłem i miłością, następuje natychmiastowe jej uleczenie. W drugim przypadku (co faktycznie zdarza się częściej) Rafael da Ci intuicję i przeczucia pokazujące, w jaki sposób Ty możesz pomóc w uzdrowieniu.

 

oraz

 

OKREŚL HIERARCHIĘ

 

Archanioł Metatron: „Skup się na tym,

co dla Ciebie najważniejsze. Zmotywuję

Cię i pomogę Ci w zorganizowaniu się.”

 

Praca z Archaniołem Metatronem: Metatron jest jednym z dwóch archaniołów, którzy kiedyś stąpali po ziemi jako ludzie (ten drugi to Sandalfon). Był prorokiem i uczonym w piśmie o imieniu Enoch, który po swoim przykładnym życiu na Ziemi, doznał oświecenia. Kontynuuje teraz swą pracę w niebie jako kronikarz. Pomaga ludziom rozwinąć umiejętności organizacyjne oraz ewidencyjne. Gdy przywołasz Metatrona, zmotywuje Cię, by określił swoją hierarchię ważności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...