Skocz do zawartości

sen o chłopaku i błękitnej wodzie


orbitka86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Prosiłabym kogoś o interpretację mojego snu...

 

Śniła mi się moja teraźniejsza miłość, z którą na razie nie jestem w żadnym związku.

 

Epizod 1- on wraca do mnie, chce ze mną być, rodzice moi są za bardzo nie zadowoleni- bo mnie skrzywdził, zaprasza mnie do siebie po czym on zmienia zdanie i musi gdzies jechać.... - czy to może proroczy sen?

 

Epizod 2- sen o wakacjach (chyba) on i jego bliscy przyjaciele, siedzimy razem, później mega błękitna turkusowa woda i on, głęboko było, pływamy w tej wodzie, po czym on skacze na główkę i znika, jakby sie rozpłynął czy utopił.... wracam chyba do domu i on się pojawia, powraca.

Jak to interpretować?

 

PS:

Jakiś czas temu śnił mi się chłopak ze studiów, moja dawna sympatia wielka, i to dzień w dzień pod rząd...mimo że przed snem myślałam o tamtym innym...i tak codziennie. Jak to rozumieć?

 

z góry dzięuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś samotna, a śni ci się mężczyzna, to zapowiada dłuższą samotność. Skoro śni ci się kilka razy pod rząd, to chyba za dużo o nim myślisz. Woda może oznaczać sferę nieświadomości, może tak objawia się fakt, że tak naprawdę za dobrze nie znasz tego człowieka albo że ma on tak duży wpływ na twoje życie. Czasem też woda oznacza emocje - dla ciebie postać tego faceta kojarzy się z silnymi emocjami. Dom to nasze codzienne życie. Ten mężczyzna jest w nim jakoś obecny (choćby dlatego, że go kochasz, jak piszesz). Jak sie dużo o czymś myśli, to się czasem śni.

Skoro myślisz o jednym facecie, a śni ci się drugi, to może dlatego, że twoją podświadomość wrzuca twoich lowelasów do jednego wora.

Mam wrażenie, że jesteś bardzo skupiona na facetach, ale ze snów nic proroczego nie wynika. Nie widzę tu żadnych symboli odnoszących się przyszłości, ani złej, ani dobrej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ten sen może mówić, o tym, że jest to chłopak niezdecydowany i może cię zranić niejednokrotnie. Przez swoją głupotę... Myślę także, że rodzice nie przepadają za nim... lub są negatywnie nastawieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...