Jump to content
Guest Marcin

Awaria serwera

Recommended Posts

Guest Marcin

W ostatnich dniach były problemy z dostępem do forum. Przyczyna jest zbyt duże obciążenie jakie generuje forum na serwerze. Cały czas prace na serwerze trwają aby jak najszybciej wszystko wróciło do normalności, ew. czeka nas przeniesienie forum na inny serwer.

Guest Marcin

dzisiaj w godzinach wieczornych lub jutro też wieczorem forum zostanie przeniesione na inny serwer na którym nie będą już występowały problemy z zapisem postów do bazy danych, także proszę uzbroić się w cierpliwość.

Guest Marcin

Niestety wczorajsze przenosiny nie udały się, dzisiaj wieczorem będziemy po raz kolejny próbowali przenieść całość na nowy serwer)

phost

Nie wiem jak robicie przenosiny ale skoro sie nie udaly to znaczy, ze dziwnie to robicie :D

LoonyMystic
wieczorem forum zostanie przeniesione na inny serwer na którym nie będą już występowały problemy z zapisem postów do bazy danych,

nie wątpię, że forum zostanie przeniesione na nowy lepszy serwer, natomiast to, że będzie całkowicie naprawione raczej nie wierzę :) prędzej pojawi się kupa nowych błędów

werona

Nie będę zakładała nowego wątku, bo ten chyba bardzo pasuje...

Czy ktoś z administracji forum mógłby wyjaśnić, co od ataku hakerów dzieje się z serwerem na którym jest forum, skoro CIĄGLE są problemy z dostępem do niego, co jest delikatnie mówiąc wqur...

infedro

Czy ktoś z administracji forum mógłby wyjaśnić, co od ataku hakerów dzieje się z serwerem na którym jest forum, skoro CIĄGLE są problemy z dostępem do niego, co jest delikatnie mówiąc wqur...

Heeh... tez mnie to z początku irytowało... :/

- hmm... ale zauważ moja droga że za to dzięki temu, można popracować nad własnymi "słabościami" ... i ja tak robię moja droga i to z coraz lepszym skutkiem... ;)^

- czego... zauważ, że nie da Ci żadne inne Forum, niestety :)

Powaga... :)) , tak wiec następnym razem rozluźniające i skupiające Świadomość Ohm i medytacja nad tym co/jakie "czarcie" myśli w Nas samych doprowadziły nas do takiego stanu irytacji... aaa WTEDY, to będziesz jeszcze prosić o więcej, bo dzięki Forum właśnie w sobie je rozpoznałaś... :))^

---pozdrawiam...infedro :)

Edited by infedro
  • Like 1

Guest Lilith

Wszyscy mamy ten problem.

Marcin ma oczywiście świadomość tego i postanowił podjąć właściwe kroki ku naprawieniu tego błędu na stałe.

Do tego czasu, Zośka na bieżąco 'reanimuje' forum w przypadku jakichś problemów.

Dlatego proponuję wszystkim zapisać sobie nr gg Zośki (który ma w sygnaturze) i alarmować ją w przypadku zawieszenia forum.

Moderatorzy już mają taki nawyk, ale my też nie jesteśmy na forum cały czas.