Skocz do zawartości

Dlaczego moja dusza wybrała tych rodziców, którch mam?


LasMeninas

Rekomendowane odpowiedzi

układ autorstwa greeneye013

1. Stan rozwoju duszy po kolejnych wcieleniach, w momencie wyboru. śmierć :co_jest_na::co_na::co_na::co_na::co_na::co_na::co_na:

w momencie wyboru byłam martwa? <żarcik> sądze ze byłam pod wpływem głębokiej transformacji ale nie wiem jak to interpretowac do końca...

2. Co miało wpływ (pomagało lub przeszkadzało duszy) w podjęciu wyboru. 9pucharów to że chciałam wygodnego życie? ale wcale w takie miejsce sie nie wybrałam więc nie wiem.... Moze to mi wlasnie przeszkadzało w podjeciu wyboru??

3. Dlaczego wybraliśmy właśnie ich, co było istotą naszej decyzji? 10kijów chciałam wziąć dużo na siebie, podjąć trudne wyzwanie

4. Jaka lekcja/ karma była najistotniejsza podczas wyboru? 4kijów optymizm? zachować optymizm?

5. Jaką lekcję/ karmę już dzięki rodzicom przerobiliśmy? 8pucharów wyrzeczenia, straty sa czescia zycia???

6. Jaką karmę/ lekcję jeszcze przy nich przerobimy, czego jeszcze się nauczymy? świat moze zabaway w takim sensie ze docenię lekkie i przyjemne chwile

7. Stan rozwoju duszy na obecną chwilę. as buław uuu... ledwo początek działania ale za to z silnym kopem i zapałem

8. Ocena naszych postępów z góry- przez naszych nauczycieli i patronów 5pucharów cholera! roczarowani mną?

9. To, co dla duszy świadome, co już wie, co przyswoiła? 9mieczy cierpienie to czesc zycia???

10. Rezultat- jaki rozwój przyniesie nam to wcielenie, czego najbardziej się nauczymy. 6 buław optymizmu i zwycięstw nad przeciwnościami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Ale o co chodzi ? Masz złych rodziców, czy nudzi ci się i nie wiesz co zrobić ze swoim życiem ? Szukam głębszego sensu w tym pytaniu i rozkładzie.

Karty można pytać o wszystko ;-) ale pytania o Dusze są trudne do sprawdzenia, w takich sytuacjach nie wiemy czy to co pokazuje tarot jest prawdą.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.... zamieściłam ten wątek w rozkładach karmicznych więc nie wiem co was tak dziwi? Jest w tym wątku mnóstwo takich rozkładów i pytań a moje wydaje się śmieszne? czy jak? No przepraszam Was ale co to za komentarz 'o Boże -.-' ???? albo "Ale o co chodzi ? Masz złych rodziców, czy nudzi ci się i nie wiesz co zrobić ze swoim życiem ?" Zajmujecie się kartami i nie rozumiecie ze ludzie chcą przyjrzeć się różnym aspektom? pogłębiać swoją widzę, poznać się???? Dlaczego mój rozkład wzbudził takie emocje negtywne??? Innym użytkownikom zostały udzielone porady odnosnie ich rozkładów karmicznych a mój stał sie nie wiem czemu powodem to jakiejś nagonki?! Pierwszy raz spotkałam sie czymś takim na tym forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co Arachneo w ogóle oddzielny dział dla rozkładów karmicznych i ich interpretacji? Nie zauważyłam tam dopisku "dla ludzi słabych, nie wiedzących co zrobić ze swoim życiem" .... Skoro jesteś osobą zajmująca się kartami to wykazujesz się właśnie niemałą arogancją i ignorancją pisząc w ten sposób....: " To co ze inni sprawdzają, może są słabi skoro nawet o swoją duszę czy karmę muszą pytać kart, bo nie wiedzą co ze sobą zrobići dlatego całe ich życie będzie byle jakie." I powiedz mi czy zadawanie jakichkolwiek pytań kartom nie jest pewnego rodzaju "grzebaniem w Tym co za Zasłoną?" czy nie właśnie o to chodzi w stawianiu kart? Żeby poznawać to co zasłonięte, zakryte? A już kompletnie nie rozumiem jak mozesz pisac ze pytając o swoją karmę i dusze wykazujemy się słabością. Dla mnie to pytania pomagające poznać siebie, rozwinąć się. Rozkłady karmiczne opisują w swoich książkach doświadczeni tarociści czyżby więc byli nieetyczni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to W CHWILI poczecia Ciebie przez rodziców została poczeta i dusza , wiec jak mogłas decydowac o ich wyborze?

Tu karta Smierci mówi , ze nie miałas wyboru bo cie nie było , nie było duszy .Czyli martwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę, żeby dusza została poczęta przez rodziców :lol:

 

ludzie, przeczytajcie dokładnie każdą pozycję w tym rozkładzie

jak mnie wzrok nie myli, to w 1 pkt. chodzi o stan rozwoju duszy po poprzednich wcielaniach!

 

poza tym LasMeninas ma rację, że w tym dziale jest wiele takich rozkładów i tu jest miejsce na ich interpretację, więc także nie rozumiem tych komentarzy typu: "masz złych rodziców" - a może ma a może nie ma?

pytanie się z lasu nie wzięło, dziewczyna chce wiedzieć

 

i skąd pogląd, że Śmierć pokazuje śmierć

martwotę
?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stan rozwoju duszy po kolejnych wcieleniach, w momencie wyboru.

śmierć

Twoja dusza była na etapie transformacji, zrozumiałaś, że do osiągnięcia pełni brakuje Ci pewnych doświadczeń, niekoniecznie tych przyjemnych

2. Co miało wpływ (pomagało lub przeszkadzało duszy) w podjęciu wyboru.

9pucharów

w poprzednim wcieleniu, niczego Ci brakowało, czułaś się spełniona, nie miałaś większych zmartwień; Śmierć wyżej pokazuje Twoją chęć rozwoju doświadczenia pewnych nie do końca miłych sytuacji

3. Dlaczego wybraliśmy właśnie ich, co było istotą naszej decyzji?

10kijów

chciałaś poczuć co to ciężar obowiązków, odpowiedzialność za innych; w poprzednim wcieleniu (9 pucharów) nie miałaś żadnych trosk, wszystko było Ci dane niejako z góry, teraz musisz na pewne rzeczy zapracować sama, żeby docenić to, co masz

4. Jaka lekcja/ karma była najistotniejsza podczas wyboru?

4kijów

chciałaś doświadczysz czegoś przeciwnego do miłego i kochającego domu rodzinnego, gdzie czujesz się rozumiana i kochana, teraz jest inaczej...

5. Jaką lekcję/ karmę już dzięki rodzicom przerobiliśmy?

8pucharów

być może musiałaś z czegoś zrezygnować na rzecz opieki nad jednym z rodziców, a być może Twoja rodzina jest niepełna lub w jakiś sposób nie daje Ci poczucia akceptacji i zrozumienia

6. Jaką karmę/ lekcję jeszcze przy nich przerobimy, czego jeszcze się nauczymy?

świat

poprzez doświadczenia "zebrane" w tej rodzinie zrozumiesz, że Twoim połowaniem jest odejście od niej, rozpoczęcie samodzielnego życia, z dala od rodzinnych stron

7. Stan rozwoju duszy na obecną chwilę.

as buław

młoda dusza, która jest na początku swej drogi, ale pełna zapału i ciekawości

8. Ocena naszych postępów z góry- przez naszych nauczycieli i patronów

5pucharów

oj oj, no mogą być nieco rozczarowani, być może dają Ci znaki, a Ty ich nie czytasz...? poproś ich o pomoc, a na pewno Twoje notowania wzrosną ;)

9. To, co dla duszy świadome, co już wie, co przyswoiła?

9mieczy

niekoniecznie cierpienie, aczkolwiek po kartach w tym rozkładzie sądzę, że zostałaś mocno doświadczona przez los, poza tym wiesz, że z uczuciami takimi jak strach, panika trzeba walczyć, bo one niestety nas paraliżują niż dają kopa na przód

10. Rezultat- jaki rozwój przyniesie nam to wcielenie, czego najbardziej się nauczymy.

6 buław

nauczysz się pewności siebie i radości z osiąganych celów, takiej wewnętrznej odwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
To po co Arachneo w ogóle oddzielny dział dla rozkładów karmicznych i ich interpretacji? Nie zauważyłam tam dopisku "dla ludzi słabych, nie wiedzących co zrobić ze swoim życiem" .... Skoro jesteś osobą zajmująca się kartami to wykazujesz się właśnie niemałą arogancją i ignorancją pisząc w ten sposób....: " To co ze inni sprawdzają, może są słabi skoro nawet o swoją duszę czy karmę muszą pytać kart, bo nie wiedzą co ze sobą zrobići dlatego całe ich życie będzie byle jakie." I powiedz mi czy zadawanie jakichkolwiek pytań kartom nie jest pewnego rodzaju "grzebaniem w Tym co za Zasłoną?" czy nie właśnie o to chodzi w stawianiu kart? Żeby poznawać to co zasłonięte, zakryte? A już kompletnie nie rozumiem jak mozesz pisac ze pytając o swoją karmę i dusze wykazujemy się słabością. Dla mnie to pytania pomagające poznać siebie, rozwinąć się. Rozkłady karmiczne opisują w swoich książkach doświadczeni tarociści czyżby więc byli nieetyczni???

 

W kwestii istnienia tego działu zapytaj moderatorów.

 

Jeśli wyrażanie swojego zadania na dany temat jest dla ciebie arogancją to faktycznie jesteś słaba i przewrażliwiona na swoim punkcie. Forum nie jest od chwalenia i słodzenia, ale od wymiany uwag - różnych - także tych które są odmienne od naszych.

 

I tak - nie rozumiemy nieetycznych pytań ! - pytań o dusze, o zmarłych, o nienarodzone dzieci, o związki i seks innych osób. I co z tego że są tu takie działy i takie pytania ? To że ktoś na ulicy postawi znak - Przechodniu tu możesz sobie sikać! To nasikasz ? nie pomyślisz że pewnych rzeczy nie należy robić?

Skoro dla ciebie zasady to Nic, to zaglądaj, ale nie oczekuj że każdy będzie ci przytakiwał.

 

"Znani" tarociści chcą głównie sprzedać książki i zarobić kasę. Nie interesuje ich rozwój duchowy pani X tylko jej kasa, wystarczy zobaczyć co jest na pólkach w księgarniach ezo - mydło i powidło - wymieszanie systemów bo to akurat modne.

Czas zdjąć różowe okulary, że ezoteryka to kraina wiecznej szczęśliwości - ezo wydaniu komercyjnym to pieniądze i zyski, dlatego wymyśla się coraz to nowe rozkłady, im bardziej uduchowione tym lepiej, bo wtedy czujemy się tacy Wyjątkowi. A taka chęć bycia Wyjątkowym odznacza właśnie ludzi słabych, którzy nie potrafią wziąć życia we własne ręce tylko podpierają się kartami.

 

Tarot nie jest dla ludzi nie radzących sobie z krytyką, ale na zrozumienie tego potrzeba czasu.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyrażanie swojego zadania na dany temat jest dla ciebie arogancją to faktycznie jesteś słaba i przewrażliwiona na swoim punkcie. Forum nie jest od chwalenia i słodzenia, ale od wymiany uwag - różnych - także tych które są odmienne od naszych.

pytanie tylko czy potrafisz rozróżnic wyrażanie swojego zdania od obrażania innych, niestety wydaje mi się ze nie. Twoją odp na moj rozkład było pytanie czy mi się nudzi to jest właśnie ignorancja i arogancja jeśli nie jesteś w stanie wziąć odpowiedzialności za swoje słowa po prostu nie odp a nie wykręcasz kota ogonem

 

I tak - nie rozumiemy nieetycznych pytań ! - pytań o dusze, o zmarłych, o nienarodzone dzieci, o związki i seks innych osób. I co z tego że są tu takie działy i takie pytania ? To że ktoś na ulicy postawi znak - Przechodniu tu możesz sobie sikać! To nasikasz ? nie pomyślisz że pewnych rzeczy nie należy robić?

Skoro dla ciebie zasady to Nic, to zaglądaj, ale nie oczekuj że każdy będzie ci przytakiwał.

Byc może nie zauważyłas ze przynajmniej połowa osób tutaj na forum ma odmienne zdanie od Twojego (chociażby dla Tego ze istnieje ten dział i ludzie w nim piszą) więc może oznacza to że nie masz monopolu na prawdę i rację! Wg mnie brak Ci pokory, uważasz że mozesz obrażac innych bo mają inne podejscie od Twojego, a więc typowe podejscie "jak nie myślisz tak jak ja to myslisz zle" Dla Ciebie pytanie o duszę, karme mogą być nieetyczne ale to Twój punkt widzenia wg mnie nieco ograniczony. Bo w poznawaniu siebie i swojej duszy nie ma nic nieetycznego !!! Ciekawi mnie natomiast dlaczego akurat na mnie postanowiłaś naskoczyc w związku z tym? Jeśli uważasz ze ten dział jest nieetyczny po cholere tu wchodzisz i obrażasz innych? Nawrzucaj kazdemu kto zapytał sie o swoją karmę i duszę toż to cholernie nieetyczne!!

 

" A taka chęć bycia Wyjątkowym odznacza właśnie ludzi słabych, którzy nie potrafią wziąć życia we własne ręce tylko podpierają się kartami.

 

Tarot nie jest dla ludzi nie radzących sobie z krytyką, ale na zrozumienie tego potrzeba czasu.

więc mam nadzieje ze poradzisz sobie z moją krytyką jak na dojrzałą tarocistkę przystało, życzę tez poszerzenia horyzontów oraz więcej pokory

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Znowu widać w twoim poście przewrażliwienie :/

 

Trudno ci dyskutować z kimś kto ma odmienne zdanie i szukasz poparcia w połowie forum, to szukaj, ale Dorośnij.

Nie muszę w kwestii tarota przytakiwać połowie forum, żeby być lubianą, bo nie mam niskiego poczucia własnej wartości :-) A ponieważ znam swoją wartość to swoimi postami nie skrytykowałaś mnie, choć próbowałaś mnie obrażać, to nie jesteś w stanie mnie niczym urazić :-)

 

Co do odpowiedzialności - sama fakt że tu z tobą Próbuję dyskutować, bo jak na razie rzucasz się w przewrażliwieniu, świadczy że traktuję ten temat i swoje posty odpowiedzialnie.

 

Próbuję Ci pokazać, że pewne działania w ezoteryce, w tarocie są nieetyczne, ale Ty widzisz tylko koniec swojego nosa. Twoja prawda musi być najlepsza, bo Chcesz Wiedzieć !

Staniesz się Wielką Wiedzącą za cenę grzebania w cudzych energiach i nie tam gdzie trzeba. Powodzenia. Dlatego kończę tą pasjonującą dyskusję ;-).

To twoje życie i to ty poniesiesz konsekwencje takich/ nieetycznych/ a nie innych działań z tarotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh grochem o ścianę.........., również dziękuję za bardzo konstruktywną dyskusję pod tytułem "dlaczego mam racje a ty jestes przewrazliwiona i nieetyczna" gorąco pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może LasMeninas woli postępować "nieetycznie"? To jej sprawa. Karty są cierpliwe i można je pytać o wszystko, najwyżej odpowiedź nie będzie wiarygodna. Poza tym ja sam często pytam o zmarłych i otrzymuję interpretację od innych użytkowników, więc nie wszyscy są przeciwni tego rodzaju pytaniom. Jeżeli komuś coś się nie podoba to po prostu niech nie udziela się w temacie - zawsze znajdą się inni, którzy będą chcieli pomóc. Skoro LasMeninas prosi o interpretację, to dlaczego miałaby jej nie dostać? Okażmy sobie trochę więcej zrozumienia. Do czego zmierza w ogóle ta dyskusja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...