Skocz do zawartości

2 połowa snu z nieznanym językiem. Proszę o przeczytanie i zinterpretowanie snu.


Kleo777

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ten sen może mówić o tym, że jesteś osobą bogatą wewnętrznie o dobrym wnętrzu. Zmierzasz dobrą drogą. Osoby, które ledwo widziałaś mogą być przyjaznymi duchami, które są przy tobie i cię wspierają kierując cię na dobrą drogę. Słowa piosenki, jest to tak jakby znak, że być może masz jakieś zdolności i druga strona czeka na jakiś znak od ciebie, po to abyś się jeszcze bardziej rozwinęła i pomagała innym. Ale być może nie zdajesz sobie z tego sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki znak od ciebie? to znaczy powinnaś zacząć czytać książki na te tematy i po prostu zacząć się kontaktować z duchami. Stąd te pieśni w snach być może już dostajesz jakieś znaki ale nie wiesz za bardzo o co w nich chodzi i czekają aż zrozumiesz i poniekąd już cię naprowadzają np. w tym temacie ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z książek mogę ci polecić "Duchy pośród nas" James Van Praagh

Co do samych duchów nie ma się co ich bać, w każdej chwili jest kilka duchów, które nas obserwują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdaje sobie sprawę z tego że duchy otaczają nas wokoło. Tylko niestety zbytnio je przyciągam a wiele z nich może szkodzić. Narazie nie jestem pewna czy jestem przygotowana na takie wizyty.

 

Dziękuję za pomoc postaram się ją sobie skombinować. :)

Edytowane przez Kleo777
!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Ale sikorko każdy indywidualnie sam czuje, czy jest gotowy czy nie. Interpretacji udzieliłaś, podpowiedziałaś a Kleo jasno wyraziła swoje zdanie nt kontaktu z duchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym mieć kontakt ale tylko z tymi istotami duchowymi które nie zagrażają mojemu zdrowiu czy życiu. Jednakże wiadomo że nie ma takiej możliwości. cyganicha jeśli znasz jakiś sposób by się uchronić przed energiami minusowymi. Byłabym wdzięczna gdybyś mi doradziła.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kleo777
!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Chciałabym mieć kontakt ale tylko z tymi istotami duchowymi które nie zagrażają mojemu zdrowiu czy życiu. Jednakże wiadomo że nie ma takiej możliwości.

Z tego co mi wiadomo to jednak jest.

 

 

cyganicha jeśli znasz jakiś sposób by się uchronić przed energiami minusowymi. Byłabym wdzięczna gdybyś mi doradziła.

Jeśli chcesz odezwij się do mnie na pw.

To już nie dotyczy interpretacji snu. Nie róbmy offtopu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez cyganicha
pusty post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...