Skocz do zawartości

Wygląd i nie tylko - ZAKOŃCZONE


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Zrobiłam warsztat z wyglądu i nie tylko , bo to ciekawe, zobaczymy jak karty pokażą poszczególne osoby:))))

 

1. Jak wygląda pan, który obecnie b.mi się podoba (kolor włosów, oczu, sylwetka); znak szczególny (ma cos charakterystycznego)

2. Skąd go znam?

3. Jak wygląda moja koleżanka z pracy Iwona, tu tez włosy, oczy, sylwetka...

4. Jakie łączą nas stosunki (czy to moja przyjaciółka, czy wręcz przeciwnie osoba, której nie powierzyłabym swoich sekretów)

5. Jak wygląda moja szefowa (opis j.w.)

6. Jak wygląda mój kontakt z nią?

 

To taki w sumie misz - masz, ale zapraszam do zabawy:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiczenie trudne ,ale inspirujące,zobaczymy co wyjdzie.

 

1.Jak wygląda PAN,który obecnie b. mi się podoba (kolor włosów,oczu,sylwetka): znak szczególny (ma coś charakterystycznego)

Kapłanka,Król kielichów,2 buław - jest to mężczyzna o delikatnych rysach twarzy,wręcz kobiecych,jest blondynem o odcieniu rudawym,niebieskie oczy,wyższy od Ciebie,normalna postura mężczyzny.Ten znak szczególny to może być na twarzy,znamię w okolicy łuku brwiowego lub ust.

2.Skad go znam?

 

3 kielichów,Wieża,8 mieczy,Słońce - poznaliście sie na imprezie,potem miał kaca ,był chory a Ty nim zaopiekowałaś się i pomogłaś dojść do siebie.

 

3.Jak wygląda moja koleżanka z pracy Iwona,tu też oczy włosy,sylwetka.

 

9 mieczy,królowa buław,7 mieczy,Głupiec -ma ciemne włosy,prawdopodobnie farbowane,mogłaby trochę schudnąć,oczy niebieskie,mam wrażenie że lubi ubierać sie tak,żeby na nia zwracano uwagę.

 

4.Jakie łączą nas stosunki ( czy to moja przyjaciółka czy wręcz przeciwnie,osoba której nie powierzyłabym swoich sekretów) .

 

Eremita,8 buław,Gwiazda,Rycerz buław - jest to osoba energiczna,czasem zbyt porywcza,która ma swoje zdanie,dla mnie Eremita,to osoba potrafiąca dochować tajemnicy ale przy 8 buław to raczej nie powierzyłabyś jej swoich sekretów.

 

5.Jak wygląda moja szefowa? (opis j.w)

 

Rycerz pucharów,9 mieczy,4 kielichów,3 kielichów -w ogóle to blondynka ale może mieś farbowane włosy na ciemny kolor,dosyć dobrze wyglądająca o niebieskich oczach.Kobieta o zmiennych nastrojach,dosyć wysoka.

 

6.Jak wygląda mój kontakt z nią?

 

Sprawiedliwość,Paz pucharów,Królowa kielichów- na pewno służbowo,ale są sytuacje kiedy jest domowo i ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Maestro

Dziewczyny, wątki poznikały bezpowrotnie.Całe szczęście, że tknięta złym przeczuciem skopiowałam Wasze odpowiedzi:lol:

 

ANEZ

1.Jak wygląda PAN,który obecnie b. mi się podoba (kolor włosów,oczu,sylwetka): znak szczególny (ma coś charakterystycznego)

Kapłanka,Król kielichów,2 buław - jest to mężczyzna o delikatnych rysach twarzy,wręcz kobiecych,jest blondynem o odcieniu rudawym,niebieskie oczy,wyższy od Ciebie,normalna postura mężczyzny.Ten znak szczególny to może być na twarzy,znamię w okolicy łuku brwiowego lub ust.

2.Skad go znam?

 

3 kielichów,Wieża,8 mieczy,Słońce - poznaliście sie na imprezie,potem miał kaca ,był chory a Ty nim zaopiekowałaś się i pomogłaś dojść do siebie.

 

3.Jak wygląda moja koleżanka z pracy Iwona,tu też oczy włosy,sylwetka.

 

9 mieczy,królowa buław,7 mieczy,Głupiec -ma ciemne włosy,prawdopodobnie farbowane,mogłaby trochę schudnąć,oczy niebieskie,mam wrażenie że lubi ubierać sie tak,żeby na nia zwracano uwagę.- tzn. próbuje, ale jej nie wychodzi

4.Jakie łączą nas stosunki ( czy to moja przyjaciółka czy wręcz przeciwnie,osoba której nie powierzyłabym swoich sekretów) .

 

Eremita,8 buław,Gwiazda,Rycerz buław - jest to osoba energiczna,czasem zbyt porywcza,która ma swoje zdanie,dla mnie Eremita,to osoba potrafiąca dochować tajemnicy ale przy 8 buław to raczej nie powierzyłabyś jej swoich sekretów.

 

5.Jak wygląda moja szefowa? (opis j.w)

 

Rycerz pucharów,9 mieczy,4 kielichów,3 kielichów -w ogóle to blondynka ale może mieś farbowane włosy na ciemny kolor,dosyć dobrze wyglądająca o niebieskich oczach.Kobieta o zmiennych nastrojach,dosyć wysoka.

 

6.Jak wygląda mój kontakt z nią?

 

Sprawiedliwość,Paz pucharów,Królowa kielichów- na pewno służbowo,ale są sytuacje kiedy jest domowo i ciepło.

 

 

Ansie

 

1. Jak wygląda pan, który obecnie b.mi się podoba (kolor włosów, oczu, sylwetka); znak szczególny (ma cos charakterystycznego) - as buław, 10 pentakli, kapłanka, cesarz - pierwsze moje skojarzenie co do koloru włosów to rudy :) no ale ze to dosc mało popularny kolor to stawiam na szatyna :) o zielonych oczach ( może z brazowymi plamkami ) , dośc wysoki ale o kruchej sylwetce , co do znaków szczególnych to powiem ze poległam na tym cesarzu - zapewne to coś męskiego ale przyznam sie bez bicia że nie mam pojęcia - może jakas blizna ??

2. Skąd go znam? - 2 buławy, siła, król mieczy - skojarzyło mi się z jakimś urzędem albo jakaś szkołą - więc albo zasięgałaś rady jakiegoś prawnika , albo to wykładowca w jakiejs szkole i tak sie poznaliscie - moze to nie urząd, ale w sumie miejsce publiczne

3. Jak wygląda moja koleżanka z pracy Iwona, tu tez włosy, oczy, sylwetka...- siła, świat, 2 pentakle - ciemno rude wpadajace w brąz ,oczy niebieskie , co do sylwetki rzekłabym że dośc kobieca tzn. zaokrąglona ale bez większej przesady

4. Jakie łączą nas stosunki (czy to moja przyjaciółka, czy wręcz przeciwnie osoba, której nie powierzyłabym swoich sekretów) - 7 kielichów odwrócone( i tu mam zagadkę bo nie stosuję kart odwróconych a tu proszę ...) eremita, 8 buław - chyba jednak nie jest to osoba najbardziej ci bliska ( może wczesniej łaczyły was dobre stosunki oparte na wspólnych przezyciach ale) po okresie wspólnego unikania się chyba jednak szykuja sie zmiany na lepsze - jednak daleko jeszcze do tego żebyś chciała powierzac jej swoje sekrety

5. Jak wygląda moja szefowa (opis j.w.) - rycerz kielichów, paz mieczy, królowa kielichów- ciemna blondynka o niebieskich oczach , sredniego wzrostu jednak bardzo kobieca

6. Jak wygląda mój kontakt z nią? - królowa buław, 8 kielichów, 3 pentakle - jest to kontakt stricte zawodowy , jest to bardzo energiczna kobieta od której duzo sie uczysz jednak jak dla mnie nie ma miedzy wami stosunków koleżeńskich.

 

 

Orchidea87

 

. Jak wygląda pan, który obecnie b.mi się podoba

kolor włosów-paź monet – blondyn(lub czarne),

oczu – brązowe (to stawiam na czarne włosy, bo do blondu mi to nie pasuje,

sylwetka – 7mieczy – chudy i zwinny; znak szczególny - 2 puchary – tatuaż (może na ręce)

2. Skąd go znam?8buław,9pucharów,kapłanka – impreza, przyjęcie, poznała was znajoma

3. Jak wy kolor włosów-paź monet – blondyn(lub czarne),

oczu - król buław– brązowe (to stawiam na czarne włosy, bo do blondu mi to nie pasuje,

sylwetka – 7mieczy – chudy i zwinny;

4.Jak wygląda moja koleżanka z pracy Iwona, tu tez włosy, oczy, sylwetka...

Włosy – śmierć – może trochę kiepskiej jakości, siwe lub czarne

Oczy – 5 buław – niebieskie/brązoweSylwetka – 10 monet - puszysta, dobrze jej się wiedzie

5. Jakie łączą nas stosunki (czy to moja przyjaciółka, czy wręcz przeciwnie osoba, której nie powierzyłabym swoich sekretów) – Rydwan – przyjaciółka, dopełniacie się, cały czas wasza relacja się polepsza

6. Jak wygląda moja szefowa (opis j.w.)

Włosy – król monet – fantazyjna fryzura, zadbane, blond

Oczy – Q mieczy - niebieskie

Sylwetka – 4 monety – trzyma linię

7. Jak wygląda mój kontakt z nią? 2 monety – różnie, raz na wozie, raz pod wozem

 

 

Cornelia

 

1. Jak wygląda pan, który obecnie b.mi się podoba (kolor włosów, oczu, sylwetka);

III buław Król Buław II denarów suma Wieża - ooo^^ wysoki dobrze zbudowany, postawny, włosy brąz, oczy zielone lub piwne, brak zarostu,

znak szczególny (ma cos charakterystycznego)

As denarów _ X denarów Paź denarów - eee... nie wiem, coś co sobie zrobił sam jak był szczylem i zapłacił za to, obstawiam tatuaż

2. Skąd go znam?

Król Mieczy Rydwan II kieli suma Kochanki - o jezu, to mi odpowiedziało... nie wiem, przyjechał do miejsca gdzie pracujesz, albo to J Mam wrażenie, że karty tu krzyczą jakąś oczywistość ale nie wiem, a może to na kursie z prawka, albo coś w tym stylu, albo no nie wiem, było jakieś spotkanie z Nim formalne ważne, jaaa... nie mam pojęcia, może to prawnik rozwodowy? Ha, ha Corni, Król Mieczy przecież:lol:

 

3. Jak wygląda moja koleżanka z pracy Iwona, tu tez włosy, oczy, sylwetka...

Król Buław Sąd IX kieli suma Księżyc - trochę może mieć nadwagę (z naciskiem na trochę), ale nie, że jakaś jest zaniedbana, wręcz bym powiedziała, że ostatnio coś ze sobą zrobiła (może nowa fryzura), wie jak się ubrać żeby podkreślić swoje walory, wygląda na bardzo pewną siebie, mocne rysy twarzy, włosy krótkie farbowane może to być brąz-rudy ale jakieś ciemne odcienie, taka konkretna kobieta, bardzo wyrazista osoba

4. Jakie łączą nas stosunki (czy to moja przyjaciółka, czy wręcz przeciwnie osoba, której nie powierzyłabym swoich sekretów)

IX denarów IX kielichów As denarów suma Kapłan - bardzo się lubicie, kolegujecie, razem się świetnie czujecie, aczkolwiek to jest taka serdeczność bez jakiś głębi emocjonalnych, dla samozaspokojenia bym powiedziała, często wymieniacie się spostrzeżeniami, stosunki jak najbardziej poprawne

 

5. Jak wygląda moja szefowa (opis j.w.)

VII buław VI mieczy Król Mieczy suma Głupiec - no brzydka baba z niej, taka sucha, nic ciekawego, na twarzy wypisany konkret, papierowa cera. Ani gruba ani chuda, raczej taka "prosta", wysoka dość, włosy ciemne, krótkie, surowe rysy, spojrzenie zimne, oczu stalowych ew niebieskich. Taka no... raczej czarownica ale wydaje mi się, że możliwe, że to coś ją zniszczyło, nie wiem może palenie, może choroba, a nie była taka.

 

6. Jak wygląda mój kontakt z nią?

Wieża VI mieczy Cesarz suma Cesarz - okropnie! Ona Cię chyba nie znosi, albo odwrotnie. Było źle, a teraz jest bardzo oficjalnie, znowu ta 6 mieczy hmmm, a może ona odchodzi ze stanowiska dyr i stąd ta jej zgorzkniałość, aaalbo coś w stylu, że wasze relacje się diametralnie popsuły właśnie po tym jak została mianowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Jak wygląda pan, który obecnie b.mi się podoba (kolor włosów, oczu, sylwetka); znak szczególny (ma cos charakterystycznego) pan ma duże, brązowe oczy, goili się na łyso, ale widać, ze włosy ma z natury ciemne, jets wysoki, szczupły, jest w ogóle b.przystojny. Na dłoniach ma pełno blizn, nie wiem od czego, nie wygląda to za ładnie, często nosi rękawiczki

2. Skąd go znam? Pewnego dnia przyszłam do miejsca, w którym pracuje, zeby kupic cos i tak go poznałam...

3. Jak wygląda moja koleżanka z pracy Iwona, tu tez włosy, oczy, sylwetka... - jest średniego wzrostu, raczej szczupła, choć ja bym ja odchudziła tu i ówdzie:lol:, ma średniej długości brązowe, farbowane włosy z rudymi pasemkami, brazowe oczy, uroda przeciętna

4. Jakie łączą nas stosunki (czy to moja przyjaciółka, czy wręcz przeciwnie osoba, której nie powierzyłabym swoich sekretów)- był czas, że było między nami całkiem nieźle, niestety od kwietnia ub. roku stosunki drastyczni się pogorszyły, wyszła na jaw jej zawiść w stosunku do mnie, zamknęłam się na nią, co ja dobija, czasem rozmawiamy, ale o wszystkim i o niczym, nie ufam jej

5. Jak wygląda moja szefowa (opis j.w.) - okropna baba, mało kobieca, krótka, męska fryzurka, włosy białe, stalowe oczy,, szczupła - jak na swój wiek sylwetka rewelacyjna - po 60 - tce!!

6. Jak wygląda mój kontakt z nią? Słuzbowy, baba ogólnie zaskakuje mnie swoim brakiem inteligentnego myślenia, co chyba dałam jej do zrozumienia kilka razy, dlatego patrzy na mnie krzywo, nie lubię jej, ogólnie jest to osoba b.zamknięta i drażni ja bardzo mój otwarty kontakt z pacjentami, którzy stają się już moimi znajomymi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rewelacji nie było , ale niby tatalnej klapy też nie ;) Okreslajac włosy Twojej kolezanki w zasadzie byłam tuż tuz - co to za różnica rude z odcieniem brąz czy brąz z odcieniem rudego prawie sie udało...chociaz podobno prawie robi dużą róznicę ;D

Edytowane przez ansie
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...