Skocz do zawartości

duchy, opętanie, a moze tylko sen.


piwniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

na wstępie powiem, że w swojej pracy mam mocny kontakt z wierzeniami ludów pierwotnych jak Indian itp.

Często inicjujemy ich rytuały, a co za tym idzie czasem także się do nich modlimy.

W ciągu ostatnich 2 lat dotarły do nas od miejscowego egzorcysty 2 przypadki osób opętanych po udziale w naszych zajęciach.

Ostatni przypadek około trzech tygodni temu o czym dowiedziałem się bliko 3 dni temu.

 

Wczorajszej nocy miałem pierwszy od dłuuugiego czasu sen, prosze o jego interpretacje:

 

W rodzinnych stronach stałem na parkingu z bratem i ojcem.

Była ciemna noc, a ja rozwiązywałem przy świetle lampki do biurka, jakieś zawiłe równania których nie rozumiałem.

Nie wiem czemu, lecz po chwili zacząłem iść z ojcem droga która dobiegała od tego parkingu do mojej rodzinnej miejscowości (3km)

Szedłem z ojcem, choć było strasznie ciemno, a brat z autem został na parkingu przy włączonych światłach.

Pamiętam, że puszczał z auta jakieś nagranie które odchodząc coraz słabiej słyszałem.

 

W pewnym momencie obok nas przejechał radiowóz z lat 60tych z miami i przyświecił lekko na rów.

W rowie zobaczyłem wywrócony rower* (jakby po wypadku) i nagle dostałem olśnienia.

Zrozumiałem to co wcześniej liczyłem i wpadłem w panikę - jakoby dojrzałem brak logiki miedzy radiowozem i rowerem

i na ich podstawie zrozumiałem tamte równania. Doszedłem do wniosku, że coś ma się teraz stać.

Kazałem ojcu sie szybko cofać ale świecić do przodu i wołałem z parkingu brata.

Gdy cofaliśmy się świecąc latarkami do przodu, zauważyłem, że idzie do nas postać ubrana na czarno.

Czułem, że to właśnie jej się bałem i przed nią uciekałem - ale byłem pewien, ze gdy brat nadjedzie i ją oświetli,

zobacze co to jest i problem zniknie.

 

Gdy brat mnie i ojca mijał autem i świecił lampami zobaczyłem szczupłą postać ubraną całą na czarno której spod kaptura świeciły się jedynie brązowe oczy - wciąż się do mnie zbliżała. Gdy była metr odemnie chciałem ją kopnąć i obudziłem się z wymachem nogi w łóżku.

Pamiętam, że w śnie moje kopniecie przez nią przeszło, a gdy się obudziłem czułem jakby coś we mnie wstąpiło w okolicach klatki piersiowej.

Byłem pewien, że to przez auro sugestię, jednak nie powiem - troche się przestraszyłem.

 

 

jestem dość mocnym racjonalistą i rzadko sny mnie ruszały.

Tym razem jednak było inaczej.

Tym bardziej, ze około tydzień wcześniej złożyłem w indiańskim rytuale intencję (spalenie ziół z jakąś prośbą.)

Trzymałem te zioła długo bo koło 3 tygodni i to o co prosiłem jedynie się pogarszało.

Gdy zgodnie z rytuałem spaliłem intencje, po 3 dniach się spełniło. A trzy dni potem miałem ten sen (tak, sprawa jest świeża ;) )

wszystko to wydaje się dość dziwne, dlatego postanowiłem poprosić o intepretacje.

 

 

* sam kupiłem sobie jakoś 2-3 tyg temu nowy rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są Twoje lęki związane z tymi sprawami. Boisz się że ostrej krytyki, sprawdzenia przez społeczność tego co robisz

i zastanawiasz się czy dobrze robisz.

 

Rejon klatki piersiowej to umiejscowienie tego bloku - serce, splot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca przekonany, ponieważ nie obawiam sie w ogóle krytyki społecznej itp.

Moge bać się jednak kontroli projektu oraz jego realizacji przez urzędy nadzorujące ;).

Edytowane przez piwniczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...