Skocz do zawartości

połączenie wodnika z rybą


Minte

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

Poszukujecie nowości, cenicie nade wszystko to, co niezwykłe i nieznane. Ty podchodzisz do tych spraw zdroworozsądkowo, natomiast Twój partner kieruje się raczej intuicją i emocjami. Jest daleki od wszelkiej rywalizacji czy walki. Co jakiś czas musi się gdzieś zaszyć i pobyć tylko sam ze sobą. Ty zawsze starasz się być aktywna i zaaakcentować swą obecność w towarzystwie.

 

To para, która ma przed sobą dużą przyszłość. Połączą ich wspólne zainteresowania. Pani Wodnik zrobi duże wrażenie na partnerze swoim oczytaniem i nieskrępowaną fantazją. Oboje mogą wymyślić niejedno genialne dzieło sztuki czy nauki. Pan Ryby będzie dogadzał swojej partnerce i zawsze odgadnie jej myśli i pragnienia. Zbliżą ich do siebie wspólne marzenia. Mogą nawet mieć takie same sny, nie tylko wtedy, kiedy spać będą w jednym pomieszczeniu. Nie ma reguły i jednej recepty na ich związek. Połączą ich lub rozdzielą niewyjaśnione przeczucia, prorocze sny czy dla nich tylko widoczne i zrozumiałe znaki. Pani Wodnik powinna okazywać partnerowi więcej uczuć i ciepła. Pan spod Ryb natomiast musi dać partnerce dużo wolności i nie być o nią nieustannie zazdrosny.

 

źródła - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski i Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zgadzam sie w 100%

Wodnik potrzebuje wolnosci a Ryba wiecej uczuc ze strony Wodnika.

Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze Wodnikowi jest trudno okazywac AZ tyle uczuc ile potrzebuje Ryba.

To moze byc troszkę burzliwy zwiazek, ale nie jest to niemozliwe.

Mysle, ze nawet jesli bedziecie ze soba przez krotki okes czasu to i tak beda to niezapomniane chwile, na cale zycie i dla obojga partnerow, nawet jesli zwiazek bedzie polegal tylko na przyjazni lub spotkaniach.

Zycze powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wodnik potrzebuje bardzo dużo uczucia, nie wiem czy ryba więcej, byłam w takim związku i to raczej ryba potrzebowała wolności;] ale ryby mają coś w sobie:) zgodzę się że to będą niezapomniane chwile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
ja wodniczka on ryba co z tego wyniknie?:icon_smile2:

 

Niezwykłe połączenie duchowe. Oba są bardzo różne i mają niekiedy mają poczucie nieprzystosowania .

Na pozór to całkiem zwykły i normalny związek, jednak Wodnik często prowadzi w nim ukrytą grę psychologiczną.

Relacje bardzo niejasne i bardzo złożone.

Związek bardzo namiętny :serducho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A może coś o odwrotnym przypadku bo zdaje się, że od płci tez coś zależy? On wodnik z ascendentem w bliźniętach (początek znaku), ona ryby (końcówka), ascendent w skorpionie i mars w baranie( trochę ryba z rogami :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś o parze wodnik-male , ryba-female, bo się zakochałem;) i czuję że może być bardzo namiętnie, ale wydaje mi się że to ja bujam w obłokach o ona jest bardziej wyważona, a z okazywaniem czułości to chyba przesadzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...