Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji od kilku dni myślę o moim śnie...


dianka3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolegę, do którego chyba czuję coś więcej, jakiś miesiąc temu powiedział, że nie będzie się odzywał tak często bo ma dziewczynę, fakt często o nim myślę i tęsknię, ale ten sen bardzo mnie zaskoczył więc proszę o pomoc. Stoję na ulicy przy jakimś aucie i rozmawiam ze znajomymi którzy go nie akceptują, on jedzie tą samą ulicą ja się uśmiecham i macham ręką lecz on udaje, że nie widzi, kilka metrów dalej zatrzymuje się, wiem, że czeka na mnie, ja nie mogę podejść ze względu na towarzystwo w jakim jestem, on odjeżdża, skręca na podwórze mojego sąsiada, po jakimś czasie wraca mówi, że drogi mu się pomyliły i, że wraca od kogoś przy czym wiem, że kłamie, bo czekał na mnie. Nagle znajdujemy się w jakimś pokoju, zaczynamy rozmawiać, ta rozmowa wygląda jak pożegnanie jet miło i smutno, przychodzi mój chłopak i moja koleżanka, która czuła kiedyś do niego coś więcej, my rozmawiamy, oparłam głowę na jego ramieniu a oni byli uśmiechnięci, tak jakby słuchali o czym mówimy ale nie do końca wcale im to nie przeszkadzało. Zapytałam się czy zaprosi mnie na swoje wesele on powiedział, że oczywiście, że tak w końcu wszyscy jego znajomi tam będę był smutny tak samo jak ja choć uśmiechaliśmy się do siebie... Co ten sen może oznaczać? Pierwszy raz tak dokładnie zapamiętałam sen i w ogóle jak dla mnie był bardzo dziwny

Edytowane przez dianka3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego, że ma kogoś jestem pewna jak niczego innego od 4 lat byliśmy szczerzy w obec siebie, jednak nigdy nie miałam tak dziwnego snu w którego miejsce mogę iść w każdej chwili i nawet krajobraz będzie się zgadzał... Ale dziękuję bardzo coś w tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...