Skocz do zawartości

Prośba o interpretację :)


kamii1303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, skoro moja prośba została usunięta, dodam ją jeszcze raz, bo bardzo interesuje mnie interpretacja :)

 

Przedwczoraj śniło mi się, że miała być jakaś zagłada i moje miasto w PL miało przestać istnieć. Zaczęła się wielka ewakuacja mieszkańców. Kiedy miasto było już prawie puste i tylko ostatnie osoby plątały się po ulicy, podjechał do mnie znajomy. Zdziwiłam się co on tu robi, zamiast ratować swój dobytek, bo ma tego dużo. Zapytałam więc, dlaczego się nie zbiera. Powiedział, że sprzedał swoją firmę i dom,, wiec nie ma czego ratować. Ma już tylko pieniądze na koncie. Zapytał czy nie mam ochoty przejechać się ostatni raz po mieście, w końcu już więcej go nie zobaczymy. Zgodziłam się, tylko się obawiałam, by mój tato nas nie zobaczył, bo to sporo starszy znajomy i jeszcze by se coś pomyślał. Jednak spotkaliśmy mojego tatę na rondzie, ale ten zatrzymał nas tylko po to, by powiedzieć, byśmy się pospieszyli się i zdążyli schronić, bo "to" już niedługo.

 

W schronie był jeszcze jakiś casting do filmu, wygrałam go, ale to chyba mało ważne, bo jednak odwołano produkcję filmu ze względu na śmierć jakiejś "gwiazdy".

 

Ostatecznie sen się skończył tym, że jednak nie było żadnej zagłady i wszyscy zaczeli wracać do domów.

 

Jeżeli ktoś wie, co taki sen może oznaczać, to bardzo proszę o pomoc :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pamiętam :) Na pewno nie był to zwykły schron, taki jak np w filmach ;) To było coś w rodzaju podziemnej kolei. Wagony były połączone ze sobą, a w nich ludzie, co bardzo dziwne, mieli wykupione miejsca. Panował raczej półmrok, ale każdy wiedział gdzie ma iść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ten sam co u mnie :) mój był tradycyjnym korytarzem w schronie przeciwatomowym, ale był bardzo długi i wszędzie stały w nim pudła tekturowe i przykryte folią meble, które ktoś sobie zostawił na "po zagładzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...