Skocz do zawartości

złorzeczenia, pomocy!!!!


lukrecja70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ogromny problem, w każdej dziedzinie życia mi się nie wiedzie. Ale może od początku.

Wyszłam za mąż, w 1992 roku urodziłam synka. Mąż nie był tym zachwycony. Przez pierwszy tydzień nie widział dziecka choć razem mieszkaliśmy nie zaglądał do niego aż w końcu się się wyprowadził.

Rozwód dostałam na pierwszej sprawie. Ale do rzeczy!!!Tej samej nocy spałam, obok w łózeczku dziecko. Poczułam jak ktoś mnie ścisska za rękę. Wystraszyłam się i zobaczyłam jak coś szarpie łóżeczkiem, dziecko krzyczało. Wzięłam je na ręce i uciekłam do rodziców. Wkrótce dowiedziałam się od sąsiada moich teśćiów jak strasznie mnie przeklinali, abym zdechła i żeby nic mi w życiu nie wyszło. Mój były mąż założył nową rodzinę, próbował się ze mną sontaktować. Spotkała się z nim raz, myślałam, że chodzi mu o dziecko. On proponował inne spotakania. Jak wróciłam do domu, czułam się fatalnie, cała noc wymiotowałam. Mija już 19 lat od rozwodu, mąż nie widuje dziecka jak pisałam widział go jak miał tydzień. Wczoraj znowu spotkałam sąsiada teściów, mówił, że oni nadal mnie przeklinają, on sam ma tego dosyć, bo jak powiedział tyle lat minęło od rozwodu, a oni dalej mnie przeklinają. Proszę, może ktoś zna jakiś rytuał na odcięcie się od nich, nie chcę czrnej magii, ale ja zapomniałam o tych potworach, do tego alkoholikach.:_beczy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...