Jump to content

Reinkarnacja,diagnostyka karmy


Dorise

Recommended Posts

Witam serdecznie,czy ktos ma moze wiadomosci z seminarium Sergieja Lazariewa,ktore odbylo sie w W-wie?,moze ktos czytal jego ksiazki min ,,Diagnostyka karmy".Prosze o opinie,a takze o nowosci w tym temacie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Podobno wg Łazarewa kobieta ma ,,prze...ne" że jest wogule kobietą i silny arymaniczny kod posiadał sam twórca metody miał: po prostu uważał że kobiety za wszelkie zło są winne, nawet że mężczyzna (wybór z własnej woli) uwielbia przemoc, wojny itp to wina kobiet, nawet kobieta ,,musi" oczyszczać mężczyznę (mężczyzna podobno nie musi nic robić by się oświecić bo za niego odrobi kobieta a sama kobieta mimo rozwoju swojego wg niego NIC nie zyskuje!). Jak jesteś kobietą to czytasz na własną emocjonalną odpowiedzialność.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

brednie i złośliwości gadają feministki o tym gościu błędnie interpretując jego słowa.

Chodzi o to że jeśli człowiek stawia Boga na dalszym planie to płaci za to czasem zdrowie i utrate tego co kochał ponad Boga.

A Bóg mieszka w każdym z nas i trzeba go poszukać w sobie by z nim relacje budować. Wtedy wszystko inne będzie człowiekowi dodane.

To sie tyczy i kobiet i facetów

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niepamiętam czy to był facet czy baba krytykujący Łazerewa ale używał dużo cytatów fragmentów co kobieta ma względem mężczyzny, jaką pozycję wartości wobec niego itp., i że mężczyzna podobno może karmicznie nabroić ale nie zapłaci bo zapłaci za niego kobieta -to nie moja opinia. Moja opinia jest taka że Łazarew (na tyle ile miał czysty kontakt ze swoją intuicja i na tyle ile pozwoliła rada wcieleniowa/karmiczna lub egregor) opisał aktualny energetyczny stan losu kobiet i mężczyzn. Autor opisał dodatkowo kulturowego społecznego egregora który ludzkość go stworzyła.

Link to comment
Share on other sites

to działa jak głuchy telefon, im dalej od źródła książki tym więcej bajek na jej temat. Lepiej samemu przeczytać, czytałem i nic tak strasznego nie zauważyłem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
to działa jak głuchy telefon, im dalej od źródła książki tym więcej bajek na jej temat. Lepiej samemu przeczytać, czytałem i nic tak strasznego nie zauważyłem.

 

 

A ja czytałam i się zniechęciłam do autora, bo też miałam wrażenie, że uważa, że za wszystko zapłaci zawsze kobieta.

Link to comment
Share on other sites

Do połowy 1 tom przeczytałem, pisał że diagnozuje jakieś zaburzenia w naszej energetyce co chorobami skutkują, poruszył tez sprawę karmicznych obciążeń, karmy rodzinnej , krajowej . Winę na tak silne jej działanie zrzucał na laicyzacje, brak przewodników religijnych , znikomy wpływ cerkwi ...

Tego nie zdzierżyłem, tym bardziej ze nie napisał jak diagnozuje . Obecnie w Rosji Cerkiew ma znaczenie i ... wzrosła agresja , bardziej karmicznie się obciążają ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardziej przystępne na ten sam temat są książki Marjana Ogorevca - "Diagnostyka karmiczna oraz bezpieczna ingerencja w biopole człowieka" i "Samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej". Polecam

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Ja Łazariewa nie trawię. Na jakimś blogu wielbicielka tłumaczy, że to nie tak z tymi kobietami, że te wszystkie okropności, które są udziałem kobiet to z powodu "większej czy też ważniejszej roli i odpowiedzialności kobiet" itp. itd. ale dla mnie to teoria baaardzo naciągana. No cóż, może nie rozumiem tego Wiedzącego Wtajemniczonego, taka boża krowa jestem i tyle.

Wolę poczytać Zelanda (choć to teoretycznie cosik innego), choćby dlatego, że mam możliwość wypróbowania przedstawianych przez niego metod. A wywody Łazariewa póki co pozostaną dla mnie długo jedynie teorią, do której absolutnie nie mam zaufania.

 

to działa jak głuchy telefon, im dalej od źródła książki tym więcej bajek na jej temat. Lepiej samemu przeczytać

Sic! podpisuję się pod tym :rolleyes:

 

czytałem i nic tak strasznego nie zauważyłem.

 

Jako mężczyzna nie mogłeś. Gdybyś był kobietą to co innego, szybko byś zauważył :hahaha:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...