Skocz do zawartości

nirva powróży 3 osobom dziennie


nirva2991

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
hmm.. tak jakbyś się obawiała , że spędzisz sylwestra nie tyle co w domu , ale sama?

i tutaj jest możliwa nagła zmiana planów , ponieważ może coś nie wyjść.

a sylwestra spędzisz w dobrym towarzystwie , raczej będzie Ci się bardzo podobało :)

zabawa raczej w ruchu niż przy stole .

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

 

Witaj

weryfikuje... było nieporozumienie z mężem i wyjście na impreze było pod znakiem zapytania... :((( lecz po wyjaśnieniach i rozmowie poszliśmy na imprezke sylwestrową. Było tanecznie i w miłym towarzystwie :)))

 

pozdr. I życze Szczęśliwego Nowego Roku :)))

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jestem Angela ( 11.03.1990 ) mam takie pytanka jak :

W tym roku planujemy ślub z narzeczonym Kamil ( 31.01.1989) czy wszystko pójdzie po naszej myśli co do tych planów i mieszkania ?

a drugie to w stosunku co do mojej pracy co z niej wyniknie i czy bede zmuszona wyjechać tymczasowo zagranicę ?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... Widzę w kartach , że naprawdę jesteś bardzo dobrze przygotowana do tej posady, jednak Cię nie przyjmą.

Możesz nawet myśleć o jakimś wyjeździe za pracą.

Co do tej obecnej pracy , to tam się jest ogólnie ciężko dostać gdyż oni raczej nie przyjmują ludzi tak od tak, tylko są to

posady "załatwiane " bardziej . w okolicach stycznie- lutego widać podjęcie pracy , stabilnej pracy , lecz może ona wiązać się

z dalszymi dojazdami , niekoniecznie będzie ona blisko i możesz się wahać czy podejmować się tego czy nie.

proszę szukać i nie poddawać się :)

Z Mariuszem to widzę tutaj mały kryzys , że się czymś rozczarowałaś nie dawno i raz jest lepiej raz gorzej.

On jest chyba trochę na sobie skupiony i brakuje Ci takiego pełnego oparcia w Nim.

Ale proszę się nie martwic , wróci wszystko do równowagi chociaż może przyjść jeszcze moment kryzysu.

Wszystko się powinno do pół roku czasu między Wami ładnie poukładać :) nie wiem czy jesteście małżeństwem czy nie ,

ale jeśli jest to związek nieformalny to może on ulec zalegalizowaniu . Natomiast jeśli już jesteście małżeństwem to

Wasza relacja zacznie się tak jakby zupełnie od nowa, i będzie to bardzo dobra zmiana. będzie stabilnie .

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

 

Witaj Nirva,

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale nie miałam ostatnio dostępu do neta:-) Chciałam Ci bardzo podziękować za wróżbę. Rzeczywiście jestem bardzo dobrze przygotowana do tej pracy i wiem, że trudno się tam dostać. Zobaczymy, uderzam już obecnie jakby z trzeciej strony, jak nie da się pójdę gdzie indziej. Obecnie jestem za granicą,to ma być moja pierwsza praca tutaj i to na bardzo dobrym stanowisku, więc nie dziwię się trudnością. Rzeczywiście jest też możliwość podjęcia pracy przeze mnie dość daleko od mojego domu i właśnie biję się z myślami, bo to aż 800 km. Z Mariuszem jesteśmy razem od 5 lat, ale nieformalnie. Mamy kryzys i to dość poważny. Gdybym wyjechała, znaczyłoby to tyle, że go zostawiam samego i układam wszystko od nowa:-) Właściwie to cały czas nad tym myślę. Fajnie, że mi powróżyłaś, to dodaje mi otuchy. Jak będę wiedzieć coś konkretnego, to oczywiście dam Ci znać.

Gorąco pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
przepraszam za opóźnienie :)

 

Oj trochę niedostępną mi się pokazujesz w kartach dla mężczyzn . chyba boisz się trochę bardziej na kogoś otworzyć .

nie podałaś mi czy jesteś w związku czy sama. ale po kartach wnioskuję , że masz kogoś na oku , ale jeszcze nie jesteś w nikim związku (napisz mi to w wiadomości później jak jest bo zapisuję karty i zmienię jak coś)

I musisz uważać by ten pan Ci gdzieś nie uciekł daleko( albo się tego obawiasz) . Możliwe , że go rodzina na coś namawia. na jakiś wyjazd czy przeprowadzkę nawet.

no ale bardziej konkretnie - to w styczniu niestety nic bardziej ciekawego niż jest tu teraz się nie wydarzy.

Będziesz dużo rozmawiała z jakimś panem , ale niestety w związek nie wejdziecie . Trochę Cię może męczyć pewna relacja .

Taka rada z kart płynąca , to to , żebyś się bardziej otworzyła i uwierzyła w siebie bo masz naprawdę bardzo dużo do zaoferowania ;)

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

 

No więc kochana 100% sprawdzalności. Gorąco pozdrawiam i mam nadzieję, ze niedługo wrócisz do wróżenia tutaj ;-) :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani , dziękuję wam wszystkim za wasze weryfikacje :bukiet:

 

i przepraszam za moją nie dyspozycyjność ostatnimi czasy .

 

Przepraszam Was, ale nie wrócę już w tym miejscu do stawiania kart .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

reaktywuję mój wątek ;) mam nową talię i chce przetestować ;)

więc proszę być wyrozumiałym jeśli będzie coś nie tak i również proszę o weryfikację ;)

 

Na razie tylko jedna osoba dziennie ;)

 

 

ZAPRASZAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Twoja pierwsza wróżba sprawdziła się, więc wracam...a przede wszystkim dziękuje za poprzednio poświęcony czas :)

 

Mam takie pytanie, od zawsze mam problemu związane z mężczyznami, albo pakuje się w coś bez sensu albo ze strachu uciekam. Czy mężczyźni, którzy pojawiali się i znikali z mojego życia ... spowodowane jest moja chorobą i tym ze pozostawiła i na ciele i w psychice pewne ślady czy czymś innym? czy jakiś mężczyzna kiedyś mnie zaakceptuje? Kasia 14.01.1980

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

Chciałabym prosić Cię o wróżbę. Czy uda mi się wyjechać do pracy za granice na wakacje do Niemiec? Jeżeli tak to jak będzie mi się tam wiodło, czy będę zadowolona?

Marta 11.02.1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Twoja pierwsza wróżba sprawdziła się, więc wracam...a przede wszystkim dziękuje za poprzednio poświęcony czas :)

 

Mam takie pytanie, od zawsze mam problemu związane z mężczyznami, albo pakuje się w coś bez sensu albo ze strachu uciekam. Czy mężczyźni, którzy pojawiali się i znikali z mojego życia ... spowodowane jest moja chorobą i tym ze pozostawiła i na ciele i w psychice pewne ślady czy czymś innym? czy jakiś mężczyzna kiedyś mnie zaakceptuje? Kasia 14.01.1980

 

pozdrawiam

 

Witam ;)

Według kart,problem tutaj nie tkwi w Twojej chorobie, lecz w tym , że wybierasz nieodpowiednich mężczyzn,

oraz w Twoim nastawieniu . Często zakładasz , że coś z góry po prostu nie wyjdzie , zbyt pesymistycznie patrzysz na wszystko .

I wtedy mężczyźni zaczynają się oddalać i szukać czegoś innego.

 

Co do mężczyzny czy się taki znajdzie:

Znajdzie , lecz najpierw musisz popracować sama nad sobą , nad swoim wnętrzem (kapłanka+9 dysków),

zaakceptować to , co Ci się przytrafiło. Według kart do końca nie akceptujesz swojego wyglądu , oraz tego jaką jesteś.

Cały czas Ci to ciąży. Musisz uwierzyć, że masz bardzo dużo do zaoferowania jako Ty- ze swojego wnętrza,

tylko potrzeba czasu na przepracowanie sobie wszystkiego. To co przeszłaś nie czyni Cię gorszą, tylko bogatszą o pewne doświadczenia.

Kwestia tego jak na to spojrzysz i jak podejdziesz do tego .

 

Mężczyzna będzie ;) kiedy , tego Ci nie powiem bo to zależy od nas samych :)

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Edytowane przez nirva2991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poprosze o wrozbe :-) Czy moge przeslac szczegoly na pw?

 

 

 

Według kart oświadczy się w tym roku :)

Obecnie widzę tutaj mały kryzys, i to , że Ty się tutaj bardziej starasz. Pan jest bierny.

Lecz kryzys minie :) Karty mi tutaj nasuwają by pozbyć się niepotrzebnych podejrzeń .

Co do mieszkania wspólnego , to też zamieszkacie razem najprawdopodobniej też w tym roku,

ale nie będzie to takie proste. Mogą się pojawić różne przeszkody i to tutaj chyba chodzi o przejściowe konflikty/ jakieś wyjazdy.

Przy Tobie cały czas karta 3 mieczy, czyli tak jakbyś się bardzo bała o ten związek , często zamartwiała się .

A niepotrzebnie. Według kart Pan uważa Ciebie za kobietę życia, ale niestety nie jest zbyt wylewny w uczuciach.

Ale miłość w kartach jest ;)

 

 

Tutaj jeszcze może się przytrafić ciąża , więc jeśli nie planujesz to uważaj ;)

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego;)

Edytowane przez nirva2991
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

Chciałabym prosić Cię o wróżbę. Czy uda mi się wyjechać do pracy za granice na wakacje do Niemiec? Jeżeli tak to jak będzie mi się tam wiodło, czy będę zadowolona?

Marta 11.02.1989

 

Niestety ja nie widzę w kartach tego wyjazdu. Tutaj mi się pojawił przy Tobie jakiś mężczyzna , z którym zostaniesz na miejscu .

(albo jest to Twój aktualny partner) albo jeszcze do tego czasu poznasz jakiegoś pana. I to bardzo możliwe, że właśnie przez uczucia zostaniesz.

Co do tego jakbyś się uparła i jechała to musisz uważać, by nie zostać przez nikogo oszukaną , naciągniętą (diabeł+książę kielichów) .

Więc karty przestrzegają byś sprawdzała każdą propozycję pracy dokładnie i uważała na panów tam .

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Ja mam takie pytanie dotyczące mojego przyszłego partnera życiowego. Czy w ogóle jest mi pisana taka osoba? Wiem, że jestem osobą zamkniętą w sobie i raczej nikogo nie dopuszczam zbyt blisko, jestem dosyć zdystansowana do ludzi. Dlatego chciałabym wiedzieć czy poznam kogoś takiego komu zaufam i z kim będę mogła stworzyć udany związek. To, że do tej pory wciąż jestem sama jest z mojej winy, mojej osobowości czy po prostu mam życiowego pecha? Jeśli jest ktoś taki to jestem ciekawa również kiedy pojawi się na mojej drodze i czy jest to osoba którą znam czy dopiero poznam w przyszłości? Z góry dziękuję za wróżbę i pozdrawiam serdecznie.

Patrycja 04.01.1992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, proszę Cię o wrózbę dotyczącą mojej pracy/ jak długo będę jeszcze w tym msc pracy? jak narazie jestem na zastępstwie za kolezankę... jest to trudne miejsce ale boje się zmian, czy powinnam zabiegac o stanowisko w tym msc-u czy lepiej odpuścić sobie ? proszę powiedz mi jeszcze czy zdam prawo jazdy? podchodzę do egz, juz po raz kolejny i chciałabym juz mieć to poza sobą, 8.03 mam wyznaczony egzamin.

 

dziękuje z góry

Karina 28/07/1988r godz 11:35

Edytowane przez anirak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie Sylwia 19041976 mam pytanie odnosnie kolegi Grzegorz 18031971 cos sie miedzy nami popsulo oddalamy sie od siebie nie wiem co jest powodem czy to ja jestem winna bo zawsze szukam dziury w calym czy jemu znudzila sie ta znajomosc. Kim dla niego jestem zwykla znajoma czy jednak czyms wiecej. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam moze i ja jak odczekam dostane sie? Aneta 31.07.79 konczy mi sie okres probny w pracy i niewiem czy zostane czy dostane nowa prace? i poznałam kogos i niewiem czy on mnie lubi tal samo jak ja jego? proszę lucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...