Skocz do zawartości

Przystań na Skrzydłach Anioła


Carleya

Rekomendowane odpowiedzi

kochana niech bedzie sfera zawodowa ale na przyszlosc odczekaj troche wiecej czasu.pytanie o sfere zawodowa bylo napisane inaczej ale moim zdaniem sfere zawodowa byla wrozona ......???niech roza ci powrozy ale pamietaj karty pytane o prawie to samo moga pokazac falszywy obraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana niech bedzie sfera zawodowa ale na przyszlosc odczekaj troche wiecej czasu.pytanie o sfere zawodowa bylo napisane inaczej ale moim zdaniem sfere zawodowa byla wrozona ......???niech roza ci powrozy ale pamietaj karty pytane o prawie to samo moga pokazac falszywy obraz...

 

Niech róza zdecyduje ja niechciałam nikogo urazic:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam ci przyklad milosnej prosby o wrozbe....:)

1 czy moj partner mnie kocha

2 jak potoczy sie moj zwiazek

 

3 prosze sfere milosna:) sa to 3 rozne pytanka w innej oprawie ale oznaczaja to samo milosc:) wiec jesli zapyatasz sie 3 wrozek o pytania zwiazek to karty moga sie zbuntowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lula2o wszystko jest w porządku a nie chciałabym tylko naruszyć regulaminu. Nie czytam wszystkich wątków dlatego zapytałam czy pytanie było powielone, jeśli nie to wszystko ok :) Rozumiem, że zmieniasz pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam ci przyklad milosnej prosby o wrozbe....:)

1 czy moj partner mnie kocha

2 jak potoczy sie moj zwiazek

 

3 prosze sfere milosna:) sa to 3 rozne pytanka w innej oprawie ale oznaczaja to samo milosc:) wiec jesli zapyatasz sie 3 wrozek o pytania zwiazek to karty moga sie zbuntowac?

 

masz rację:) nieznam sie na kartach i na tym ze moze zdazryc sie tak ze sie zbuntują wiec niech zostanie moze ta sfera uczuciowa a o zawodowa zapytam za jakis czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam ci przyklad milosnej prosby o wrozbe....:)

1 czy moj partner mnie kocha

2 jak potoczy sie moj zwiazek

 

3 prosze sfere milosna:) sa to 3 rozne pytanka w innej oprawie ale oznaczaja to samo milosc:) wiec jesli zapyatasz sie 3 wrozek o pytania zwiazek to karty moga sie zbuntowac?

 

 

Roszpunko w jakim odstępie czasu było zadane pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozo ten przyklad byl milosny wymyslony nie pytala sie lula o to ja jej wrozylam na prace nie na milosc,wiec smialo wroz jej.ale sie porobilo zamieszanie na calej linie::))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozo ten przyklad byl milosny wymyslony nie pytala sie lula o to ja jej wrozylam na prace nie na milosc,wiec smialo wroz jej.ale sie porobilo zamieszanie na calej linie::))

 

ale żesmy zamotały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różyczko jeszcze jedno pytanie. Czy w przyszłym roku wejde w NORMALNY zwiazek czy ktos sie pojawi? Dziekuje:)

 

Witaj

 

Iwonko, jeśli chodzi o związki, to myślę że mogę one się pojawiać. Jednak takie, który zawróci Ci w główce widzę w grudniu na przyszły rok.

 

Wylosowałam przesłanie dla Ciebie na związek którego oczekujesz

 

DUCHOWE ZROZUMIENIE

Archanioł Raziel:

„Przynoszę Ci ezoteryczne informacje i symbole oraz pomagam

w zrozumieniu duchowych prawd.”

Dodatkowe znaczenie:

"Twoje duchowe zrozumienie rośnie, gdy wchodzisz na kolejny

poziom, ponieważ otwierasz się na nowe sposoby patrzenia na świat.

Utrzymuj umysł otwarty i uwolnij się od ograniczeń myślowych i iluzji.

Zwróć uwagę na znaki – informacje, które docierają do Ciebie trzy lub

więcej razy. Zauważ w swoich mentalnych wizjach i fizycznym

widzeniu geometryczne kształty i symbole. Wiedz, że twoja zwiększona świadomość może zmienić twoje zawodowe i osobiste

cele. Poprowadzę Cię poprzez zmiany tak, by twoje życie

odzwierciedlało twoje wewnętrzne doświadczenia.”

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozo ten przyklad byl milosny wymyslony nie pytala sie lula o to ja jej wrozylam na prace nie na milosc,wiec smialo wroz jej.ale sie porobilo zamieszanie na calej linie::))

 

Ok, w takim razie prośba wznowiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Roza :) a ja mam też kilka pytań do kart (Gosia 29.10.81 i Marek 17.04.75) czy ta relacja ma szanse na coś głębszego,na związek czy raczej to jest i będzie wyłącznie znajomość bez przyszłości?kolejna sprawa to ogólnie uczucia,czy widać jakieś zmiany u mnie,czy coś pozytywnego się w końcu pojawi....bo coraz częściej ogarnia mnie przeświadczenie,że nic dobrego mnie nie czeka.

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

 

Witaj

:)

 

Gosiu, jeśli chodzi o osobę o którą pytasz widzę, że na chwilę obecną Anioły mówią o jakichś niezbyt pozytywnych sytuacjach, widzę przykrość, która nie daje Ci spokoju. Anioły mówią, abyś przekazała im swoje zmartwienia a one je złagodzą. Widzę jednak że być może obwiniasz za coś tą osobę , jednak niedługo niewinność samej sytuacji zostanie ujawniona. Pamiętaj , że aby podtrzymywać relacje z kimś trzeba uwolnić się od poczucia winy. Na przyszłość Anioły mówią o zmianie kierunku dla Ciebie, w Twoich wewnętrznych uczuciach. Widzę zmianę , która radośnie na Ciebie wpłynie, doda Ci optymizmu. Widzę wyjścia, coś nowego, wspólne chwile, a także partnera. Być może Twoją bratnią duszę, kogoś z kim będziesz mieć szanse stworzyć związek (myślę, że chodzi właśnie o tą osobę). Gosiu, związek widzę pozytywnie, widzę zacieśnianie relacji przyjaźni, która może przemienić się w coś więcej. Pełne rozwinięcie jest to marzec przyszłego roku.

 

 

Wylosowałam przesłanie dla Ciebie od Archaniołów na znajomość z osobą o którą pytasz

 

NA ZEWNĄTRZ

Archanioł Jofiel:

„Wyjdź na dwór, zaczerpnij świeżego powietrza i połącz się z

naturą, by uwolnić się od napięcia i zyskać nowe, twórcze

pomysły.”

Dodatkowe znaczenia:

„Połączenie z natura pomaga Ci zsynchronizować się z biciem serca

świata. W ten sposób poprawia się Twoje wyczucie czasu i uczysz się być we właściwym momencie we właściwym miejscu. Przebywanie na

dworze odnawia twojego ducha i odświeża poziom twojej energii.

Codziennie wychodź na zewnątrz, nawet jeśli wymaga to trochę

wysiłku z twojej strony. Gdy już jesteś na dworze znajdź czas , by

powachać róże i obserwować ich niezwykłe piękno. Wiedz, ze jesteś

częścią natury i że także jesteś piękny.”

 

Twój Anioł to Yelahiah. Pomódl się do niego i poproś o dobre uczucia w relacji.

 

Pozdrawiam Cię ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam prosić o wróżbę na najbliższą przyszłość, a w szczególności chodzi mi o sferę uczuciową? Czy zajdą jakieś zmiany? Jak wyglądać będzie w tym roku Sylwester? Pozdrawiam Ania 21.02.1981r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pomin moja wrózbe, niechce zeby ktos poczuł sie urazony i odczytywał to jako potwierdzenie innych wrózb moze zamienmy sfere zawodowa na uczuciowa i bedzie ok?:)

 

Witaj

 

Anioły mówią, że w niedalekiej przeszłości wydarzyło się coś w Twoich uczuciach z czym musiałaś sobie poradzić i co możliwe, że Cię zraniło. Anioły mówią abyś oczyściła się z tych negatywnych emocji i postarała się odrzucić stres z tym związany. Widzę, że powinnaś uważać także na toksyny, które w przypływie przygnębienia miały na Ciebie niekorzystny wpływ. Na chwilę obecną Anioły mówią abyś pozwoliła odejść temu co było, widzę, że oczekujesz aż samo przejdzie, jednak Ty musisz nad tym popracować, przeanalizować uczucia. Widzę, że nie możesz iść dalej bo te emocje i uczucia, które były powstrzymują Cię przed tym. Ważne jest abyś przebaczyła i wtedy będziesz mogła uczynić jakiś krok. Na przyszłość Anioły mówią abyś otaczała się zaufaniem, spróbowała zrozumieć. Anioły mówią abyś uwierzyła, że masz wszystko czego potrzeba. Poproś Anioły o zwiększenie wiary. Widzę, że sprawy związane z wcześniejszymi emocjami oddalą się od Ciebie. Widzę Twoje pożegnanie z tą sytuacją i uwolnienie nowych uczuć.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na uczucia

 

WIESZ CO ZROBIĆ

Archanioł Uriel:

„Zaufaj swojej wewnetrznej wiedzy i działaj zgodnie z nią, bez

żadnej zwłoki.”

Dodatkowe znaczenie:

„Masz dalece szerszą wiedzę niż sądzisz, a twoja wewnętrzna mądrość

przyniosła Ci już odpowiedź, której szukasz. Przyjmij te wiedzę i

zaufaj jej. Jeśli jesteś pełna wątpliwości, poproś mnie , bym dał Ci

wyrażne znaki potwierdzające twoje myśli i pomysły. Mogę Ci także

pomóc we wprowadzeniu ich w życie i podjęciu decyzji odnośnie

następnego kroku. Wystarczy, że mnie poprosisz. A wtedy po prostu miej chęci by

pracowac ze mną nad podjęciem odpowiednich działań.”

 

Twój Anioł to Sealiah. Pomódl się do niego i poproś o szczere uczucie.

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam prosić o wróżbę na najbliższą przyszłość, a w szczególności chodzi mi o sferę uczuciową? Czy zajdą jakieś zmiany? Jak wyglądać będzie w tym roku Sylwester? Pozdrawiam Ania 21.02.1981r.

 

Witaj Aniu

 

Anioły mówią, że na chwilę obecną jesteś na etapie odejścia od jakiegoś uczucia, etap uwolnienia, na który Ty sama musisz pozwolić. Widzę jednak, że coś lub ktoś Cię przed tym powstrzymuje. Anioły namawiają do przebaczenia i oczekiwania wejścia w nowy związek z pozytywnym nastawieniem.

Na najbliższy czas widzę oazę spokoju jeśli chodzi o uczucia, wyciszenie, czas przejścia, etap być może odnowy. Widzę, też że przez jakiś czas będziesz wracać do dawnych spraw. Twoje uczucia będą dla Ciebie wyzwaniem. Anioły mówią, że to co zostało utracone musiało ustąpić miejsca czemuś nowemu. widzę poprawę sytuacji uczuciowej na marzec przyszłego roku.

 

Aniu Sylwestra spędzisz z rodziną.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na miłość

 

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

Archanioł Michał:

„Jesteś dzieckiem Boga pełnym mocy, miłości i twórczej

energii. Jesteś bardzo kochany.”

Dodatkowe znaczenie:

„Jesteś stworzona na obraz i podobieństwo swojego Stwórcy,

ucieleśniasz więc przejawy wszystkich jego cech. Twoje wewnętrzne

Boskie światło jest w rzeczywistości czyste i jasne – żadna pomyłka

nie może zmienić prawdziwej doskonałości pracy Boskich rąk. Nie

obawiaj się swojej mocy, swojej wspaniałości i swojej mądrości. Jeśli

osiągniesz sukces, zainspirujesz innych. Gdy zmienisz swoje życie, by było bardziej związane z twoimi zainteresowaniami, natchniesz

innych.

Bądż pełen mocy! Bądż wspaniały! Takim właśnie jesteś.”

 

oraz na Sylwestra

 

PRZEGLĄD ŻYCIA

Archanioł Jeremiel:

„Zrób remanent w swoim życiu i zmień albo ulecz wszystko, co

nie pozostaje w równowadze.”

Dodatkowe znaczenie:

„Trzeba odwagi, by spojrzeć na swoje życie. Jeśli zrobisz to ze

współczuciem i poczuciem humoru, wzbogaci Cię to i wiele nauczy.

Pomogę Ci zrobić podsumowanie tego, co przeżyłeś. Popatrzymy na

to, czego się nauczyłeś i zastanowimy się, czy lekcje te okażą się

przydatne teraz i w przyszłości. Rozpoznamy także wzorce życiowe,

które nie służą twojemu najwyższemu dobru i podejmiemy kroki , by się od nich uwolnić.”

 

Twój Anioł to Ejael. Pomódl się do niego i poproś o miłość.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Nie widzę zdania egzaminu w tym roku.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na zadanie egzaminu.

 

POKONANIE TRUDNOŚCI

Archanioł Jeremiel:

"Najgorsze jest już za Tobą - teraz pokonasz już wszystkie

dotychczasowe przeciwności."

Dodatkowe znaczenia:

Wyzwania, z którymi się zmierzyłeś, uczyniły Cię silniejszym i były dla

Ciebie nową lekcją. Zamiast zgorzknieć, ze współczuciem otworzyłeś

swoje serce na innych ludzi, znajdujących się w podobnej sytuacji.

Pozwoliłeś, by opuściło Cię poczucie winy i przeświadczenie o byciu

ofiarą. To dlatego pokonujesz teraz wcześniejsze trudności. Twoje

pozytywne nastawienie przyciąga pełne miłości rozwiązanie i nowe sytuacje na wyzszym poziomie duchowego zrozumienia. Taki

pozostań.”

 

Pozdrawiam :)

 

Weryfikuje :)

teoria zdana... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za wróżbę, choć jakoś nie pasuje do mnie. Coś te Anioły się mylą co do mojego życia. Już od dawna jestem sama, nie odchodzę od żadnych uczuć, nie mam czego przebaczyć. Co do oazy spokoju, to to w ogóle nie pasuje do mnie. U mnie nie istnieje takie stwierdzenie. Jestem kłębkiem nerwów, wyciszyć to ja się nie potrafię:) Widzę, że trzeba dość długo czekać na osobę, która by mnie poskromiła:), jeśli w ogóle taka się znajdzie. No nic, dziękuję za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za wróżbę, choć jakoś nie pasuje do mnie. Coś te Anioły się mylą co do mojego życia. Już od dawna jestem sama, nie odchodzę od żadnych uczuć, nie mam czego przebaczyć. Co do oazy spokoju, to to w ogóle nie pasuje do mnie. U mnie nie istnieje takie stwierdzenie. Jestem kłębkiem nerwów, wyciszyć to ja się nie potrafię:) Widzę, że trzeba dość długo czekać na osobę, która by mnie poskromiła:), jeśli w ogóle taka się znajdzie. No nic, dziękuję za poświęcony czas.

 

Aniu, rozumiem oczywiście, że takie masz odczucia. Ja jednak widzę dużo podobieństw :) Anioły wskazują drogę, którą możesz obrać aby dojść do upragnionego celu. Ale masz wolną wolę i możesz wybierać zgodnie z nią.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roza...a ja mam jeszcze jedno a raczej dwa pytania dotyczące mnie (Gosia 29.10.1981), a mianowicie,czy jakaś nowa lepsza praca się u mnie pojawi,bo w tej obecnej to ciężka atmosfera już jest no i cały czas myślę nad samodzielnym mieszkaniem,myślę o wynajęciu jakiegoś małego mieszkanka od nowego roku,czy mi się to uda? Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam :)

P.s. co do poprzedniej wróżby to do mnie pasuje idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Różo :)))

 

Czy Kolega sam z siebie odezwie się do mnie do końca tygodnia ?

Czy dobrze wyczuwam ze chce zakończyć znajomość ?

 

pozdr.

Asia 07.07.72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roza...a ja mam jeszcze jedno a raczej dwa pytania dotyczące mnie (Gosia 29.10.1981), a mianowicie,czy jakaś nowa lepsza praca się u mnie pojawi,bo w tej obecnej to ciężka atmosfera już jest no i cały czas myślę nad samodzielnym mieszkaniem,myślę o wynajęciu jakiegoś małego mieszkanka od nowego roku,czy mi się to uda? Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam :)

P.s. co do poprzedniej wróżby to do mnie pasuje idealnie :)

 

Witam Cię Gosiu

:)

 

Widzę, że podjęłaś działanie w poszukiwaniu innego zajęcia, lepszego, bardziej satysfakcjonującego. Anioły mówią, że był to odpowiedni moment. Gosiu, na najbliższy miesiąc widzę spokój w obecnej pracy (nie ma zamian) a i atmosfera się poprawi, widzę złagodzenie. Możliwy krótki urlop, oderwanie się, przebywanie w spokoju. Anioły mówią o propozycji pracy dla Ciebie w przyszłym miesiącu. Będzie to praca zgodna z Twoim wykształceniem lub taka, która da Ci poczucie spełnienia. Widzę chwile wahania przed podjęciem decyzji, jednak będzie Cię do tego ciągnąć, możliwe opory zmiany zajęcia spowodowane lojalnością wobec obecnego miejsca pracy. Widzę u Ciebie coś co da Ci poczucie oczekiwanej nagrody.

 

Gosiu decyzja o zakupie (wynajęciu) mieszkanka będzie się przeciągać. Zaniedbasz troszkę tą kwestię. Ale Anioły mówią, że szansa jak najbardziej będzie.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na znalezienie nowej pracy

 

JASNOROZPOZNAWANIE

Archanioł Uriel:

„Zwróć uwagę na myśli i pomysły, które się pojawiają,

ponieważ są one odpowiednią na twoje modlitwy.”

Dodatkowe znaczenie:

”Modliłaś się o odpowiedzi, które docierają teraz do Ciebie w postaci

powtarzających się myśli, mówiących Ci, byś podjął odpowiednie kroki

i wprowadził zdrowe zmiany. Nie umniejszaj wartości swoich myśli,

nie sądź, że są to marzenia albo powszechna wiedza. Twoje myśli są

teraz dostrojone do wyższych częstotliwości i są wartymi zaufania

inspiracjami.

Wszystkie wielkie wynalazki, nowe przedsięwzięcia i wiedza pochodzą

z tego samego uniwersalnego żródła mądrości. Jesteś teraz podłączony

do tej Boskiej mądrości i ważnym jest, byś zauważył i zapamiętywał

swoje myśli. Działaj zgodnie z nimi, ponieważ są odpowiedziami na

twoje modlitwy.”

 

oraz na zakup własnego mieszkanka

 

JASNOSŁYSZENIE

Archanioł Zadkiel:

„Zwróć uwagę na pełne miłości przewodnictwo

rozbrzmiewające w twoim umyśle lub pochodzące od innych

ludzi.”

Dodatkowe znaczenie:

„Bardzo wyraźnie słyszysz prawdziwe Boskie przewodnictwo.

Przychodzi do Ciebie w formie powtarzających się przekazów, które

ponaglają Cię do poprawy sytuacji twojej lub innych ludzi. Zwróć

szczególną uwagę na wszystko, co słyszysz w swoim umyśle oraz

fizycznie – uszami.

Boskie wskazówki są rzeczowe, pełne miłości i stale powracają.

Poproś mnie o pomoc, jeśli potrzebna Ci w wyjaśnieniu tego co

słyszysz.”

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Różo :)))

 

Czy Kolega sam z siebie odezwie się do mnie do końca tygodnia ?

Czy dobrze wyczuwam ze chce zakończyć znajomość ?

 

pozdr.

Asia 07.07.72

 

Witaj Asiu

 

Widzę kontakt do końca tego tygodnia. Możliwe też, że z Twojej strony.

Asiu, nie widzę chęci zakończenia tej znajomości aczkolwiek możliwe zmiany.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów

 

WIESZ CO ZROBIĆ

Archanioł Uriel:

„Zaufaj swojej wewnetrznej wiedzy i działaj zgodnie z nią, bez

żadnej zwłoki.”

Dodatkowe znaczenie:

„Masz dalece szerszą wiedzę niż sądzisz, a twoja wewnętrzna mądrość

przyniosła Ci już odpowiedź, której szukasz. Przyjmij te wiedzę i

zaufaj jej. Jeśli jesteś pełna wątpliwości, poproś mnie , bym dał Ci

wyrażne znaki potwierdzające twoje myśli i pomysły. Mogę Ci także

pomóc we wprowadzeniu ich w życie i podjęciu decyzji odnośnie

następnego kroku. Wystarczy, że mnie poprosisz. A wtedy po prostu miej chęci by

pracowac ze mną nad podjęciem odpowiednich działań.”

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Gosiu

:)

 

Widzę, że podjęłaś działanie w poszukiwaniu innego zajęcia, lepszego, bardziej satysfakcjonującego. Anioły mówią, że był to odpowiedni moment. Gosiu, na najbliższy miesiąc widzę spokój w obecnej pracy (nie ma zamian) a i atmosfera się poprawi, widzę złagodzenie. Możliwy krótki urlop, oderwanie się, przebywanie w spokoju. Anioły mówią o propozycji pracy dla Ciebie w przyszłym miesiącu. Będzie to praca zgodna z Twoim wykształceniem lub taka, która da Ci poczucie spełnienia. Widzę chwile wahania przed podjęciem decyzji, jednak będzie Cię do tego ciągnąć, możliwe opory zmiany zajęcia spowodowane lojalnością wobec obecnego miejsca pracy. Widzę u Ciebie coś co da Ci poczucie oczekiwanej nagrody.

 

Gosiu decyzja o zakupie (wynajęciu) mieszkanka będzie się przeciągać. Zaniedbasz troszkę tą kwestię. Ale Anioły mówią, że szansa jak najbardziej będzie.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na znalezienie nowej pracy

 

JASNOROZPOZNAWANIE

Archanioł Uriel:

„Zwróć uwagę na myśli i pomysły, które się pojawiają,

ponieważ są one odpowiednią na twoje modlitwy.”

Dodatkowe znaczenie:

”Modliłaś się o odpowiedzi, które docierają teraz do Ciebie w postaci

powtarzających się myśli, mówiących Ci, byś podjął odpowiednie kroki

i wprowadził zdrowe zmiany. Nie umniejszaj wartości swoich myśli,

nie sądź, że są to marzenia albo powszechna wiedza. Twoje myśli są

teraz dostrojone do wyższych częstotliwości i są wartymi zaufania

inspiracjami.

Wszystkie wielkie wynalazki, nowe przedsięwzięcia i wiedza pochodzą

z tego samego uniwersalnego żródła mądrości. Jesteś teraz podłączony

do tej Boskiej mądrości i ważnym jest, byś zauważył i zapamiętywał

swoje myśli. Działaj zgodnie z nimi, ponieważ są odpowiedziami na

twoje modlitwy.”

 

oraz na zakup własnego mieszkanka

 

JASNOSŁYSZENIE

Archanioł Zadkiel:

„Zwróć uwagę na pełne miłości przewodnictwo

rozbrzmiewające w twoim umyśle lub pochodzące od innych

ludzi.”

Dodatkowe znaczenie:

„Bardzo wyraźnie słyszysz prawdziwe Boskie przewodnictwo.

Przychodzi do Ciebie w formie powtarzających się przekazów, które

ponaglają Cię do poprawy sytuacji twojej lub innych ludzi. Zwróć

szczególną uwagę na wszystko, co słyszysz w swoim umyśle oraz

fizycznie – uszami.

Boskie wskazówki są rzeczowe, pełne miłości i stale powracają.

Poproś mnie o pomoc, jeśli potrzebna Ci w wyjaśnieniu tego co

słyszysz.”

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrowionka przesyłam :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asiu

 

Widzę kontakt do końca tego tygodnia. Możliwe też, że z Twojej strony.

Asiu, nie widzę chęci zakończenia tej znajomości aczkolwiek możliwe zmiany.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów

 

WIESZ CO ZROBIĆ

Archanioł Uriel:

„Zaufaj swojej wewnetrznej wiedzy i działaj zgodnie z nią, bez

żadnej zwłoki.”

Dodatkowe znaczenie:

„Masz dalece szerszą wiedzę niż sądzisz, a twoja wewnętrzna mądrość

przyniosła Ci już odpowiedź, której szukasz. Przyjmij te wiedzę i

zaufaj jej. Jeśli jesteś pełna wątpliwości, poproś mnie , bym dał Ci

wyrażne znaki potwierdzające twoje myśli i pomysły. Mogę Ci także

pomóc we wprowadzeniu ich w życie i podjęciu decyzji odnośnie

następnego kroku. Wystarczy, że mnie poprosisz. A wtedy po prostu miej chęci by

pracowac ze mną nad podjęciem odpowiednich działań.”

 

 

Pozdrawiam :)

 

Różo weryfikuje kolega odezwał się.

Różo czy jeszcze przed świętami zobacze się z nim ?

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różo weryfikuje kolega odezwał się.

Różo czy jeszcze przed świętami zobacze się z nim ?

 

pozdr.

 

Witaj Asiu

 

Spotkacie się w tym miesiącu.

 

Wylosowałam przesłanie od Archaniołów na tą sytuację

 

POKONANIE TRUDNOŚCI

Archanioł Jeremiel:

"Najgorsze jest już za Tobą - teraz pokonasz już wszystkie

dotychczasowe przeciwności."

Dodatkowe znaczenia:

Wyzwania, z którymi się zmierzyłeś, uczyniły Cię silniejszym i były dla

Ciebie nową lekcją. Zamiast zgorzknieć, ze wspólczuciem otworzyłeś

swoje serce na innych ludzi, znajdujących się w podobnej sytuacji.

Pozwoliłeś, by opuściło Cię poczucie winy i przeświadczenie o byciu

ofiarą. To dlatego pokonujesz teraz wcześniejsze trudności. Twoje

pozytywne nastawienie przyciąga pełne miłości rozwiązanie i nowe sytuacje na wyzszym poziomie duchowego zrozumienia. Taki

pozostań.”

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witaj RÓŻÓ. Moja mama chialaby również prosić o przesłanie na przyszły rok od aniołów. i ma pytanie o pracę i dom jak bedzie w przszyłym roku w tych sferach. serdecznie dziekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asiu

 

Spotkacie się w tym miesiącu.

 

Wylosowałam przesłanie od Archaniołów na tą sytuację

 

POKONANIE TRUDNOŚCI

Archanioł Jeremiel:

"Najgorsze jest już za Tobą - teraz pokonasz już wszystkie

dotychczasowe przeciwności."

Dodatkowe znaczenia:

Wyzwania, z którymi się zmierzyłeś, uczyniły Cię silniejszym i były dla

Ciebie nową lekcją. Zamiast zgorzknieć, ze wspólczuciem otworzyłeś

swoje serce na innych ludzi, znajdujących się w podobnej sytuacji.

Pozwoliłeś, by opuściło Cię poczucie winy i przeświadczenie o byciu

ofiarą. To dlatego pokonujesz teraz wcześniejsze trudności. Twoje

pozytywne nastawienie przyciąga pełne miłości rozwiązanie i nowe sytuacje na wyzszym poziomie duchowego zrozumienia. Taki

pozostań.”

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

 

Witaj Róża

niestety nie spotkalismy się.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kochana Rozo28:)

mam ogromna prosbe do ciebie

o przesłanie od aniołów,dotycząca spraw rodzinnych, bardzo przykrych dla mnie

nie mam pojecia jak z tego wybrnąć,aby nie sprawic nikomu przykrości i zagoic ta nie nawiść i złość:)

opiszę dokładnie na pv,nie chce publicznie tego opisywac,

dziękuje za wyrozumiałość,pozdrawiam maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witaj Różo28:)

 

Mam do Ciebie ogromną prośbę proszę o przesłanie na uczucia do końca roku 2013 z pewnym mężczyzną o imieniu Darek, z którym rozstałam się 2 lata temu, ale on w dalszym ciągu do mnie pisze i daje mi nadzieję, ale coś go blokuje przed powrotem do mnie. Nie wiem już co mam robić jestem zrezygnowana, ponieważ chciałabym aby wszystko się poukładało między nami i wrócił. z góry serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...