Jump to content
Sign in to follow this  
gabi2424

Ciągle trumny!

Recommended Posts

gabi2424

Witam ! Od 31 grudnia 2008 roku prześladują mnie sny w których pojawia się trumna bądz wiele trumien (jak dzisiaj). Pierwszy sen z tej serii wygladał tak że biegłam na pogrzeb swojej córki . Pózniej Znalazłam się w kaplicy gdzie były wystawione 2 trumny . W jednej był noworodek w drugiej jakieś inne dziecko.Po chwili zabrali te dwie trumny i przywieżli dwie nowe. W jednej leżała moja córka. Miałam jeszcze kilka takich snów w przeciągu ostatniego czasu .Śnił mi się również mój tata w trumnie, a dziś śniły mi się trzy trumny a w nich trzy kobiety których nieznam ale wiedziałam że są powiazane ze soba czyli: matka, córka i chyba siostra! Bardzo bym prosiła o interpretację! Dziekuje i pozdrawiam cały zespół!

Dama Trefl

Witam

Trumna w śnie przedstawia sytuacje lub problem,który dawno powinien zniknąć z naszego życia,ale z jakiegoś powodu nie znika. Trumny w Twoim śnie oznaczają,że nie chcesz się pogodzić z pewną sytuacją z przeszłości. Córka w trumnie może oznaczać kłótnie,coś co was rozdzieliło ale po tak długim czasie wszystko powinno wrócić do normy. Czemu nie wraca? To może też być strach przed całkowitą utratą kontaktów. Ja w tym śnie widzę kłótnię i co się z tym wiąze odseparowanie się od siebie. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej,bo trumna z noworodkiem świadczy,że pewien plan nie wypali np. pogodzenia się.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...