Skocz do zawartości

Złodziej w rodzinie?


PerfectLie

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dziś, że byłam u babci, z którą mam bardzo dobre kontakty.

Weszłam do niej do domu (o dziwo drzwi były otwarte) i nikogo nie było po za dziadkiem chrapiącym na wersalce...

Na stole stała torebka, w której był portfel otworzyłam portmonetkę, po czym znalazłam w niej bon na 600 zł.

Ukradłam go O.o i zostawiłam wszystko tak jak było. Kiedy już uciekałam i zakładałam buty (adidasy białe) to weszła moja babcia z ciocią a mnie zamurowało. Wiedziałam, że zauważyła po prostu to czułam, ale nie dała tego po sobie poznać.

Kiedy poszła na moment do holu, a ja zostałam sama w kuchni szybko wzięłam torbę spod drzwi (a przecież była na stole) wyjęłam portfel i nie pamiętam właśnie czy wsadziłam ten bon..

W każdym razie owy portfel położyłam na stole koło popielniczki obok jakiegoś innego (czarnego, a ten mojej babci był czerwony).

Nagle znalazłam się przy parku i zaczęłam dzwonić do swojego taty z pytaniem gdzie on jest.

Odpowiedział mi, że zaraz będzie przy ulicy Kili*****go.

Powiedziałam, żeby na mnie czekał.

Kiedy już byłam przy tej ulicy wsiadłam w tramwaj i zobaczyłam swojego tatę z torbą podróżną na kolanach.

No i sen mi się urwał.

 

Bardzo proszę o interpretację.

Będę wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj sen przedstawia strach,że w pewnym sensie Twoja Babcia zawiedzie się na Tobie, że nie pomożesz - przegapisz ten moment,gdy będzie potrzebowała pomocy np. finansowej.

Czerwony i czarny portfel może też wyrażać sytuację,że Twoja babcia zacznie się spotykac z naciągaczem. Jako kradzież pokazuje,że czegoś Tobie brakuje w kontaktach z babcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...