Skocz do zawartości
goya

Włamanie na forum - rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

goya

Wyrazy współczczucia...

Całejej administracji i ...nam wszystkim...

Jakoś nadrobimy.

Kurcze, Marcin - toż ezoforum niczym ... Kancelaria Premiera?

Edytowane przez goya
Krzaczory:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
infedro

hmm... no cóż, wygląda na to że wciąż trwa walka "Ciemności z Jasnością", i na odwrót... ;/

- hmm... szkoda bo pewnie wcięło sporo Tematów poruszających właśnie te kwestie "Światła i Cienia"...

- ale... dobre jest przynajmniej to, że będzie usprawiedliwiony powód do ich reedycji... :)

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Carleya

Mi również jest bardzo przykro. Mam nadzieję, że szybko forum powróci do formy i uda się jak najwięcej odbudować.

Pozdrawiam :roza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pasqualina

Szkoda, że trzeba wszystko na nowo odbudowywać, ale cóż, razem damy radę...:_okok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rastar
hmm... no cóż, wygląda na to że wciąż trwa walka "Ciemności z Jasnością", i na odwrót... ;/

- hmm... szkoda bo pewnie wcięło sporo Tematów poruszających właśnie te kwestie "Światła i Cienia"...

- ale... dobre jest przynajmniej to, że będzie usprawiedliwiony powód do ich reedycji... :)

Sa dwa wyjścia infe w sumie trzy albo rzeczywiście te posty maja jakieś duże znaczenie i komuś przeszkadza ich wydźwięk, albo jakaś konkurencja, albo może to być też manipulacja.

Oczywiście nic nie sugeruje ale wiadome jest że chaos to dobre narzędzie do uzyskania określonego celu .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bergi1986

Normalnie deja vu mam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Caliel

A wczoraj slyszalem "Pokonamy fale" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PannaDorotka

dla wszystkich tych, którzy mnie pytają i nie wiedzą jak odzyskać część swoich postów

Większość z tego co napisaliście jest w kopiach google.

Wystarczy wpisać w przeglądarkę np. "site:ezoforum.pl pannadorotka" (lub inny nick albo dowolną inną frazę, jeśli szukacie konkretnego tematu) i wyskoczą wam odpowiednie podstrony.

Jeśli chcecie do jakiejś się dostać NIE KLIKAMY W LINK DO FORUM tylko klikamy W KOPIĘ

poniżej zdjęcie dla ułatwienia gdzie co kliknąć

klikamy w strzałkę (jak najedziemy myszką w to miejsce strzałka sama powinna sie pojawić). Powinna nam się rozwinąć stronka i odnośnik do jej kopii.

http://zapodaj.net/images/6981657777fc8.png

Edytowane przez PannaDorotka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
goya

1352548135_by_jeykey1543_inner.gif

No, nie mogłam się powstrzymać w tej trudnej chwili...

Marcin - bądź jak ten wróbelek - niezłomny w obliczu przeciwieństw!!!:_okok:

Edytowane przez goya
Krzaczory :-)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alathea

dzieki za pomoc Dorotka :roza:

kompletnie mnie wykopsalo... zniklo konto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
farmerro

Takie ataki kojarzą mi się z gimnazjalistami, no licealistami. To nie są hakerzy, a wiązanie ich z tym szarga dobre imię tych, którzy robią coś z sensem. Strony rządu, karty itp. są zbyt ryzykowne to lecą gdzie popadnie. Coś jak JP na 30 bo na 100 to się boję... Właśnie przez takich bałwanów hakerzy są postrzegani nie jako specjaliści, ale jako banda *****i i złodziei. Ukłony do Admina za poświęcony czas na odbudowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
infedro
Sa dwa wyjścia infe w sumie trzy albo rzeczywiście te posty maja jakieś duże znaczenie i komuś przeszkadza ich wydźwięk, albo jakaś konkurencja, albo może to być też manipulacja.

hej... Rastar :)

- hmm... no cóż "kij ma zawsze dwa końce", przynajmniej w Tym Świecie który znamy... bo jednym i tak przeszkadza "białe" a innym "czarne", i w sumie mało jest takich co rozumieją, że i tak to wszystko mieści się w "Jednym" kolorze Tęczy... :)^

Oczywiście nic nie sugeruje ale wiadome jest że chaos to dobre narzędzie do uzyskania określonego celu .

- hmm... "chaos" wcale nie musi być tylko zwykłym chaosem, bo z innego PW może być właśnie impulsem do poszukiwania "Nowych dróg"... a wiec niejako "czystki" tEgo co było, tak by mogło pójść w jeszcze lepszą stronę... :)^

- koniec końców... to i tak "cień" tylko definiuje Światło, bo bez Światła byłaby tylko NICość... :))

- wiec?... zdecydowanie lepiej jest widzieć również i Pozytywy, niż tkwić tylko w Negatywach... ;)^^

- bo "Nauka Życia"... i tak tkwi w ciągłym dochodzeniu do własnych błędów/i to dla Każdego z osobna/, po to by z Własnej Wolnej Woli móc ustrzec się ich na Przyszłość... Amen.

---pozdrawiam serdecznie... infedro :)

Edytowane przez infedro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mana

A ja się zastanawiałam czemu wiadomości priv do mnie przyszły :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
infedro
A ja się zastanawiałam czemu wiadomości priv do mnie przyszły :lol:

Witaj Airii... :)

- hmm... jak widzisz, to niestety ale nie dane było Tobie się stąd wymigać... ;)^

- i masz już niejako 'dowód' że i "Góra" tez nad Tobą czuwa... Amen. :))

- wiec... otwórz Swe Serce, bierz się do pracy i wskrzeszaj nasz Kin Dnia... gdyż tylko Feniks potrafi odrodzić się z Popiołów tEgo co było... Amen. :D

---pozdrawiam z miłością... infedro :)

Edytowane przez infedro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Caliel

Mocno sie trzyma ten wróbelek ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arachnea01

Marcin współczuję.

Czystki jak po wybuchu bomby ale damy radę i odbudujemy.

edit : Jakie są szanse na odzyskanie swojego starego konta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Arachnea co masz na myśli mówiąc starego konta? Wpisów i pw nie da się odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Caliel

Arachneo - widze ze Ciebie tez wymazalo z ezoforum totalnie, tak jak mnie:D

trzeba zaczac od poczatku, po prostu... niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mana
Witaj Airii... :)

- hmm... jak widzisz, to niestety ale nie dane było Tobie się stąd wymigać... ;)^

- i masz już niejako 'dowód' że i "Góra" tez nad Tobą czuwa... Amen. :))

- wiec... otwórz Swe Serce, bierz się do pracy i wskrzeszaj nasz Kin Dnia... gdyż tylko Feniks potrafi odrodzić się z Popiołów tEgo co było... Amen. :D

---pozdrawiam z miłością... infedro :)

XD haha na to wychodzi, że mam zostać na chwilę dłużej :slonko:

Pozdrawiam infe :buzki:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arachnea01
Arachnea co masz na myśli mówiąc starego konta? Wpisów i pw nie da się odzyskać.

Zosia napisałam już w PW o co chodzi.

Arachneo - widze ze Ciebie tez wymazalo z ezoforum totalnie, tak jak mnie:D

trzeba zaczac od poczatku, po prostu... niestety.

no niestety ... ale szybko to nadrobimy

Dobrze że wracają "starzy/nowi" ludzie :)

Edytowane przez arachnea01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gloria

A jak odnalazłam swój wątek w google, to co mam zrobić by go tu przenieść? Nie jestem dobra w sprawach technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KatiJo

Skopiować i wkleić na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Llina

Jeny, teraz to nawet nie moge zamiescic zdjecia i musze czekac, az moje posty zostana zweryfikowane przez admina:_smutny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Llina bo masz 2 posty. Musisz miec 10 aby zamieszczac prosby o wrózbe. Dobij sobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mala_83

Zdziwiłam się właśnie dlaczego nie mogę się zalogować a okazało się, że nie ma mojego konta :) Trzeba było założyć nowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PannaDorotka

nooo jak duża część z nas :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Top__Gun

A tak zapytam z innej beczki - czy ktokolwiek z Was się w pokorze zastanowił dlaczego ten włam na serwer się zdarzył i wykasowano nawet kopię zapasową? Czy ktokolwiek się przez chwilę zastanowił, czy przypadkiem Życie nie pokazało Wam, żeby ten serwis i tego typu podobne zniknęły z powodu głupot, które są tutaj wypisywane w większości przypadków? Marcin - powiedz szczerze albo ktokolwiek z administratorów - czy przemknęło Wam to przez głowę chociaż przez chwilę? Takie rzeczy nie zdarzają się każdemu i każde zdarzenie chce nam coś pokazać, bynajmniej nie jest tutaj poruszany temat robienia kopii zapasowych. Co czujecie? Marcin, Zoska - co czujecie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
london63

Tyle postów, wątków, tyle pomocy..eh teraz trzeba "odbudować" wszystko prawie od nowa, ale damy rade, w kupie siła ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Margerytka

Współczuję...

Top_Gun nie rozumiem Twoich sugestii, niezależnie od tego co się komuś nie podoba/uważa to za bezsensowne, niszczenie tego komuś w tak podły sposób zawsze będzie podłe i nie zamierzam uznawać tego za znak czegokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Top__Gun
Współczuję...

Top_Gun nie rozumiem Twoich sugestii, niezależnie od tego co się komuś nie podoba/uważa to za bezsensowne, niszczenie tego komuś w tak podły sposób zawsze będzie podłe i nie zamierzam uznawać tego za znak czegokolwiek...

Pytanie: idziesz ulicą i przechodzi obok Ciebie pijak, na którego widok zaczynasz się wkurzać lub żal Ci go - uważasz, że w kim jest problem? W nim czy w Tobie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Masquerade
A tak zapytam z innej beczki - czy ktokolwiek z Was się w pokorze zastanowił dlaczego ten włam na serwer się zdarzył i wykasowano nawet kopię zapasową? Czy ktokolwiek się przez chwilę zastanowił, czy przypadkiem Życie nie pokazało Wam, żeby ten serwis i tego typu podobne zniknęły z powodu głupot, które są tutaj wypisywane w większości przypadków? Marcin - powiedz szczerze albo ktokolwiek z administratorów - czy przemknęło Wam to przez głowę chociaż przez chwilę? Takie rzeczy nie zdarzają się każdemu i każde zdarzenie chce nam coś pokazać, bynajmniej nie jest tutaj poruszany temat robienia kopii zapasowych. Co czujecie? Marcin, Zoska - co czujecie? :)

Mnie ostatnio w ciągu miesiąca dwa razy włamano się na konto na chomikuj.pl. Ukradziono mi punkty, zmieniono maila, pokasowano prywatne pliki, które nie są widoczne dla osób niezalogowanych na moje konto. Też mam uważać, że to moja wina? Nie. To wina tych podłych szmaciarzy, którzy lubią niszczyć cudzą pracę i zaangażowanie. Ja wielu osobom pomagałam w zdobyciu tego czy tamtego i w nagrodę za to, że mój login stał się rozpoznawalny, zostałam bezczelnie okradziona, a moje prywatne rzeczy szlag jasny trafił. Tak samo jest z tym forum. Jeśli ktoś głupio gada, ale jest nieszkodliwy, to ludzie tylko pokiwają głową ze współczuciem i pójdą dalej, ale jak już w którymś momencie ktoś ma rację i stara się ją nagłośnić, robi się niewygodnie. Tak właśnie to widzę.

Do Administracji: bardzo mi przykro z powodu włamania. W głowie nie mieści mi się takie zachowanie. Jak podłym trzeba być, żeby robić takie rzeczy. Mam nadzieję, że wszystko nadrobimy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Top__Gun
Mnie ostatnio w ciągu miesiąca dwa razy włamano się na konto na chomikuj.pl. Ukradziono mi punkty, zmieniono maila, pokasowano prywatne pliki, które nie są widoczne dla osób niezalogowanych na moje konto. Też mam uważać, że to moja wina? Nie. To wina tych podłych szmaciarzy, którzy lubią niszczyć cudzą pracę i zaangażowanie. Ja wielu osobom pomagałam w zdobyciu tego czy tamtego i w nagrodę za to, że mój login stał się rozpoznawalny, zostałam bezczelnie okradziona, a moje prywatne rzeczy szlag jasny trafił. Tak samo jest z tym forum. Jeśli ktoś głupio gada, ale jest nieszkodliwy, to ludzie tylko pokiwają głową ze współczuciem i pójdą dalej, ale jak już w którymś momencie ktoś ma rację i stara się ją nagłośnić, robi się niewygodnie. Tak właśnie to widzę.

Do Administracji: bardzo mi przykro z powodu włamania. W głowie nie mieści mi się takie zachowanie. Jak podłym trzeba być, żeby robić takie rzeczy. Mam nadzieję, że wszystko nadrobimy :)

A do kogo masz większy żal: do matki czy do ojca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Margerytka

Moja propozycja: lepiej nie karmić trolla, bo ktoś chyba szuka zaczepki ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Masquerade

hahaha :D *kiwa głową ze współczuciem*

Margerytko, masz rację :D od razu widać, że to jakiś gnom :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Top__Gun
Moja propozycja: lepiej nie karmić trolla, bo ktoś chyba szuka zaczepki ...

No i właśnie o tym mówię, że problemy w życiu jakie mamy wychodzą z tego głównie jakie mamy stosunki z rodzicami i z tajemnic po przodkach. Najważniejsza rzecz to taka, że gdy coś w kimś nas boli lub denerwuje to oznacza, że problem jest w nas a nie w kimś, najbardziej boleśnie rodzina nam to pokazuje abyśmy to mogli zobaczyć - więc powiedzcie mi czy ktokolwiek na tym forum uczy tego? Nazywasz mnie trollem więc obrażasz moich rodziców w tym momencie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teina

Dlaczego, ktoś zrobił coś takiego? Dla głupiego żartu? To naprawdę dziecinne. Nie rozumiem, jak można czerpać radość z niszczenia czegoś, co inni budowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MatthewPride

Witam, glownie chodzi o ten artykol "Moje doswiadczenia spontanicznego dotkniecia Nirwany" To dlatego ciemna strona mocy skasowala nam dane z forum, chodz nie ejstem czestym tu taj gosciem i zbytnio sie nie udzielam, ale informacje zawarte w tym forum byly bezcenne. Po przeczytaniu tego artykolu tylko potwierdzily sie moje identyczne doswiadczenia, ktore mialem wczesniej niz ten kolega, ale z tym ze wieksza czesc tej swiadomosci zostala narazie przedemna zakryta i pamietam doswiadczenie tej euforycznej milosci od Boga, ktory mi pokazal jak bedzie wygladac wiecznosc. Napisalem do tego kolegi emeil bo pisal zeby do niego pisac, dzwonic i zostawil emeil i nr kom.. Nie odpisywal wiec chcialem do niego zdzwonic, ale przekladalem to bo myslalem ze mi odpisze w krotce i ostatnio przyszla mi taka mysl przeczucie, zeby skopiowac ten teksna wszelki wypadek jesli by w jakis sposob sie skasowal. Kurde i przelozylem to na kolejny dzien a teraz wchodze na emeil myslac ze dostalem odpowiedz, znowu nic wchodze na drugi a tu ta smutna wiadomosc ;/ atak hakerski. Ale pamietam to zdanie Jestemy myslami w myslach Myslacego myslacymi, ze zyja Jesli ktos czytal ten artykol i tel. do tego kolegi prosze o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
indio

Szkoda, że nawet nasze dane i serwery nie są bezpieczne. Człowiek w takich chwilach traci poczucie bezpieczeństwa i zaczyna wątpić, czy aby to ONI nie mają racji? Włamał się mądrala.. ok. ale że zniszczenia poczynił, to już nie hacker tylko zwykły oszołom laptopem. Wróci do niego, oby w postaci blasku oświecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszka007

Damy radę,w miarę możliwości i czasu pomogę i ja!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sin

Nie jestem zbyt aktywną użytkowniczką, ale ta informacja zasmuciła mnie, bo wiele ludzkiej pracy przepadło i szkoda, że niektórzy marnują energie na tego typu zabawy.

Natomiast mam pytanie techniczne związane z tym incydentem, jako że nie znam się za bardzo na bazach danych, to czy możliwe jest wyłowienie haseł jakimi logujemy się do kont? Czasami ludzie używają na przykład tych samych do e-maili i do forum, itd., stąd moje pytanie. Mogłoby być nieciekawie, gdyby ta "zabawa" posunęła się jeszcze dalej. ;)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
infedro
Witam, glownie chodzi o ten artykol "Moje doswiadczenia spontanicznego dotkniecia Nirwany" Nie odpisywal wiec chcialem do niego zdzwonic, ale przekladalem to bo myslalem ze mi odpisze w krotce i ostatnio przyszla mi taka mysl przeczucie, zeby skopiowac ten teksna wszelki wypadek jesli by w jakis sposob sie skasowal. Kurde i przelozylem to na kolejny dzien a teraz wchodze na emeil myslac ze dostalem odpowiedz, znowu nic wchodze na drugi a tu ta smutna wiadomosc ;/ atak hakerski.

- Ale pamietam to zdanie Jestemy myslami w myslach Myslacego myslacymi, ze zyja

- Jesli ktos czytal ten artykol i tel. do tego kolegi prosze o kontakt.

Tu masz link ---> http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ZSAhPM2lBlUJ:www.ezoforum.pl/rozwoj-duchowy/76043-moje-doswiadczenie-spontanicznego-dotkniecia-nirwany.html%3Flangid%3D1+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

- wejdź i skopiuj sobie póki jeszcze jest... ;)^

1.„Nie jesteś tym czym myślisz że jesteś – jesteś zupełnie czymś innym – jesteś myślą w myśli Myślącego myślącą że żyje”

Taki świat oparty na takiej konstrukcji myśli gdzie myśli tworzą świat w swoich wyobrażeniach uznając swój świat jako niezaprzeczalnie prawdziwy .”

– kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, jak powstał nasz świat i wszechświat w którym żyjemy i który widzimy . Mogę wytłumaczyć ukryte znaczenia słów i symboli zawartych w takich księgach jak : Biblia Koran Tora Kabała itd. nie burząc dotychczasowych wierzeń , ukazując człowiekowi prawdę o „Bogu” , „Absolucie” etc.

Wszystkie moje wypowiedzi na dany temat który tu zawarłem jest w bardzo szerokim kontekście dyskursem do rozmowy. Moje słowa są nieskończone.

Zapraszam zainteresowanych..

Szukam tych co szukają:

690 146 250

[email protected]

Tylko prawda może nas wyzwolić.

- w sumie to bardzo ciekawe świadectwo... ale w pełni je docenić mogą tylko Przebudzeni, raczej ... :)^

- warto, aby nie zostało zapomniane... "Jesteś myślą w myśli Myślącego, myślącą że żyje”

Edytowane przez infedro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KatiJo

Ale cóż się takiego stało? Nic kochani, po prostu nic. Cofnęliśmy się w czasie i jedziemy dalej;) Możemy inną ścieżkę teraz wybrać, odzyskać te posty, które chcemy odzyskać, czy w życiu realnym macie taką szansę? Wybrać to co chcecie? Ponownie, po raz drugi?

Wiem, wiem, człowiek w pełni świadomy i przebudzony powie - nie chcę nic zmieniać, wybieram to samo... Ale to i tak jest takie magiczne i metafizyczne;)

Ostatnio w pewnej fajnej książce przeczytałam takie słowa: "Wszystko jest dobrze w każdym stworzeniu".

Rozwinę to mówiąc - wszystko jest dobrze wszędzie. Nic nie dzieje się bez powodu.

Nie jest to żadna kara, jak tu niektórzy sugerują, ani też nagroda, jak być może nieświadomie zasugerowałam ja. Tak po prostu jest. I co? Świat się zawalił? Ja widzę, że stoi i dobrze się ma:) Jest pięknie:))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szesza

hakerzy są jak niechciana ciąża - trzeba się zabezpieczać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kokoszka

przez to cholerne włamanie zostało skasowane moje konto :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trida
przez to cholerne włamanie zostało skasowane moje konto :(

Nie tylko Twoje.

Poleciało również wiele ciekawych i wartościowych postów wielu użytkowników.

Teraz trzeba cierpliwości, by nadrobić wszystko.

I tak wielkie thx dla modków, ze ratowali, co sie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Alcara

Witam. Dostałam info na mail, ze ktos przejął mój profil na ezoforum. Mail jest z jakiejs hakerskiej strony. Ktos sie z tym spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Alcara informowalismy na bieżąco, że to wynik dfziałania hackera. Wszystko jzu wóciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gloria

Ja to też dostałam ale domyśliłam się, że to haker. Zignorowałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi