Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje snu - woda, krokodyl, ryba, papuga


Gość truskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

Proszę o interpretację następujących snów:

Pierwszy sen:

Otóż w pierwszej części snu: śniła mi się płytka woda (była ona dość mętna). W tej wodzie pływały krokodyle (było ich kilka, nie umie dokładnie powiedzieć ile) a wśród nich byłam ja. Byłam przerażona, myślałam, że będę jedzonkiem dla nich ale jakimś cudem udało mi się uciec. W drugiej części widziałam na balkonie papugi (jak się nie mylę było ich 3), przyleciały do mnie. Jedna z tych papug była moja i ciągle do mnie mówiła.

Drugi sen:

Sen ten jest mojej mamy. Śnił jej się staw z bardzo przezroczystszą wodą. W stawie tym pływało mnóstwo rybek. Rybki te były kolorowe, takie z akwarium. Do tego stawu włożyła patyk i przemieszała je. Mama bała się tych rybek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy sen dotyczy Twojej obecnej sytuacji Truskawko. Płytka mętna woda oznacza,że obecne problemy w Twoim życiu,z których nie zdajesz sobie nawet sprawy (woda to zawsze to,co nieuświadomione). Mimo,ze jest płytko to kolor wody może oznaczać coś bardzo poważnego. Krokodyle to ja bym rozumiała albo jako wrogów albo jako właśnie tą nieprzyjemną sytuację. Balkon to zawsze wizja w przyszłosć w to,co dopiero nadejdzie. Papugi to oznaka czegoś nowego i egoztycznego. Liczba 3 oznacza zmiany,ruch i szczęscie, zapowiada korzystne zmiany i sukcesy,odnosi się do sfery ducha. Być może ta papuga,która przemawiała do Ciebie była Twoją intuicją,która w ten sposób się pojawiła. Jeżeli pamiętasz,co ta papuga mówiła to warto przemyslec jej słowa.

 

Twoja mama dojrzy w tym stawie i w wodzie problemy,które są obecnie w jej życiu albo przekona się,ze są to urojone problemy przez nią,ze ich nie ma tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Damo dziękuje za interpretacje :)

 

pierwszy sen dotyczy Twojej obecnej sytuacji Truskawko. Płytka mętna woda oznacza,że obecne problemy w Twoim życiu,z których nie zdajesz sobie nawet sprawy (woda to zawsze to,co nieuświadomione). Mimo,ze jest płytko to kolor wody może oznaczać coś bardzo poważnego. Krokodyle to ja bym rozumiała albo jako wrogów albo jako właśnie tą nieprzyjemną sytuację. Balkon to zawsze wizja w przyszłosć w to,co dopiero nadejdzie. Papugi to oznaka czegoś nowego i egoztycznego. Liczba 3 oznacza zmiany,ruch i szczęscie, zapowiada korzystne zmiany i sukcesy,odnosi się do sfery ducha. Być może ta papuga,która przemawiała do Ciebie była Twoją intuicją,która w ten sposób się pojawiła. Jeżeli pamiętasz,co ta papuga mówiła to warto przemyslec jej słowa.

 

Problemy muszę powiedzieć, że są, ale nie są bardzo poważne.

Jeśli chodzi o tą papugę to nie pamiętam co powiedziała, ale domyślam się co mówiła (chodzi o gotowość do zajmowania się runami, bo przez jakiś czas je odłożyłam na bok bo nie czułam tego tak do końca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Twoja mama dojrzy w tym stawie i w wodzie problemy,które są obecnie w jej życiu albo przekona się,ze są to urojone problemy przez nią,ze ich nie ma tak naprawdę.

 

Ojj zgadza się, martwi się o wnuczkę bo coś jest z nią nie tak. Ale do póki jej nie zrobią badań to będzie nadal zmartwiona bo nie wiadomo czy jest chora na coś czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...