Jump to content

Prośba o interpretacje snu - woda, krokodyl, ryba, papuga

Guest truskawka
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

Proszę o interpretację następujących snów:

Pierwszy sen:

Otóż w pierwszej części snu: śniła mi się płytka woda (była ona dość mętna). W tej wodzie pływały krokodyle (było ich kilka, nie umie dokładnie powiedzieć ile) a wśród nich byłam ja. Byłam przerażona, myślałam, że będę jedzonkiem dla nich ale jakimś cudem udało mi się uciec. W drugiej części widziałam na balkonie papugi (jak się nie mylę było ich 3), przyleciały do mnie. Jedna z tych papug była moja i ciągle do mnie mówiła.

Drugi sen:

Sen ten jest mojej mamy. Śnił jej się staw z bardzo przezroczystszą wodą. W stawie tym pływało mnóstwo rybek. Rybki te były kolorowe, takie z akwarium. Do tego stawu włożyła patyk i przemieszała je. Mama bała się tych rybek.

Pozdrawiam.

pierwszy sen dotyczy Twojej obecnej sytuacji Truskawko. Płytka mętna woda oznacza,że obecne problemy w Twoim życiu,z których nie zdajesz sobie nawet sprawy (woda to zawsze to,co nieuświadomione). Mimo,ze jest płytko to kolor wody może oznaczać coś bardzo poważnego. Krokodyle to ja bym rozumiała albo jako wrogów albo jako właśnie tą nieprzyjemną sytuację. Balkon to zawsze wizja w przyszłosć w to,co dopiero nadejdzie. Papugi to oznaka czegoś nowego i egoztycznego. Liczba 3 oznacza zmiany,ruch i szczęscie, zapowiada korzystne zmiany i sukcesy,odnosi się do sfery ducha. Być może ta papuga,która przemawiała do Ciebie była Twoją intuicją,która w ten sposób się pojawiła. Jeżeli pamiętasz,co ta papuga mówiła to warto przemyslec jej słowa.

Twoja mama dojrzy w tym stawie i w wodzie problemy,które są obecnie w jej życiu albo przekona się,ze są to urojone problemy przez nią,ze ich nie ma tak naprawdę.

Guest truskawka

Damo dziękuje za interpretacje :)

pierwszy sen dotyczy Twojej obecnej sytuacji Truskawko. Płytka mętna woda oznacza,że obecne problemy w Twoim życiu,z których nie zdajesz sobie nawet sprawy (woda to zawsze to,co nieuświadomione). Mimo,ze jest płytko to kolor wody może oznaczać coś bardzo poważnego. Krokodyle to ja bym rozumiała albo jako wrogów albo jako właśnie tą nieprzyjemną sytuację. Balkon to zawsze wizja w przyszłosć w to,co dopiero nadejdzie. Papugi to oznaka czegoś nowego i egoztycznego. Liczba 3 oznacza zmiany,ruch i szczęscie, zapowiada korzystne zmiany i sukcesy,odnosi się do sfery ducha. Być może ta papuga,która przemawiała do Ciebie była Twoją intuicją,która w ten sposób się pojawiła. Jeżeli pamiętasz,co ta papuga mówiła to warto przemyslec jej słowa.

Problemy muszę powiedzieć, że są, ale nie są bardzo poważne.

Jeśli chodzi o tą papugę to nie pamiętam co powiedziała, ale domyślam się co mówiła (chodzi o gotowość do zajmowania się runami, bo przez jakiś czas je odłożyłam na bok bo nie czułam tego tak do końca)

Guest truskawka
Twoja mama dojrzy w tym stawie i w wodzie problemy,które są obecnie w jej życiu albo przekona się,ze są to urojone problemy przez nią,ze ich nie ma tak naprawdę.

Ojj zgadza się, martwi się o wnuczkę bo coś jest z nią nie tak. Ale do póki jej nie zrobią badań to będzie nadal zmartwiona bo nie wiadomo czy jest chora na coś czy też nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Ewcia000
      By Ewcia000
      Witam,
      Chcialabym prosic o interpretacje snu. Snilo mi się, że mam wyjsc za mąż, nie bylam zbytnio do tego przekonana. Ale mial byc nastepnego dnia. Rozmawialam z kims i nagle wpadla dziewczyna pokazac mi jaką sukienke wybralam( nie pamietalam najwyrazniej ), bylam zdziwiona, gdyż nie byla ona biala i z dziwnym welonem. Dziewczyna upewniala ze taka wybralam i ze nucilam wtedy jakas piosenkę. Zanucilam sobie ja w myślach i byla o cierpienu rozpaczy, skojarzylam to z tym ślubem,wiec juz wiem o co mi chodzilo i dlaczego ta sukienka jest hmm brzydka jednym slowem. Chyba cos bylo w kosciele jakis epizod ale potem jakby juz wieczorem, miasteczko w ktorym mieszkalam stanelo w plłłomieniach, wszyscy uciekali, ja tez, bylam jakby z rodziną tj maz i dziecko nastoletnie badz siostra, rozdzielilam sie z mezem, dziecko ze mna wskoczyło do wody, musialam je ratowac, nie dawalo oznak zycia i nie wiem co z nim zrobilam bo potem sama juz szukalam wyjscia z sieci rur zeby wyplynac na powierzchnie. Udalo sie trafilam do jakiegos domu i nagle bylam staruszka, i wkoncu ktos mnie odnalazl, rownie stary, przytulal mnie, ja nie rozpoznawalam tej osoby, mozeto byl moj maz. Na tym sie skończyło.
      Z gory dziękuję za interpretacje
    • greenheels
      By greenheels
      Sen trwał długo i przewinęło się przez niego wiele motywów, ten który mnie zaintrygował wyglądał tak.
      Umówiłam się z koleżankami, z którymi przyjaźniłam się ok 7 lat temu, (teraz raczej nie utrzymujemy kontaktu, a ja dziwię się, że tyle z nimi wytrzymałam, bo nie najlepiej mnie traktowały) w tym śnie również czułam się przy nich jak piąte koło u wozu, ale umówiłam się z nimi na kolację, przed tym poszłąm do domu się ogarnąć jednak musiałam zająć się siostrzeńcem, bo nikogo nie chciał słuchać poza mną ani mnie wypuścić. w między czasie przyszedł mój chłopak i mieliśmy pójść na tę kolację razem. Jednak okazało się, że jestem mocno spóźniona i wskoczyłam w suknię ślubną(nie planowałam ślubu ani w śnie ani w rzeczywistości) i mieliśmy robić zdjęcia i dzięki niej dziewczyny miały nie mieć pretensji i moje spóźnienie, miały to zrozumieć. Restauracja była jakby na wielkim pomoscie unoszącym się na wodzie i gdy tam dotarliśmy koleżanki zaczęły na mnie wrzeszczeć, że oczywiście musialam się spóźnić i one nie mają juz ochoty spedzać ze mną czasu i nie sluchały wyjaśnień więc my też je olaliśmy i mój chłopak zaczął mi robić zdjecia w tej sukni tak, zeby one widziały. Dodam, ze suknia była piękna, śnieżno biała, długa tak, że zakrywała całe szpilki i krój princessa, bez welonu.
    • araucaria
      By araucaria
      Proszę Was, pomóżcie mi zrozumieć mój sen.

Stałam nad brzegiem rzeki, przez którą przechodzili dwaj mężczyźni. Jeden z nich był bardzo wysoki, ale woda sięgała im obu mniej więcej do pasa. Woda w rzece była spokojna, ale bardzo zimna i myślałam, że to wariactwo wchodzić do tak zimnej wody. Obaj panowie bez problemu przeszli na drugi brzeg. Potem zauważyłam, że pływają tam dwa psy. Zwierzaki miały wielką frajdę - tak wyglądały. Ja nie wchodziłam do wody. Przyglądałam się wszystkiemu z brzegu, ale czułam jakieś zadowolenie, że tym mężczyznom udało się pokonać tę rzekę.

Co o tym sądzicie? Co to może znaczyć?
    • Maku
      By Maku
      Witam,

pierwszy sen 2 dni temu ...
      Puszysta dziewczyna bardzo chciała się przytulić ale ja nie lubię puszystych (jako koleżanki oczywiście ale nie jako własna dziewczyna) i nie chciałem się przytulać a tym bardziej nic więcej ... a ona nie zważywszy na moje nie dalej chciała

drugi sen dziś ...
      po zabawie/walce na powiedzmy łódce/tratwie i zrzuceniu ludzi z nie naszej grupy i wygraniu tego ... podeszła do mnie dziewczyna z przegranej grupy, młoda piękna szczupła, była mokra i było jej zimno i przytuliła się a ja ją okryłem ręcznikiem i przytuliłem i to przytulenie bardzo mi się podobało

ja wiem, że wg sennika to samotność i potrzeba bliskości i tak jest rzeczywiście bo jestem wrażliwym singlem ale może coś więcej?
    • pendrak
      By pendrak
      Dziś nad ranem śniło mi się, że do mnie nad staw przyjechały 3 osoby na ryby bez mojego pozwolenia jedna kobieta i dwóch mężczyzn, więc nienamyślając się wiele wygnałem je. Przyjechały samochodem golfem 2. jedna z tych osób a dokładnie kobieta była chora psychicznie, i śpiewała piosenkę o rzucaniu kamieni. podchodziła coraz bliżej mnie a ja się cofałem bo się jej bałem, w ten czas przyszła moja mama i rzuciła w nią wcześniej wspomnianym kamieniem lecz odesłałem rodzicielka do domu w trosce o to żeby nic jej sie nie stalo. Ta chora kobieta przybliżyła się do mnie na tyle blisko że mogła mnie dotknąc, i zapytała mnie czy nie słyszałem nigdy o tym że nie podchodzi się blisko do osób własnie takich jak ona i chciała mnie dotknąć ja chciałem się obronić i kopnąłem ją prawą nogą i się obudziłem bo kopnąłem w łóżko. od razu po obudzeniu bylem lekko przestraszony. Wiem że dziwnie to brzmi ale taki cos mi sie śniło. Co to może oznaczac? Z góry dziękuję!
  • Create New...