Skocz do zawartości

dom, koty, nożyczki, matka, włamanie


ewwelinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu znaczenia tego snu. Wyglądał on tak: wszystko odbywało się w rodzinnym domu a konkretniej w moim starym pokoju na piętrze. Siedziałam z mamą na kanapie ale nie rozmawiałyśmy, wokół nas było kilka kotów przyjaźnie nastawionych, tuliły się do nas a my je głaskałyśmy. W pewnym momencie koty zaczęły uciekać i okazało się, że ktoś włamał się do domu i idzie w stronę tego pokoju. Mama się wystraszyła, ja wpadłam w panikę, zadzwoniłam na policję i krzyczałam, że ktoś się włamał do domu, podałam dokładny adres po czym usłyszałam śmiech w słuchawce ale mimo to powtórzyłam adres drugi raz i odłożyłam telefon. Mamy już nie widziałam w pokoju a w drzwiach ukazał się wielki, gruby, brzydki i podstarzały mężczyzna w za małej, białej koszulce i miał też związane z tyłu głowy poplątane jasne włosy(na czubku był łysy). Stanęłam nieruchomo przy drzwiach balkonowych(były na przeciwko wejściowych) a po chwili ten mężczyzna zaczął rzucać we mnie nożyczkami fryzjerskimi, rzucił chyba 10 razy ale nie trafił we mnie, nożyczki wbijały się w ścianę albo odbijały od szyby. Wtedy się obudziłam, w sumie nie tylko siebie bo ponoć oddychałam tak szybko i głośno jakbym przebiegła maraton ;p

Nie wiem jak mam interpretować te wszystkie symbole, które się tu pojawiły. Będę wdzięczna za pomoc w zrozumieniu tego snu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sen dotyczy Ciebie samej (obraz Twojego domu i starego pokoju).Przymilajace sie koty,to ludzie,ktorzy przewijaja sie przez Twoj dom,wzglednie Twoje zycie.Mam wrazenie,ze ktos malo zyczliwy moze naruszyc Twoj spokoj,Twoja prywatnosc i wtedy okaze sie,ze z problemem zostaniesz sama (koty i mama zniknely).Bedzie to ktos,kto zechce odciac Cie (nozyczki) od jakiegos planu,zamiaru,osoby etc.Ktos,kto zechce Ci zaszkodzic,ba nawet zranic.Cale szczescie,ze ani jedna para rzuconych nozyczek nie trafila w Ciebie.Znaczy to,ze unikniesz krzywdy i jedynie napsujesz sobie krwi przez taki stan rzeczy.Moim zdaniem nie masz sie co martwic,bo sobie poradzisz.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...