Skocz do zawartości

Zdarzenie w życiu które was zmienilo


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliscie kiedys takie zdarzenie, ktore zmienilo Was? Taka lekcja zyciowa, ktora bardzo dobrze zapamietaliscie i zmienila wiele w Was samych. Ja sama mialam taka sytuacje w zyciu jak pewnego razu obudzilam sie w srodku nocy i moja szafa sie sama otworzyla przyprawiajac mnie o mini zawal serca. Potem mialam 'goscia' nachodzacego mnie zawsze jak probowalam zasnac. Wlasnie przez to znalazlam sie na tym forum. Dzieki temu zaczela sie moja wedrowka ezoteryczna i poglebianie wiedzy na tematy o ktorych nie ucza w szkolach:) Kiedys gdy bylam bardzo mlodym dzieckiem mialam psa, ktory niespodziewanie zachorowal. Jego stan byl juz tak beznadziejny, ze pies byl do uspienia. Noc przed planowanym uspieniem prosilam Boga z calych sil aby pies wyzdrowial. Pamietam ze tamtej nocy bardzo duzo łez wylalam i nigdy nikogo o nic tak nie prosilam. Pierwszy raz w zyciu zwrocilam sie wtedy do Boga o pomoc. Rano gdy wstalam po chorobie psa nie bylo sladu. Wtedy zmienil sie moj stosunek do wiary ktory utrzymuje sie do teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z tymi prosbami jest roznie mnie nauczylo by dokladnie prosic o cos super konkretnego by nie bylo mozliwosci innej interpretacji. Kiedys pamietam jak pewien zakonnik opowiadal ze ktos tam sie intensywnie w Judeii modlil o osla tak silnie ze go nawet narysowal i schowal kartke z rysunkiem za oltarz. Nastepnego dnia jakis wiesniak przyprowadzil mu osla bez ogona, ów proszacy spojrzal na kartke i byl tam osiol narysowany bez ogona :) A z mojego zycia: rozstalem sie z dziewczyna, powodem rozstania byl 'przyjaciel' dziewczyny, ktory od wielu miesiecy podpowiadal jej by sobie mnie odpuscila. Przez 2 miesiace mielismy bardzo slaby kontakt ze soba doslownie raz w tygodniu czy rzadziej. W dzien pogrzebu mojej babci bardzo mocno prosilem babcie i boga by moja byla zostawila przyjaciela i wybrala mnie. Tego samego wieczoru byla skontaktowala sie ze mna ze chce porozmawiac, ze brakuje jej mnie ze za mna teskni, kocha i lepiej jej sie rozmawia ze mna niz z przyjacielem. Postawilem warunek ja albo on. Wybrala mnie, zerwala przyjazn. Przez tydzien bylem najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi. Przyjaciel nie odpuscil, nie wiem jakie metody zastosowal plus wtracila sie w to jeszcze jej mama ale po tygodniu dziewczyna zerwala ze mna jakikolwiek kontakt a z nim wiem, ze utrzymuje. To drugie rzucenie bolalo mnie znacznie bardziej niz to pierwsze. To o co prosilem w 100% sie spelnilo ale nie bylo dobre dla mnie. Jesli chodzi o ten zwiazek to o nic wiecej juz sie nie modlilem ani nie prosilem. Zreszta z zycia mam sporo przykladow, ze gdy bardzo mocno sie modle i prosze dostaje DOKLADNIE to o co prosze, dlatego juz boje sie prosic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

w moim przypadku było to bardziej "przyziemne" wydarzenie ;) a mianowicie diagnoza... a potem leczenie, bioenergoterapia, metoda Silvy, modlitwa i wiele innych desek ratunku... i tak przez 5 lat leczenia się ciągle zmieniałam. zainteresowałam się również nieco bardziej parapsychologią, ezoteryką etc. i jeszcze kilka mniejszych wydarzeń by się znalazło, ale tamto odcisnęło największy ślad na mnie, moim charakterze, zachowaniu, nastawieniu do życia, ludzi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Zdarzenie w życiu które was zmienilo

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...